×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. septembris, 2014
Drukāt

Egils Līcītis: Pamācība tiem, kas gatavi sekot vadonei Sudrabai (111)

Foto-LETAFoto-LETA

Pārnāc mājās, ieslēdz televizoru, liec pačalot radio, atšķir avīzi, atver ledusskapi – visur priekšā sēž bargā kundze, ūpene, krata ar lakotu nadziņu, piesit ar augstpapēža kājiņu. Es māku, citi nemāk! Būs pārmaiņas! Jūs ziniet, kas jādara 4. oktobrī.

It īpaši prātīgus lauku cilvēkus jau velk čokurā izgudrēm vārīšanās skolmeistarienes tonī, ka es te vienīgā drosmīgā un vienīgā godīgā, kā sevi no sirds izreklamējusi bijusī Valsts kontroliere Ingūna Sudraba, viens sasodīti runātīgs teflona sievišķis, kurš ierodas Latvijas pastāvēšanas divpadsmitajā stundā, lai paceltu valsti no gruvešiem. Mosties viņa mostas jau sešos no rīta, lai tūlīt ķertos pie ausīs džinkstēšanas pa radio. Ja nu piecēlies kāds vēlētājs, kurš grib braukt ar Sudrabas kundzi vienā virzienā, un kurš vēl nav taranēts no tukšvārdīgām reklāmām, tad nedrīkst nokavēt agro putnu pamācīt pareizi balsot.

Šis raksts arī ir lietošanas pamācība visiem tiem, kas kā Spartaka skrandaiņi gatavi sekot vadonei Sudrabai, ticēt katram viņas vārdam, balsot un tad – āreče, skaties! – viņu māju olnīcas galā pēc vēlēšanām ieripos humānās palīdzības transports ar labklājības, atbildības, “kārtības valstī” un pārējo pirmās nepieciešamības preču kravu.

Veselā saprāta cilvēki brīnās – uz ko turas šī konstrukcija vārdā “Sudraba”? Pirmajā politiskajā iznākšanā konstrukcija sabruka vārda vistiešākajā nozīmē. Paģība un novēlās garzems. Jau dibinot “tautas kustību”, viņas kompānijā bija pilns ar ložņām, slapstīklām, māžiem un glūnekļiem, kas caurkrituši citās partijās vai izslavēti kā simulanti, kam labi padodas cilvēces sāpju izbrēkšana un tautas ausu piedziedāšana.

Pašas Sudrabas sakari bija ļoti šaubīgi. Fotokameras viņu notvēra ar Kremļa cilvēkiem, vietējiem krievmīļiem, ar politiski bankrotējušo Aināru Šleseru un tamlīdzīgiem tipiem, pasaulē pazīstamus fiziķus ieskaitot. Par visu Gulbenes pojene bija gatava šķelmīgi atbildēt, ka tās ir bijušas tikai zēna un meitenes attiecības. Nekas sapiparots, nevainīgi, jaunava palika jaunava. Kolīdz nodibināja “No sirds Latvijai” partiju, kas no ārpuses apsista ar bleķi – tūlīt sāka rībēt. Tupus, rāpus, līšus no partijas šmauca projām vadoši biedri un biedrenes, un visi aizgūtnēm stāstīja, ka tur izlicies kaut kas ļoti netīrs un šmucīgs. Viņiem bija iespaids, ka kundzi uz partijas jumta no apakšas kāds raustot aiz aukliņām kā lellīti, un tā šī konstrukcija turas. Uz to bijusī valsts kontroliere atbildēja ar caururbjošu acu skatienu, kas kā ar nokaitētu dzelzi izdedzināja aizbēdzēju melus – provokācija!

Tāpat nokūpēja skandāls ar naudas ziedojumiem, kad cilvēki, kuri iepriekš varbūt nemaz nezināja, kur Sudrabas sekta pulcējas, bija ar mieru īsā laikā, lielā vienprātībā šķirties no desmitiem tūkstošiem eiro par labu Ingūnai. Atkal teflona Sudrabai ne sodrējs nepielipa. Viss viens pīpis – kā bija ļautiņi, kas neticēja un vēl šodien netic, ka Elviss ir beigts un pagalam, tā nav pieņemams, ka Ingūna būtu ievilkta ne visai tīros naudas darījumos. Godīguma katedrāle stāv cēla kā stāvējusi. Viņa ir savas partijas vēlēšanu saraksta Vija Artmane, augstu mirdzošā zvaigzne, roze dzērveņu purviņā.

