×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. novembris, 2012
Drukāt

Cipruss: izlasē “Dinamo” puiši izvēdinās galvu

foto: LETAfoto: LETA

“Darbu izlasē man piedāvāja pirms trim nedēļām, iedeva nedēļu pārdomām. Piedāvājums man šķita interesants, gribas kā trenerim augt. Tas būs ļoti nopietns un atbildīgs darbs. Zinot Tedu Nolanu, varu teikt, ka man tā būs liela pieredze – izprast citu metodiku, pieeju darbam. Viņš strādājis visaugstākajā līmenī,” gandarīts par jaunas lappuses atvēršanu savā karjerā ir Aigars Cipruss.

Tedam Nolanam šis ir otrais gads ar Latvijas izlasi, bet, salīdzinot ar pavasari, blakus ir citi cilvēki – asistenta amatos Arti Ābolu un Viktoru Ignatjevu nomainījis Aigars Cipruss un kanādietis Toms Kūlens.

Izlasē Ciprusa pārziņā būs darbs ar uzbrucējiem. Jo pats taču bija ļoti gudrs centrs, kā spēlētājs Latvijas izlases rindās piedalījies 12 pasaules čempionātos un divās olimpiskajās spēlēs.

Latvijas izlase piektdien un sestdien pārbaudes spēlēs sacentīsies ar Krievijas otro izlasi. Cipruss domā, ka šoreiz svarīgāk par taktiskajiem zīmējumiem būšot jaunu emociju došana spēlētājiem un kolektīva veidošana. 15 Rīgas “Dinamo” spēlētājiem šosezon sarūgtinājuma bijis daudz vairāk par prieka brīžiem.“”Dinamo” čaļi ir emocionālā bedrē. Jāmēģina viņus atslēgt no kluba rutīnas, būs cita vide, citi treneri. Izlases pārstāvēšana dos labu stimulu, izvēdināsies galvas. Domāju, ka spēlētājiem šīs dienas ar izlasi būs lietderīgas, un jācer, ka sezonas turpinājums klubā iegūs pozitīvāku ritējumu,” sacīja Cipruss.

Iepriekšējos trīs gadus viņš bija Rīgas “Dinamo” sistēmā, bet pavasarī no turienes tika izmests un atrada darbu Gunāra Ķirsona klubā “Lido Bultas” – strādā ar bērnu komandu un ir atbildīgs par organizācijas lietām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+