Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
27. februāris, 2016
Drukāt

Braukšana apgrūtināta Vidzemē un Kurzemē

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

27.februāra rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu atsevišķos ceļu posmos Vidzemē un Kurzemē, informē valsts AS “Latvijas Valsts ceļi”.

Šobrīd braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināta pa Tallinas šoseju no Bīriņu pagrieziena līdz Ainažiem, pa Vidzemes šoseju no Līgatnes līdz Veclaicenei, pa Valmieras šoseju no Braslas tilta līdz Valkai.

Autovadītājiem jābūt uzmanīgiem arī braucot pa Ventspils šoseju no Kūdras līdz Tukumam un no Strazdes līdz Usmai.

Pa reģionālajiem autoceļiem braukšana apgrūtināta Liepājas, Talsu, Balvu, Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Valkas un Valmieras apkaimēs.

Sākot no plkst.3 naktī, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 96 valsts AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic slideno posmu kaisīšanu un sniegoto posmu tīrīšanu.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (10)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+