Ekonomika
Bizness

Berlīnē aviācijas un kosmosa izstādē “airBaltic” prezentē CS300 lidmašīnu0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Publicitātes foto.

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” kopā ar “Bombardier” šonedēļ no 25. līdz 27. aprīlim piedalās pasaules mēroga aviācijas un kosmosa nozares izstādē ILA Berlin. airBaltic izstādes apmeklētājiem prezentēs modernāko komerciālo reaktīvo lidmašīnu Bombardier CS300, tā portālu “La.lv” informēja “Air Baltic Corporation” Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

ILA Berlin izstādes laikā Berlīne kļūst par globālu platformu pasaules aviācijas un kosmosa nozarei. Vairāk nekā 1 000 izstādes dalībnieku, sākot ar lielām korporācijām un beidzot ar specializētiem piegādātājiem un lietotājiem, šajā pasākumā demonstrē savas zināšanas tādās jomās kā civilā aviācija, aizsardzība, drošība un kosmosa lidojumi. Sagaidāms, ka ILA Berlin šogad piesaistīs aptuveni 150 000 apmeklētāju, tostarp vairāk nekā 3 000 mediju pārstāvju.

2018. gada 24. aprīlī, “airBaltic” sveica “Bombardier CS300” lidmašīnas miljono pasažieri kopš komerciālo lidojumu uzsākšanas 2016. gada 14. decembrī. Līdz šim ar CS300 lidmašīnām lidsabiedrība veikusi vairāk nekā 9 069 lidojumu un nolidojusi vairāk nekā 23 603 stundu. Šobrīd jau katrs ceturtais airBaltic pasažieris lido ar CS300 lidaparātu.

Saistītie raksti

Jaunajā “Bombardier CS300” lidmašīnā kopumā ir 145 sēdvietas, un tā nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunā lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo CS300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 70 maršrutos no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2018. gada vasarai airBaltic savam maršrutu tīklam pievienojusi astoņus jaunus galamērķus no Rīgas uz Malagu, Lisabonu, Splitu, Bordo, Gdaņsku, Almati, Sočiem un Kaļiņingradu. Papildus tam airBaltic sākusi tiešos lidojumus jaunā maršrutā no Tallinas uz Londonu.

 

LA.lv