×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. oktobris, 2015
Drukāt

Četri cilvēki saindējušies ar tvana gāzi

Foto-LETAFoto-LETA

Vairāki cilvēki piektdien saindējušies ar tvana gāzi un nonākuši slimnīcā, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Zemgalē lauku mājās, neuzmanīgi kurinot krāsni, saindējusies 26 gadus veca sieviete, Latgalē slimnīcā nonākusi 63 gadus veca sieviete, istabā rodoties spēcīgam sadūmojumam, bet Vidzemē saindējies pāris – 72 gadus vecs vīrietis un 72 gadus veca sieviete.

Diviem pusaudžiem piektdien konstatēts alkohola reibums, informēja ātrās palīdzības dienestā.

Pierīgā dzērumā bija 12 un 14 gadus veci zēni. Negadījumam piesaistīti mediķi, policija un arī bērnu vecāki.

Savukārt Latgalē piektdien slimnīcā nogādāts 15 gadus vecs puisis, kurš, iespējams, smēķējis apreibinošas vielas. Viņš mājās ieradies psihiski uzbudināts un uzvedies neadekvāti. Ko lietojis, cietušais nav atzinies. Puisis tika nogādāts ārstniecības iestādē.

Dzīvokļa remonta laikā, no rokām izkrītot leņķa slīpmašīnai, piektdien traumas guvuši divi vīrieši.

Viens no vīriešiem bija pakāpies uz kāpnēm, kad viņam fleksis izkrita no rokām, trāpot gan pašam, gan kolēģim. 60 un 65 gadus vecie vīrieši ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā. Negadījums notika Vidzemes reģionā.

Bet Kurzemē mājas remonta laikā divus pirkstus nozāģējis un plaukstas savainojumu guvis 26 gadus vecs vīrietis. Viņš nogādāts pie speciālistiem Rīgā.

Ātrās palīdzības dienests informē, ka piektdien Zemgalē, iespējams, pa otrā stāva balkonu izkritusi 35 gadus veca sieviete. Viņa mediķus bija izsaukusi vēlāk pēc atgriešanās dzīvoklī.

Bet Zemgalē smagā stāvoklī slimnīcā nonācis 23 gadus vecs riteņbraucējs. Puisis bija bezsamaņā.

Ātrā palīdzība piektdien devās uz 1156 izsaukumiem, no kuriem 196 bija traumas un negadījumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+