Starp citu, apskatīsim šo purvaini, “No sirds Latvijai” partiju. Politiski tā ir mušas svarā un steigā salasīta. Jau iztālēm un pa labu gabalu mats matā atgādina tādu pašu pusfabrikātu, kādu pirms iepriekšējām vēlēšanām radīja Zatlers un viņa “kodols”. Tur vismaz bija demokrātijas “priekšspēle”, bet te man nav jums jāapzvērē, nav jāapgādājas ne ar kristāla bumbu, ne ar melnu kaķi, lai pareģotu, kas ar Sudrabas “domubiedru komandu” notiks, ja 13. listi dullie ievēlēs Saeimā. Mīļie cilvēki, jau pirms vēlēšanām Cipule, Ripule un Čipule ir piesitušas pēdu, bet vēl karājas un netiek vaļā no sarakstā ierādītās vietas!

Pēc pirmajiem pārbaudījumiem ar varu, naudu un izvēlēm Sudrabas cauro šķūni nodedzinās ar visu sienu! Es nezinu, varbūt melnā humora veči, bet ne jau ar galvu domājoši vēlētāji var atļauties nobalsot pēc principa – paskatīsimies, varbūt Gudrajai Pūcei kaut kas sanāks. To katrs politikas zinātājs momentāni pateiks – kas, ķesku un ielāpu lupatu deķī satinies, iet uz Saeimu, tam nekas nesanāks, lai cik viņš vāvuļotu, ka drosmīgs, godīgs un morālās skaidrības iemiesojums. Nekādu pārmaiņu nebūs. Var sanākt tikai ziepes, jo partija “No sirds Latvijai” ir tīrs projekts ekspluatēt vēlētāju atkarību no ticības jaunavai, kas taisnā ceļā nolaidīsies no debesīm, likvidēs visas cūcības un atnesīs laimi. Bet tādi vēlētāji ir, un tikko viņi dzird šitādas fantāzijas, tā širmis aizveras, bet Sudrabai aste gaisā – oho, mani jau atbalsta seši vai astoņi procenti prātiņu izkūkojušo!

Cilvēkiem, kas ieķērušies Sudrabai elkonī un zina, kas darāms 4. oktobrī – draudziņi, mēs iecirkņos nevis ar blēņām nodarbosimies, bet izšķirsim valsts nākotni uz četriem gadiem. Nē, es saprotu, ka esat apmāti, ka pie Ingūnas dabūjamas visgardākās žāvētās vistiņas, bet kādas ir viņas vērtības? Man – neizdibināmākas par melno caurumu. Tik zinu, ka Tā Kunga kalpone. Uz kuru pusi “No sirds Latvijai” partija ieturēs virzību vai kurp pagriezīsies? Baidos, ka turp daudziem latviešiem nevarētu būt pa ceļam. Kāds ir viņas piedāvājums? Slikti ieraudzētas, tūkstoškārt blietētas vecas mīklas pļepināšana – Latvija ir stepe, vot, kad es atnākšu, būs ziedošs dārzs. Kādi ir izslavētie varoņdarbi, ko paveikusi Valsts kontroliere? Ja kāds tos zina, laidiet pilnu sarakstu, jo citiem arī gribētos uzzināt. Pat komplimentārie kritiķi, kuri ir Sudrabas kundzes pazinēji no amatu gadiem, saka – viņas spēju ierāmējums ir izpildīga, apzinīga ierēdne, “virs viduvējā” līmeņa. Valstssieva, politiķe – nu, tas nav priekš viņas. Protams, viņa ir premjera amata kandidāte, zinu, ka gribētu tikt par prezidenti, un izgatavota no pirmšķirīga teflona. Tomēr pagaidām klusējošam vēlētāju vairākumam mati ceļas stāvus un metas zosāda no domas vien, ka Ingūna Sudraba no tiesas kļūst par Latvijas premjeri. Un ja ievēlē par prezidenti, tad mūsu valsts nudien ir bezdibeņa malā.

