Bronza Maskavā 0

Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs vakar izcīnīja bronzas medaļas Austrumeiropas volejbola zonas asociācijas (EEVZA) eksperimentālajā pludmales volejbola finālposmā Maskavā (Krievija), kur spēles ritēja līdz kāda dueta uzvarētiem trim setiem ar vismaz 11 punktiem vai divu punktu starpību.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
VIDEO. Ovācijas un neviltota sajūsma! Dons iekļūst Eirovīzijas finālā 7
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Astotdaļfinālā viņi ar 3:0 pieveica mājiniekus Ostapu Firsovu un Maksimu Žirkovu (11:8, 11:9, 11:6), ceturtdaļfinālā – ukraiņus Jaroslavu Gordijejevu un Vladislavu Jemeļjančiku (11:6, 11:7, 11:7), pusfinālā ar 0:3 zaudēja krieviem Konstantīnam Semjonovam un Vjačeslavam Krasiļņikovam (12:14, 8:11, 6:11), bet bronzas mačā ar 3:2 pārspēja igauņus Rivo Vēsiku un Kristo Kollo (9:11, 6:11, 12:10, 11:7, 11:5). Pļaviņš un Solovejs šogad kopā spēlēja tikai otrajā turnīrā.

Pārējie četri mūsu dueti – Ruslans Sorokins un Toms Šmēdiņš, Rihards Finsters un Edgars Točs, Anete Krastiņa un Jana Jaudzema, Alise Pastare un Anete Briņķe – Maskavā izstājās pēc zaudējuma astotdaļfinālā, ieņemot dalītu devīto vietu.