Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
27. februāris, 2016
Drukāt

Braukšana apgrūtināta Vidzemē un Kurzemē

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

27.februāra rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu atsevišķos ceļu posmos Vidzemē un Kurzemē, informē valsts AS “Latvijas Valsts ceļi”.

Šobrīd braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināta pa Tallinas šoseju no Bīriņu pagrieziena līdz Ainažiem, pa Vidzemes šoseju no Līgatnes līdz Veclaicenei, pa Valmieras šoseju no Braslas tilta līdz Valkai.

Autovadītājiem jābūt uzmanīgiem arī braucot pa Ventspils šoseju no Kūdras līdz Tukumam un no Strazdes līdz Usmai.

Pa reģionālajiem autoceļiem braukšana apgrūtināta Liepājas, Talsu, Balvu, Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Valkas un Valmieras apkaimēs.

Sākot no plkst.3 naktī, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 96 valsts AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic slideno posmu kaisīšanu un sniegoto posmu tīrīšanu.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+