Kas Sudrabu tur par dievieti un visu viņas teikto zelta vērtē: – vai gan naivai taisnīguma cīnītājai nevajadzēja pietikt ar parādīšanos publikai, “cilvēku uzklausīšanu” un lieta darīta? Kāpēc jāizmanto politikā tik ļoti rafinētas metodes naudas vākšanā, reklāmu plašumā un izvietošanā pa visu Latvijas perimetru, tautas apvārdošanā un smadzeņu skalošanā? Juris Alunāns sniedz pārliecinošu atbildi: “Kas jau mucā dzimis un pa spundi barots, tas allaž paliks tāds muļķītis, ka no visiem piemānāms.” Es piemetināšu tiem, kuri gribētu “pamēģināt Sudrabu” – ne viss ir zelts, kas spīd.

Pievienot komentāru

Komentāri (111)

 1. Jāpiekrīt, ka jābūt nedaudz traumētam lai par šo partiju balsotu. Pati Sudraba savā radio reklāmā netieši atzīst, ka viņas potenciālajiem atbalstītājiem nav galvās pat tik daudz, lai atcerētos partijas nosaukumu 🙂
  Beigas būs tieši tādas pašas kā Zatlera veidojumam. Te ir tikai atšķirība, ka saprātīgākie šo partiju pameta jau pirms vēlēšanām.
  .

 2. Vai balsosim labāk par visiem šiem eiro ieviesējiem bez referenduma? Par padomju restaurētājiem valsts uzņēmumos? Par akustisko koncertzāli Daugavas vidū uz pāļiem un laikmetīgās mākslas muzeju ar veikaliem,restorāniem un brīnišķīgu skatu uz Daugavu,valsts aizsardzības vietā? Ar 259.000 Latviju pametušajiem vēl nepietiek? Ar 21%PVN maizei vēl par maz?

 3. Vai balsosim labāk par visiem šiem eiro ieviesējiem bez referenduma? Par padomju restaurētājiem valsts uzņēmumos? Par akustisko koncertzāli Daugavas vidū uz pāļiem un laikmetīgās mākslas muzeju ar veikaliem,restorāniem un brīnišķīgu skatu uz Daugavu,valsts aizsardzības vietā? Ar 259.000 Latviju pametušajiem vēl nepietiek? Ar 21%PVN maizei vēl par maz?

 4. Izskatās,ka no Sudrabas mūsu valdošā partija ir nobijusies ne pa jokam-krietni vairāk,nekā no visiem pārējiem konkurentiem kopā ņemtiem!

 5. Vienotībai,lai noturētos pie varas,šobrīd visi līdzekļi labi!

 6. Kas neriskē,tas nevinnē! Atbildēt

  Bet riskēt nevēlas pat NA! Tāpēc pat vēlēšanu programmā nav ne “Visu Latvijai” progresīvā ienākuma nodokļa!Tik vien kā nožēļojams “progresīvais princips”!Bet 12%PVN likme pārtikai,pēc pamatīgas apstrādes,pārvērtusies par”zemākiem izdevumiem pārtikai
  ģimenes budžetiem”,kā NA nodēvējusi kārtējā trīsmēnešu sociālā pabalsta piedāvājumu “Vienotības” gaumē,kuru var taču tik viegli atteikt,tiklīdz pabalsta lūdzēja ienākumi nepieļaujami palielinājušies par dažiem eiro un vairs neatbilst maznodrošinātā statusam! Vēl kāda daļa atsijāsies,nevēloties vienkārši pazemoties,vai veselības stāvokļa dēļ vairs nespējot-vākt regulāri kvītis un izziņas,izstāvēt garās rindas sociālajos dienestos!

 7. Man gan patīk, ka viņa tur gorās. Pirmkārt, skumjais skats uz nīkulīgo, pavītušo stāvu zīmolu drānās ceļ pašapziņu citām pelēkām vecmeitām. Otrkārt, kundzei gadās gāzties gar zemi, it kā viņu žņaugtupārlieku savilkta korsete. Pietēlot, tā teikt, uz pilnu klapi. Ka tas ir teijātrs, liecināja kājās palikušās zīmolu kurpes, kad kāds puisietis šo sagrāba klēpī un nesa. Samaņu zaudējušam cilvēkam laiviņkurpes nokrīt, to nu kundzes režisoram vajadzētu zināt ielāgot citām reizēm. Un vēl kāda špice varētu kļūt redzama. lai būtu rozīnīte.

 8. Slava visiem tipiskajiem masu pārstāvjiem un profesionāliem reklāmas darboņiem! Iecels taču Stendzenieks politikā šo kundzīti! No viņas baidīties vajag? Nu kā tad, smiekli nāk, nekā no viņas laikam nav. Bet no tiem RU naudas turētājiem, kas aiz viņas stāv un visu šo teātri stulbajai tautai ievārījuši, gan pamatoti jābaidās. Viņi zina, ko dara.

