×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
28. janvāris, 2016
Drukāt

“Disney” apstiprina, ka pēc 2019. gada tiks izdotas jaunas “Zvaigžņu karu” filmas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kinostudijas “Disney” priekšsēdētājs Bobs Aigers atklājis, ka pēc jaunās triloģijas noslēgšanās 2019. gadā tikšot izdotas jaunas “Star Wars” (“Zvaigžņu kari”) sērijas filmas.

“Ir piecas “Star Wars” filmas, ieskaitot “Star Wars: The Force Awakens” (“Zvaigžņu kari: Spēks mostas”), kuras pašlaik ir dažādās plānošanas un pabeigtības pakāpēs,” viņš norādīja. “Pēc tam būs vēl jaunas filmas. Es nezinu, cik daudz, un nezinu arī, cik bieži tās iznāks.”

Kā jau ziņots, šomēnes “Disney” nākamās “Star Wars” daļas iznākšanu atlika par septiņiem mēnešiem. Amerikāņu režisora Raiena Džonsona veidotās astotās daļas jaunais iznākšanas datums ir 2017. gada 15. decembris. Iepriekš bija plānots filmu izlaist 26. maijā.

Pēdējos gados ienesīgākās izrādījušās filmas, kas izlaistas vasarā. Taču filma “Star Wars: The Force Awakens” (“Zvaigžņu kari: Spēks mostas”) baudīja labus finansiālos panākumus par spīti tam, ka iznāca ap Ziemassvētku laiku.

“Star Wars: The Force Awakens” jau kļuvusi par trešo visvairāk pelnošo filmu vēsturē. Tās ieņēmumi no biļešu pārdošanas pasaules kinoteātros sasnieguši 1,88 miljardus ASV dolāru (1,72 miljardus eiro).

Šī gada nogalē iznāks sērijai radniecīgā kinolente “Star Wars: Rogue One” ar jauniem varoņiem. Tā neiekļausies jaunajā “Star Wars” triloģijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+