Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dažu cilvēku rīcība būs klaji nepieņemama! Horoskopi 24.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Dažiem Auniem šodien problemātiska būs lidināšanās mākoņos – tas traucēs gan tavam darbam, gan kontaktiem ar citiem cilvēkiem. Ja vēlies kaut ko sapņot, pārstāj par to domāt, bet rīkojies.

Vērsis

Šodien tu jutīsies situācijas noteicējs. Iespējams, tu arī daudz strādāsi, tomēr enerģijas tev pietiks. Lai kam tu arī pieķertos, tev šodien veiksies. Vienīgais, kas tev jāatceras – “neej pāri līķiem” un cieni attiecības ar citiem cilvēkiem.

Dvīņi

Daudziem Dvīņiem šodien būs nemierīga diena – no prieka līdz bēdām un otrādi. Naudas tev pietiks, taču vajadzētu pret to izturēties tomēr taupīgāk un atbildīgāk.

Vēzis

Šodien tu spēsi aptvert visu nezināmo un sasniegt teju neiespējamo. Tev patīk cīnīties un tu vari uzvarēt.

Lauva

Tavs paziņu loks, visdrīzāk, šodien strauji samazināsies. Tu nevēlēsies nevienam nodarīt pāri, tomēr dažu cilvēku rīcība tev būs klaji nepieņemama. Nepagriez muguru tuvākajiem – viņi tev var palīdzēt.

Jaunava

Šī diena simbolizē spēcīgas kaislības. Iespējams, tu satiksi senus paziņas un draugus, un tas tevi provocēs uz pārgalvīgu rīcību. Izvairies no cilvēkiem, kas tavu dzīvi vai dzīvesveidu ietekmē negatīvi.

Svari

Iespējami konflikti un pārpratumi. Dažreiz tu esi augstās domās par sevi, bet tas nav pieņemams citiem cilvēkiem. Daži to vienkārši nesaprot, tāpēc rodas sarežģītas situācijas.

Skorpions

Viss, ko tu šodien darīsi, būs virzīts uz tavu izaugsmi. Ja tu būsi tālredzīgs, tad iespējams, ka realizēsies seni sapņi.

Strēlnieks

Iespējams, ka šodien tu saņemsi naudu – laimestus, loterijas, parādus. Tu labi orientējies finanšu jautājumus, un kad tev parādās nauda, tu to vari arī investēt.

Mežāzis

Šodien tevi pārņems šaubas, neuzticība un aizdomīgums. Nevajadzētu pieņemt šādā stāvoklī svarīgus lēmumus un parakstīt līgumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena ir saistīta ar svarīgu informāciju. Tā rezultātā iespējamas pārmaiņas darbā, taču tās nebūs sliktas. Centies nepalaist garām likteņa norādes.

Zivis

Daudzām Zivīm šodien parādīsies lieliska iespēja labi nopelnīt. Tev vajadzētu būt enerģiskam un nepalaist šo iespēju garām.

LA.lv