 9. Zatlers – Latvijas galvenais “ļaundars”, eģīl, tā tu domā, tāpat kā visa oligarhijas sistēma, kura šausmīgi satrakota par tādu Zatlera udrošināšanos ar Rīkojumu Nr.2, uzdrošināšanos ujzteikt oligarhiju. No visiem stūiriem godājamo un taisno Zatleru centās nomelnot, ka pat ierindas tauta sāka viņu neieredzēt. Hitlers – lielus melus vajag sistemātiski atgādināt kā patiesību un tauta noticēs. Tā tas notika pret Zarleru. Un ne tikai pret viņu.

  Tā savu laik noēfda izcilo zinātnieku Juri Bojāru, kā vienu no bīstamākajiem oponetiem, pat pašu rindās sāka uzbrukt viņam, jo arī tajā bija mafijas darbu tīksmotāji.

  Nav par ko balsot, jo pie teikšanas nelaiž vai vienīgo īsto partiju no 9.saraksta – Jauno liberālo partiju,kuru pieteikusi sevi kā visnopietnāko politisko spēku. No viņa baidās pat Egīls Līcītis un visa mafiozā sistēma.

 10. Gānīšanās! Bet, kad būs apgānītie ievēlēti, tad slavas dziemas dziedās, klanīsies!

 11. Saubu nav ka esi ticis so vadoso partiju godiba!tev ir labi,bet cik gimenu nedzivo truciba,kada mums ir iespeja apmeklet zobarstu,vajadzibas gadijuma operaciju?to visu vareja sakartot jau sen,ja valsts netiktu sistematiski izsaimniekota zinamu cilveku laba!ja par valsts ieredniem stradatu neviss tuvi partiju cilveki,bet savas lietas specialisti!mes tadam brekulim neticam!pienaks laiks par saviem judasu darbiem vajadzes atbildet!

  • Kas par naiviem durakiem te komentējas! Nu tik godīga un spējīga tā Sudraba, ka smiekli nāk. Atkārtojas tas pats, kas ar Šķēli – arī dikti godīgs bija. Nu tak darbijas tie pārbaudītie tautas muļķošanas paņēmieni, ui kā darbojas un iedarbijas un sabalsos tos liekuļus. Domājiet ar galvu, nevis ielikteņu vēlmēs raditiem steereotipiem un nepamatotiem solījumiem!

 12. Egil ,tu nebaidis , ka visu ko tu dari naks tev atpakal . Cienijama Sudrabas kundze daudziem ir ka asaka kakla – baidas ka ar vinas ievelesanu var daudz kas mainities uz labo pusi valsti , daudzie tas nebutu izdevigi , Cik zinu mani draugi un radi balsos tikai par cienijamo Sudrabas kundzi , velu vinai veiksmi

  • Šādu aklo dēļ mēs zaudēsim savu valsti. Vai tiešām te ir muļķu zeme un neredz kas ir kas ? Tad jau tik pat labi var balsot par SC. Domājiet ar galvu ,ja tāda ir!!!

 13. Trojas zigs …

 14. Līcītis sevi pozicionējis. kā kapitāla taukvēderu… ir jau savs prieciņš.

 15. Autoram bija slinkums pameklēt parunas par sudrabu, tāpēc izlīdzējas ar zeltu. RUNĀT – SUDRABS, KLUSU CIEST – ZELTS. Parunai par ZELTU ir arī pilnāka versija – NE VISS ZELTS, KAS SPĪD, NE VISS MĒSLS, KAS SMIRD. Varbūt Sudrabas piekritēji vairs negrib klusu ciest un cer, ka kāds par viņiem vārdiņu bildīs, jo izejot no šis partijas programmas tam tā jābūt. Par tiem, kas to realizēs varēs runāt tad, kad viņi kaut kur tiks, jo kristiešiem ir piemērs ar Zaula pārtapšanu par Paulu. Tāpēc jau arī rīko vēlēšanas, lai nāktu citi to vietā, kas sevi jau ir diskriditējuši ar savu darbību. Pēc darbiem spriedīsim, ja tāda iespēja tiks dota.

