×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2015
Drukāt

DP apcietinājusi grupas “Helsinki-86” izveidotāju Linardu Grantiņu (34)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Drošības policija (DP) aizturējusi cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas “Helsinki-86” izveidotāju Linardu Grantiņu.

DP apstiprināja, ka minētā persona tika aizturēta, pamatojoties uz tiesas lēmumu piemērot viņai drošības līdzekli – apcietinājumu. Šo drošības līdzekli tiesa viņam piemēroja jau 2014. gadā pēc DP lūguma saistībā ar 2012. gada 10. aprīlī sākto kriminālprocesu pēc Krimināllikuma panta par darbībām, kas apzināti vērstas uz nacionālā naida un nesaticības izraisīšanu, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu.

Vācijā dzīvojošais Grantiņš ir izveidojis mājaslapu “www.tautastribunals.eu”. Viņš iepriekš sevi bija pasludinājis par Latvijas Republikas tautas tribunāla (LRTT) priekšsēdētāju un regulāri lamājis un kritizējis Latvijas politiķus un citas amatpersonas.

Iepriekš Grantiņš paziņojis, ka piespriež augstāko soda mēru dažādām Latvijas amatpersonām un politiķiem.

Šogad jūnijā tīmekļa vietnē ievietotajā paziņojumā Grantiņš raksta, ka esot ieradies savā tēvzemē, neskatoties uz draudiem, kuri nāk no valdošās kliķes. “Tā cenšas mani izdabūt no manas pagaidu mītnes zemes, lai tiesātu mani par Atmodas laika noziegumiem. 4. maija kliķei, taču tāpat kā Putinam, ļoti sāp PSRS sabrukums. Arestējiet un tiesājiet mani! Vēlu panākumus jums, nožēlojamie tautas nodevēji! Nepalaidiet garām šo izdevību! Ja neizdarīsiet to ar mani, tad es to izdarīšu ar jums. Es jūs aizvilkšu uz karātavām pēc visiem likumiem ar ANO mandātu kabatā! Un ne tikai vienus, bet kopā ar visām ģimenēm, kuras līdz ar jums ir rijušas un rij tautai nozagto!” rakstījis Grantiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (34)

 1. Linarda izteikumi par kāršanām, augstākajiem soda mēriem utt…nu, slima ezīša murgi.Tas skaidrs.Neesam te nekādi teroristi binlādeni. Ar šādām metodēm neko panākt nevar.
  Ka Latvijā viss ir dziļā pak…aļā, ir vēl skaidrāk.
  Izeja? Neredzu. NAV!
  Un, ja pret Linardu DP tiešām ir izturējusies šādi(!lauzta rokas,aiz kuras pieķļēdēts uz vairākām stundām, bez palīdzības sniegšanas, cilvēks ar smagām veselības problēmām!!!!!!) nu, ziniet KO! Kur ir izmeklēšana?Kur Rinkēvičs? Kur ir Cilvēktiesību aizsardzības organizācijas? KUR????????!!!!!!!!!!!!!!!!
  Es ļoti labi saprotu, kāpēc viņš ieradās Latvijā par spīti draudiem…mamma ir ļoti smagā stāvoklī…..

 2. Grantiņ, turies,bet pieklājības un LIKUMA robežās!Ja būs tiesa,tad tikai atklāta un mēs būsim tur lai paustu SAVU viedokli/ kā nepilsoņi/ un to kas daudz sakrājies par notiekošo lēno,kluso ceturto okupāciju un genocīdu pret Latvijas pamattautu !!Pagājuši 25 !! gadi,bet latvietim atvēlēta iespēja LV kā PSRSā.
  Vējonis un Co runā okupantu val.!!Vai Pugo ,Voss un Co runāja latviski?Visas sapulces utt.LPSR notika krieviski.Drīz būs atkal tas pats.Jau vietām tagad ir,piem., dzelzceļā u.c.Un kasb to pieļauj?Protams Latvijas varturi,kuri ir vecā režīma relikti.
  KAPĒC neievēlēja LEVITU????Pareizi!! Nav partiju un Hūtes nopirkts pakalpiņš !!!Kas ir Straujuma,Vējonis??Miniet trīs reizes???

