Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. februāris, 2016
Drukāt

Braukšana apgrūtināta Vidzemē un Kurzemē

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

27.februāra rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu atsevišķos ceļu posmos Vidzemē un Kurzemē, informē valsts AS “Latvijas Valsts ceļi”.

Šobrīd braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināta pa Tallinas šoseju no Bīriņu pagrieziena līdz Ainažiem, pa Vidzemes šoseju no Līgatnes līdz Veclaicenei, pa Valmieras šoseju no Braslas tilta līdz Valkai.

Autovadītājiem jābūt uzmanīgiem arī braucot pa Ventspils šoseju no Kūdras līdz Tukumam un no Strazdes līdz Usmai.

Pa reģionālajiem autoceļiem braukšana apgrūtināta Liepājas, Talsu, Balvu, Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Valkas un Valmieras apkaimēs.

Sākot no plkst.3 naktī, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 96 valsts AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic slideno posmu kaisīšanu un sniegoto posmu tīrīšanu.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+