 16. A cik jenotība jums noziedoja par šo apbaumošanas saskribelējumu?

 17. Spartaka Skrandainis Atbildēt

  Varbūt ari mani ,lauku veci,Latvijas Avīze pieņems darbā,lai gan neesmu inteliģents žurnalists kā Līcītis,bet māku tāpat ņirgāties alegorijās. Balsojot par Sudrabiešiem protams jau ari nav nekādu garantiju.Zatleriešim Lācīši,Rudās lapsas,Vilki ar Zaķu maskām jau ātri vien izsita Ķīļzobus,izindēja Circenes u.t.t. Tagad tādi bezzobaini palikuši,pa slimnīcām vien.Sudraba(s) zobus gan,liekas,nebūs tik vigli izsist,tāpēc tagad tā trako kā prusaki uz karstas pannas.Bet vai tādēļ balsoim par šo zvēru dārzu,vai par Sekond hand partijām vai par saskaņotājiem,kas visu saskaņo ar austrumu kaimiņu. Varbūt noticēsim drsomīgo neprātam un nobalsosim par ,,No sirds Latvijai”.

 18. Ļoti laba raklāma Sudrabai, var just, ka bail no viņas.

  • Par tādu ”pēkšņu” naudu reklāmā pat lietotus pamperus var pārdot… Tikai kad atnāc mājās un taisi vaļā… kas par smaciņu…Bet tikai daļai tad iestājas saprašana, ka tā ir reklāma – kā var nesolīt… Smaka jau paliek…

 19. Skatos, ka arī Jums dots uzdevums pariet uz Sudrabu?!? Nu ne jau Jums vienam – tikko Nekas personīgs arī parēja…..laikam jau bailes modušās? un ja nu vadošai kliķei atņem bļodu? Bet kas JUms no tā tiks? Padalīsies?

 20. Sudraba – MELE, MELE, MELE!
  LIEKULE- citu acīs redz skabargu, pati savā neredz baļķi.
  Viņa ir Latvijai bīstams kremļa projekts – plāno izmantot neapmieinātos cilvēkus un destabilizēt politisko situāciju valstī.

 21. Sudraba ir sevi pierādījusi, kā viegli vadāmu un stumdāmu lelli, absolūti bez smadzeņu pazīmēm.
  Un tādu ievēlēt????
  Neticu!!!!!!!
  Tauta nav tik stulba, lai tukšuma kūlēju ievēlētu sev priekšstāvjos!!!!!!!!

  • =Tauta nav tik stulba, lai tukšuma kūlēju ievēlētu sev priekšstāvjos!!!!!!!!=
   Diemžēl daļa ir tik stulba – te Šlesers ar 50 OOO darba vietām Rīgā, te algas un pensijas 1000 eu … te kā var nesolīt… te bānāni… Ir jābalso par reālu valsts interesi un darbu, ko padarīja aizvakar, vakar un tad var cerēt, ka darīs rīt. Pretējā gadījuma var saņemt populāro divu nullīšu salikumu – 00. Ar ko arī laimes gaidītājus apsveicu.

   • par banāniem runājot.Banānu devējs savulaik ir daudz izdarījis labu, bet par to nerunā, tik piemin banānus.Lai arī citi deputāti būtu tik daudz darījuši,kā Zīgerists Jaunsvirlaukā.

   • Par Jauno liberālo partiju, 9.saraksts, no kuras baidās visa mafijas sistēme, reitingu taisītāji, žurnālisti, TV, jo Bordāns + sudraba = Latvija sāktu veidoties taisnīguma sistēma.

    Bordāna programma – par 1918.gada Latviju, par taisnīgumu un tiesiskumu, ko viņš jau pierādīja ar darbiem un reāli, par ko viņu izmeta no ministra amata VL -NA un Vienotība. Taisnos ministrus un deputātus korupcijas un oligarhijas sistēma, kas stipri nostabilizējusies Latvijā, necieš, dzen projām, jo Bordāns pozīcijai ļoti traucēja realizēt plānus tiesu sistēmā.

