BK „Ventspils” pārtrauc Jūrmalas supersēriju 0

LBL čempionātā „Jūrmala/Fēnikss” deviņu uzvarētu spēļu sērija pārtrūka izbraukumā pret turnīra līderiem BK „Ventspils” – 64:92.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Kopš 28. janvāra „Jūrmala/Fēnikss” bija izcīnījuši deviņas uzvaras pēc kārtas, skaļākā no kurām bija otrajā pagarinājumā pār „VEF Rīga”. Tā pagaidām ir pašmāju basketbola skaļākā sensācija. Būsim godīgi, vēl vienai sensācijai jūrmalnieki šodien nebija gatavi. Gan atšķirīgo komandu iespēju dēļ, gan objektīvu sastāva problēmu dēļ. Ainara Zvirgzdiņa rīcībā nebija savainoto Jonāta un Dilevkas, kas garajā galā būtiski iezīmēja kurzemnieku pārsvaru. Kopumā tas izpaudās vairāk kā trešdaļā jeb 36 gūtos punktos no soda laukuma, uzvarētā cīņā par atlēkušajām bumbām un arīdzan labākā metienu precizitātē. Spēles efektivitātē ventspilnieku pārsvars bija teju divkāršs.

Robertam Štelmaheram pirmajās 15. minūtēs, kurās lielākoties vadībā bija viesi, nācās izmantot visus iespējamos minūtes pārtraukumus. Bez cīņas pretinieki nepadevās, tomēr kopumā viss beidzās likumsakarīgi. BK „Ventspils” komandai pirmās vietas nodrošināšanai nepieciešama vēl viena uzvara.

LBL ČEMPIONĀTS

BK „Ventspils” – „Jūrmala/Fēnikss” 92:64 (22:21, 46:35, 76:48). Grants, Zeidaks pa 12, Timma 9; Mediss 13, Houkins 11, Stumbris 9.

Tabulā: 1. BK „Ventspils” 18-1 (94%), 2. „VEF Rīga” 9-2 (81%), 3. BK „Jēkabpils” 21-9 (70%), 4. BK „Valmiera” 20-10 (66%), 5. „Liepāja/Triobet” 20-10 (66%), 6. „Jūrmala/Fēnikss” 21-11 (65%), 7. „Barons kvartāls” 14-17 (45%), 8. „Latvijas Universitāte” 12-20 (37%), 9. BK „Saldus” 11-22 (33%), 10. BA „Turība” 9-22 (29%), 11. BK „Jelgava” 9-22 (29%), 12. „LMT Basketbola akadēmija” 0-18 (0%).

Nākamās spēles: 19. martā „Barons kvartāls” – BK „Jēkabpils”, BK „Jelgava” – BA „Turība”, „Liepāja/Triobet” – BK „Valmiera”.