×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. septembris, 2013
Drukāt

Deputāts Reskājs izstājies no SC frakcijas un partijas “Saskaņa” (papildināts)

Reskajs

Saeimas deputāts Vladimirs Reskājs ir pieņēmis lēmumu izstāties no apvienības “Saskaņas centrs” (SC) Saeimas frakcijas un sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa”.

 

Par savu lēmumu viņš ir informējis frakciju, paziņojumā norāda Reskājs.

“Lēmumu pieņemt nebija viegli. Tomēr pēc konsultācijām ar saviem vēlētājiem, kuriem šobrīd vairāk kā jebkad ir nepieciešamība sajust politiķu darba rezultātus un Latvijas attīstības perspektīvas, saprotu, ka šīs intereses vislabāk varēšu pārstāvēt ārpus apvienības “Saskaņas Centrs”,” pauž politiķis.

Turpināšu strādāt pie tā, lai partiju darbs tiktu pārorientēts uz valsts mērķtiecīgu attīstību. Politiķu dienas kartībā dominētu ekonomikas un reģionālās attīstības jautājumi, savukārt valsts pārvalde kļūtu efektīva un uz rezultātu tendēta. Ejot uz priekšu, politikai jākļūst racionālai, bet politiķiem jāspēj izvirzīt un sasniegt mūsu nāciju vienojošus mērķus, norāda deputāts.

“Esmu gatavs turpināt savu darbu politikā, tādēļ nestāvēšu malā, bet meklēšu domubiedrus. Vēlos panākt, lai iedzīvotāji lepojas ar Latviju, bet pārējā pasaule uzskata mūsu valsti par piemēru iedzīvotāju labklājības un ekonomikas attīstības jomā. Tam ir nepieciešamas pārmaiņas politiskajā kultūrā – mums vairāk jāsadarbojas un jāsadzird vienam otrs, lai Latvija attīstītos pozitīvā virzienā,” akcentē Reskājs.

“Neskatoties uz to, ka esmu izstājies no partijas, vēlos pateikties saviem kolēģiem frakcijā un novēlēt viņiem veiksmi atsevišķās iesāktajās iniciatīvās,” pauž deputāts.

Vēl pirms nedēļas Reskājs bija viesu vidū ekspremjera Einara Repšes vadītās biedrības “Latvijas attīstībai” forumā. Repše ir atzinis, ka daļa biedrības biedru grasās dibināt partiju un kandidēt nākamajās vēlēšanās.

Līdz ar Reskāja izstāšanos no SC, šajā frakcijā paliks 30 deputāti, savukārt pie frakcijām nepiederošo deputātu skaits turpmāk būs astoņi. SC ir opozīcijas partija, savukārt koalīciju patlaban veido 56 deputāti, tostarp 20 “Vienotības” pārstāvji, 16 Reformu partijas deputāti, 13 nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK parlamentārieši un septiņi pie frakcijām nepiederošie deputāti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+