×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
5. augusts, 2014
Drukāt

Drošībai un ērtībām

Foto-LETAFoto-LETA

Autors: Latvijas valsts ceļi

Ādažos ceļa remontdarbus veic naktīs

Līdz 7. augustam SIA “Lemminkainen Latvija” Rīgas gatvē Ādažos seguma atjaunošanas darbus veic nakts stundās. Ceļu būvnieki tur atjauno veco Tallinas šoseju, kas kādreiz gāja caur Ādažu ciematu, jeb vietējo autoceļu V30 Baltezers–Ādaži (Rīgas gatvi) posmā 0,52. – 4,16. km.

Jau veicot vecā asfaltbetona seguma frēzēšanas darbus, tika konstatēts, ka satiksmes intensitāte posmā ir ļoti augsta un nav iespējams nodrošināt pilnīgu remontējamā posma izolēšanu. Tāpēc, lai nodrošinātu kvalitatīvu un prasībām atbilstošu asfaltbetona kārtu ieklāšanu, kā arī, lai nekavētu satiksmi, SIA “Lemminkainen Latvija” līdz 7. augustam Ādažos paredz strādāt naktī.

Nepiemērotu laika ap­stākļu gadījumā darbu izpildes termiņš var tikt pagarināts. Darbs nakts stundās ir saskaņots ar Ādažu novada domi. Asfaltēšanas darbu laikā ir iespējams paaugstināts trokšņa līmenis un vibrācijas.

Būvnieku SIA “Lemminkainen Latvija” tālrunis darba laikā: 67358048.

Siguldā un 
Turaidas virzienā 
tiek laboti izskalojumi


Uz autoceļa P8 Inciems–Sigulda–Ķegums virzienā no Siguldas centra līdz Turaidai (posmā no 8,8. km līdz 12,5. km) pašreiz notiek darbi, lai likvidētu otrdienas lietavās izveidojušos izskalojumus.

Stiprais lietus vairākos šā ceļa posmos ir izskalojis ceļa nomali, bet vienā posmā izskalojumi ir skāruši arī asfalta segumu. Remontdarbu dēļ var tikt ierobežota satiksme. Darbu laikā brauktuve tiek sašaurināta un uz ceļa darbojas satiksmes regulētājs. Darbus veic VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”.

Sāks darbus starp 
Kandavu un Sabili


VAS “Latvijas valsts ceļi” (“LVC”) ir noslēgusi līgumu par autoceļa P130 Līgas–Kandava–Veģi remontdarbiem un ceļa klātnes deformācijas novēršanu.

Kā zināms, šajā ceļa posmā netālu no Sabiles ir noticis ceļa nogruvums un jau ilgāku laiku satiksme tur ir ierobežota. Ņemot vērā ceļa ģeogrāfisko novietojumu un nogāzi, kas ir aiz ceļa, lai veiktu precīzu remontdarbu projektēšanu, tās laikā “LVC” pasūtīja papildu ģeoloģiskās izpētes, lai pārliecinātos par izvēlēto remontdarbu veidu piemērotību noteiktajam ceļa posmam.

“Šis ir tas gadījums, kad mēs pat vairāk nekā septiņas reizes nomērījām, pirms nogriezām. Ceļam ir stāva nomale, un darbi ir jāveic, ņemot vērā zemes ģeoloģiskās īpatnības. Tas ir nepieciešams, lai remonta iznākums būtu maksimāli ilglaicīgs un nogruvumi neatkārtotos,” norāda “LVC” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Atklātajā konkursā par remontdarbu veikšanu uzvarēja SIA “Saldus ceļinieks”, ar kuru arī noslēgts līgums. Plānots, ka darbi uz ceļa sāksies augusta vidū un atkarībā no laika apstākļiem tie tiks pabeigti šā gada beigās vai nākamā gada būvniecības sezonas sākumā.

Kopējā līguma summa, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, ir 757 864 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+