 3. Vajāja šo cilvēku PSRS drošībnieki,vajāt turpina latviicu drošībnieki?

  • Kā lai nevajā,ja redz nobijies SC / valsts naidnieku !!/ tovarisčs !Kad 5-tās kolonnas maitasputni draud valstij un veselu tautu nozākā,tad LV DP i ausi nekustina,jo tas ir viedoklis un viss OK ! Tad kur te ir NEATKARĪGA,latviska Latvija? Kurš pasūta muziku Latvijā,kam te ir laba dzīve kā PSRSā?
   Tas pat ir labi,ka Grantiņu apcietināja,jo ir viņam skaļi jāpauž savs viedoklis,bet bez nelikumīgiem draudiem un mēs iesim palīgā,jo sakāmā ir ĻOOTI daudz āboltiņām,urbanovičiem un Co.

  • Jautājums:kam kalpo Latvijas drošībnieki

 4. Pēdējie notikumi satrauc cilvēkus , komentāri par to liecina, domāju cilvēku izvērtējums par notikumiem
  daudziem mainīsies . Jautājums uz kuru “pusi” . Situācija var kļūt sarežģītāka , ne ?

 5. Ja nebutu tadu grantinu,vai Atmoda butu iespejama?Skaidrs,ka ne!

 6. Vai ir jau aresteti un notiesati kremla cekistu apvienibas SC / Vienotas Launuma Imperijas & GKR & Bela Russ darboni ,kuri ar savu SIA palidzibu izlaupa ES un NATO Valsts Latvijas budzetu,spiego “tuvejo arzemju ” uzdevuma,organize teroristu apmacibas “tuvejas arzemes “, atbalsta kremla cekistu teroristus Krima,izpardod Riga nekustamos ipasumus kremla cekistu “investoriem” ,kuri pieder Latvijas Valstij -latviesu tautai , kuri nepartraukti riko dazadus provokativus pasakumus lai destabilizetu Latvijas Valsts Neatkaribu ?
  Ko dara lindermanveidi un zdanokveidigie elementi ? Vai ir jau notiesati par savam pretvalstiskajam darbibam ?

 7. kur palikuši Grantiņa apd…ēji, ka tik maz “izpaužās” – kremļa pārskaitījums aizkavējies ?

 8. P.S. Ja pēc 25 gadiem PREZIDENTS atzīst Latvijā divvalodību,tad par ko vispār var runāt ???

 9. Ir daudz kļūdu Grantiņa darbībā un tiesāšanas ,kāršanas kārē.Bet pašos pamatos ir taisnība par notiekošo Latvijā ,bet gan jau pienāks laiks/ pēc Finka/ ,ka LV politikāņi tiks tiesāti LIKUMĪGI,jo neatkarīga,latviska Latvija ir iznīcināta,apzagta,nodota,partiju starpā iztirgota.NE TĀDU LATVIJU MĒS 1989.g. cerējām uzcelt,NE TĀDU!To zina ne tikai Grantiņš,bet mēs neesam giri,gopaņenki un ‘danokas ar Co lai mums ļautu par to runāt .Izbaudīju to jau “neatkarīgā”Latvijā uz savas ādas.Grantiņa draudus neatzīstu,bet kritiku gan !!

 10. ................... Atbildēt

  par helsinku grupu bažu daudz

  • Protams protams!Tikai par DP,SC un 5-to kolonnu šaubu nav- LV patrioti.Arī J.Peters ar LTF Co kas tiešām tapa ar Pugo svētību.Un kas ir šodienas Saeima un valdība? Promaskaviski mērgļi.