 22. Tā kā Sudraba oficiāli pārstāv neoliberālo politiku, tad lietderīgi par vīņu balsot ir tikai lielajiem uzņēmējiem. Visi pārējie neoliberālajā politikā ir zaudētāji.
  Neoliberāla politika ir tāda politika, kādu kultivē mūsu nacionālie politiķi pie valdības nu jau 24 gadus.
  Bet Sudrabas galvenais sponsors, miljonārs J. Krūmiņš vēlas vēl izteiktāku neoliberālismu, tādēļ arī bīda Sudrabu. Tieši tādēļ sudrabu bīda arī ASV. Jo ASV ir neoliberālisma propogandētāja visā pasaulē. Bet sudraba ir viņu auklējums un vietējais pārstāvis.
  Kas vēl sudrabu, tas vēlas vēl asociālāku sabiedrību Latvijā, vēl plašāku sociālo šķēri, vēl vairāk nabadzīgo, vēl vairāk emigrantu, ekonomikas vergu, vēl mazāku dzimstību, jo neoliberālisma kults neveicina bērnu dzimšanu, vēl plašāku Latvijas izpārdošanu.
  Patiesībā es nesaprotu, vai tiešām Krūmiņš domā, ka ASV investori un Latvijas pārpircēji viņam kādu kaulu atmetīs….

 23. Kārtēja mesija vai labi projektēts Kremļa projekts ? Pie naudas kaudzes un politiskās grozīšanās? SC vajag vēl sabiedroto Sudrabu un tad Lembergs ar savu ZZS un NATO jau ir okupanti, bet zaļie vīriņi atbrīvotāji… Viss sarežģītais ir parasti ļoti vienkārši.

 24. Aptuveni 80 % Latvijas iedzīvotāju dzīvo stresā .Pārējie dzīvo Anglijā,Īrijā,Vācijā,Norvēģijā,utt.,no tiem ,kas ir politikā 60-70 % ir idioti,tad ko Jūs gribiet? cik nav bijis valdību,cik bezjēdzību solijumu un tā bez gala un Jūs domājat ka Sudrabas kundze būs glābējenģelis,!naivie!

 25. Skarbi gan Egils uzrakstiijis, bet lasot komentus, jaasecina- latvieshi kaa bija bauri un kalpu dveeseles, taa palikushi. Ko taa sudrabene ir izdariijusi labu, ka taisaaties kaa nozombeeti balsot??? Taapat raujas pie siles, jeb ar savas ,,brigaades” paliidziibu pievilks SC (Kremlja algotnjus) pie varas!!!! Vot tad, naivie bauri, vareesiet njaudeet, kad pateicoties Inguuninjai, attapsieties bez savas valsts, kaa Krievijas gubernja, par prieku Zhirinovskim un asinjainajam Kremlja pundurim. Balsojiet aitas par inguninju… Sviests kaut kaads!!!

  • Daļa latviešu diemzēl ir kļuvusi par lumpeņiem, kas nespēj loģiski spriest un ir ar mieru pārdoties pat par tramvaja biļeti.
   Viņi neapjēdz, ka tā ir kārtējā “baltā māte’, tikai šoreiz no Krievijas puses gatavota.

 26. Pilnīgi piekrītu E.Līcītim. Aitas ir tad būs arī cirpēji, diemžēl.

 27. Licitis un vina atbalstitaji ir pie labas siles , baidas to pazaudet tapec visiem spekiem censas nomelnot sievieti kura ir simts reizes gudraka un godigaka par viniem . Veiksmi velesanas Jus mums esat loti vajadziga ,

  • Piekrītu komentētājam un balsošu par Sudrabas kundzi . Līcītim vajadzētu paklusēt ! ! !

   • Mans vērtējums pēc 4.x SC + Sudraba + ZZS + iespējams LKS. Pēdējās gadījumā ZZS izmetīs pār bortu un paņems šito viltojumu. Tad šitādi godīguma meklētāji gaudos līdz kapa malai, jo ŠITĀ KOALĪCIJA NODROŠINĀS VĒL NEPIEDZĪVOTU KRIEVU MORĀLĀ UN ,ĻOTI IESPĒJAMS, FIZISKĀ TERORA ATGRIEŠANOS. Ne velti ru un lv komenti mudž no aicinājumiem latviešus iznīcināt kā tautu. Līcītim, diemžēl, ir 100% taisnība, tikai skaistu solījumu apmātie muļķīši to neredz. Iesākumam atcerēties tādus partiju odiozus kā LPP/LC, Tautas partija, ZRP… Labuma no viņiem tik cik kaķim uz astes, mēsliem vagons vajadzīgs, atrašanās vieta – Getliņi. Nākamajās vēlēšanās surdabene būs turpat, bet krievi savu varu saglabās. Vai to latvieši vēlas? Es un daudzi mani paziņas, draugi un kolēģi NOTEIKTI NĒ.

