Mobilā versija
+17.7°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
22. novembris, 2013
Drukāt

Britiem iesaka tirdziņu Rīgā

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Pētījumā salīdzinātas 12 Eiropas pilsētas, un ekonomiskais izdevīgums aprēķināts, ņemot vērā divu kafijas tasīšu, divu alus pudeļu, divu maltīšu un pudeles mājas vīna, divu biļešu turp un atpakaļ no lidostas uz pilsētas centru, divu Ziemassvētku tirdziņā nopērkamo karstvīnu, divu piparkūku cenu, kā arī cenu par divām naktīm viesnīcā un lidmašīnas biļetēm turp un atpakaļ divām personām.

Vismazākās izmaksas ceļojumam decembra sākumā ir uz Budapeštu – 529 sterliņu mārciņas (442 lati) un uz Rīgu – 530 sterliņu mārciņas (443 lati), kas ir par aptuveni 39% lētāk nekā ceļojums uz Minheni vai Bāzeli – aptuveni 866 sterliņu mārciņas (724 lati).

Ceļojums uz Rīgu britiem ir izdevīgs, lielā mērā pateicoties īpašajiem piedāvājumiem – lidojums un viesnīca divām personām Rīgā izmaksā 378 sterliņu mārciņas, salīdzinot ar 450 mārciņām Budapeštā.

Taču maltīte, dzērieni un brauciens no lidostas uz pilsētas centru Rīgā ir krietni dārgāks nekā Budapeštā.

Iepriekšējā gada izdevīgākais Ziemassvētku ceļojuma galamērķis Tallina kļuvusi dārgāka par 59%, šogad ieņemot astoto vietu starp 12 apskatītajām valstīm. Attiecīgs ceļojums uz Tallinu britiem šogad izmaksātu 841 sterliņu mārciņu.

“Sterliņu mārciņas vērtība pret Eiropas valstu valūtām ir par 5% mazāka nekā pērn, līdz ar to cilvēkiem ir divtik svarīgi atrast labākos valūtas maiņas piedāvājumus, kas ir būtisks faktors Ziemassvētku iepirkumos. Piemēram, ēdienu un dzērienu cenas Rīgā ir augstākas nekā dažās citās pilsētās, bet lidojumu un viesnīcu cenas ir viszemākās,” skaidroja “Post Office” pārstāvis Endrū Brauns.

Piemēram, Prāgā maltīte diviem maksā aptuveni 24 sterliņu mārciņas, salīdzinot ar 106 mārciņām Bāzelē un 95 mārciņām Kopenhāgenā, tomēr lidojuma un viesnīcu cenas Čehijas galvaspilsētā ir visaugstākās.

Trešais izdevīgākais galamērķis Ziemassvētku tirdziņa apmeklējumam britu tūristiem būtu Francijas pilsēta Lille – 704 mārciņas, bet ceturtajā vietā ierindojas Brisele – 749 sterliņu mārciņas.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+