Apbrīno

Čārlzs Denss: Tiek runāts par “Troņu spēles” filmas uzņemšanu 16

Foto – Leta/AFP

Britu aktieris Čārlzs Denss apstiprinājis, ka tiekot apsvērta uz fantāzijas seriālu “Game of Thrones” (“Troņu spēle”) balstītas filmas uzņemšana.

Seriāls, kura pamatā ir rakstnieka Džordža R.R.Mārtina romāni, demonstrēts kopš 2011. gada. Nākamgad sāksies tā piektā sezona.

“Tiek runāts par iespējamo filmas uzņemšanu, taču es nezinu, kuras sižeta līnijas tajā tiks attīstītas. Ir tik daudz, ko ielikt filmā,” sacīja Denss, kurš seriālā atveido bagāto lordu Taivinu Lanisteru.

Lai arī Lanisters ceturtās sezonas pēdējā sērijā ņēma nelabu galu, varonis tomēr būs redzams dažās nelielās ainās nākamajā sezonā, norādīja 68 gadus vecais aktieris.

“Parādīsies tikai viņa līķis!” skaidro Denss. “Nebūs tā, ka es pamodīšos dušā un sapratīšu, ka tas bija tikai nelāgs sapnis.”

Jūlijā televīzijas kanāls HBO izziņoja deviņu aktieru pievienošanos seriālam. To vidū būs Džonatans Praiss, kurš savulaik tēloja ļaundari Džeimsa Bonda franšīzes filmā, kā arī “Oskara” balvai nominētā jaunzēlandiešu aktrise Keiša Kāstla-Hjūza.

LA.lv