 11. Valdis Freimantāls Atbildēt

  Grantiņš vienīgais publicēja patiesību par Latviešu Biedrības prettiesisko brutālo iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī un viltus biedrības uzmeistarošanu komunistu miljonāru un čekistu miljardieru vajadzībām!

  Latviešu goda tiesa pieprasa Grantiņa atbrīvošanu un arestētāju sodīšanu.

 12. DP nekādi nevar nosaukt par Latvijas interesēs darbojošos iestādi. 4.maija kgbisti.
  Kādu augstskolas pasniedzēju par patiesas informācijas izplatīšanu trenkāt, to var, bet valsts drošību apdraudošu kompartijas un kgb funkcināru neslēptas darbības izbeigšanu, to nu gan ne.
  Tagad Grantiņš.

 13. Ne vienmēr ir vienkārši atšķirt draugus no naidniekiem. Bieži vien tas vispār nav iespējams.

 14. Valdošais tabors Grantiņa kungu vēlas likvidēt, bet debessu vara to nepieļaus nokaut viņu – savas tautas labāko dēlu.Bet policisti jau akli seko valdošā tabora norādēm, apcietināt to cilvēku, kurš tik tiešām var vadīt Latviju.Ne straujuma, ne kāds čigāns, ja Grantiņu nokaus, tauta valdošā tabora mītni kā reiz stiprāk nomētās.

 15. lietot tadu valodu ka Grantins tad ari ir jauzmanas… Bet interesanti gan, kadel vinu apvainoja par Helsinku grupas skelsanu un par vel trakakam lietam?

 16. Tāda ir mūsu valsts attieksme pret tiem kas uzsāka cīņu par valsts netkarību. Tikai viņu saniegumus pārķēra savos nagos godmaņi, peteri, jurkāni un pacentās nogremdēt to kuģi kurš tiko bija sācis peldēt. Protams par tādu nekaunību LNNK biedri jāsoda. Un jo vairāk par uzdrīkstēsanos teikt nepatīkamu patiesību. Uz priekšu biedri!

 17. Cīņa pret padomiešiem un krievu līdzskrējējiem ir vēlama, bet tur prātu arī ir malziet jālieto.

 18. Tur ir darbs aarstiem….

 19. Okupantu aktīvista pārvaldītajā pilsētā arestēts Trīszvaigžņu ordeņa kavalieris,nacionālpatriots.Pat alegoriskie Grantiņa teksti ir izraisījuši kolaboracionistu sargu histērisku reakcija.Deokupācija šādā vai citādā veidā notiek un notiks un slēptais vienalga nāks gaismā,tikai sekas slēpējiem būs smagākas.

 20. Es ni atmodas laika Atbildēt

  Izskatās ka zaļie civēciņi jau klāt? Būs tautas nemieri…Dp= кгб

 21. Nu nu. Laikam jau zaļie cilvēciņi ir klāt….

 22. Cik atceros, tad Grantiņš nevis izveidoja, bet sašķēla Helsinkiešus, apmelojot tos.
  Runāja, ka viņš esot aktīvs stukačs.
  Vienojās ar KGB un aizlaidās, cerot, ka viņu neatradīs.
  Visus šos gadus cītīgi zākāja cilvēkus, kuri var kaut ko pateikt par viņu.
  Jebkurā gadījumā, pēc tā, ko viņš viņš ir rakstījis par Latvijas cilvēkiem, ziņa par viņa arestu līdzjūtibu vai žēlumu neizraisa.

 23. vecums nenāk viens Atbildēt

  onka jau ir psihiski slims, un uzskata sevi par neaizskaramu jo lūk vecie nopelni…..

 24. Nu jau Grantins sauj paar striipu.

 25. Demokrātija briesmās! Brīvību Grantinam!

 26. DP vai КГБ?

 27. Cik Latvieši ir drošības policijā?

 28. tagat tiesās?

 29. Būtu labāk urlas tvarstījuši nevis tos kas pastāsta tautai patiesību par valdībā sēdošajiem parazītiem un krēsla piepirdējiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+