  • Pirms teikt godiiga, to IETEICAMS pamatot!!! Vai nepiecieshamas jaunas partijas, lai ieveeleetu cilveekus, kas jau ir bijushi iereednji un dziivojushi uz nodoklju maksaataaju naudas … jaastraadaa esoshajaas partijaas. Virziit tur savas idejas… ieprieksheejas veeleeshanas taada partija viena jau bija …, kur vinja ir tagad ???

 28. Laikam esi pie labas siles , ka vari tadu sievieti nomelnot , cilveki pasi labak zina par ko balsot . Tev jau celisi tric ka atraus no stles.

 29. Viens no komentātājiem minēja, ka vajadzējis par faktiem runāt. Par kādiem Sudrabas faktiem viņas kontrolēšanas laika var runāt. To praktiski nav. Nav pozitīvu rezultātu, tikai vārdu un secinājumu plūdi un atskaites miskastei, televīzijā un presē. Sagatvotie revīzijas materiāli par iespejamiem pārkapumiem, nebija juridiski korekti, ar kuriem varētu darboties prokuratūra un pēc tam iesniegt tiesā. Un pats galvenais vinnēt tiesā. Nekā tā nebija. Tad par ko šodien tiek slavināta Sudraba.

  • Kur tu redzi slavinājumus Sudrabai presē, parādi kaut vienu tādu rakstu 😀 Es tikai redzu tautas viedokli komentāros, un viss…

 30. Sudrabai nav bail, ka žurnālisti varētu izvilkt «tumšus faktus» no viņas pagātnes un nomelnot viņas reputāciju. «Tie, kas mani nomelno, viņi ieriebj paši sev, un viņiem tas jāsaprot,» sacīja Sudraba.

  «Es vairs neatkāpšos, esmu atbildīgs cilvēks, iešu līdz beigām. Tas, ko par mani raksta, es tajā nedzīvoju.Ja cilvēki no tā gūst baudu… es zinu, ka viņi slikti dzīvo. Var man censties kaitēt, bet tas man nepielīp, un es to nepārdzīvoju. Šīs melnās dvēseles pašas sevi dzen postā,» pauda Sudraba.

 31. Egilam līcītim izlijusi žults !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 32. Mēs jau sekotu ūberviedajam vadonim Līcītim, bet tas jau politikā nelien; tik no malas ņirdz. Laikam bail nosmērēt kājas politikas kūtsmēslos …

 33. Vai nepietiek to “dubļu”?Katrs pats zina par ko un kāpēc balsot. Diez` vai šādi raksti var kādu pārliecināt nebalsot par viņa izvēlēto partiju. Drīzāk jau otrādi.

 34. Spartaka Skrandainis Atbildēt

  Par skolmeistariem un uzvārdiem.
  Kad vācu baroni, deva uzvārdus, latviešu zemniekiem, viņi galvenokārt tos deva, izejot no viņu rakstura un īpašībām. Man bija skolmeistars Latvijas Augļkopības tēvs, gudrs, gaišs cilvēks, profesors Sudrabs.
  Man sāpīgi, ka tagad tādi Līcīši un citi idioti, ņirgājas ap šo uzvārdu, to visādi locīdami.
  Ko domāja barons, dodot uzvārdu Līcīšiem, vai tie iztapīgi locijās viņu priekšā, vai citur līduši, tas lai paliek viņu ziņā, bet iedzimtība saglabājas gadsimtiem, ko pierādija Dārvins.
  Par Jura Alunāna citātu.
  Jā viņš tā ir teicis, tikai citā kontekstā, ko prātiņu izkūkojis žurnālistiņš, izmanto nevietā.
  Mums pamatskolā, literatūras skolmeistare mācija, kā var izmantot no konteksta izrautus citātus.
  Viņa uz tāfeles uzrakstīja: ,,Staļins ir vērsis”, tad cītīgi, ilgi sāka meklēt tāfeles lupatu. Mēs no bailēm sastingām. Tad viņa mierīgi, turpināja rakstīt ,, savu laipno vaigu uz mums”.
  Nu tā lūk, melnā humara veči.

 35. Noskaņa pareiza. Vajadzēja gan mazliet ar faktiem papildināt.
  Un faktu ir gana.
  Kaut vai tas vien, ka sudraba pastiprinās neoliberālu politiku. Kas manuprāt Latvijas tautai galīgi nav pa prātam.

 36. Tik vien reizi saucu tautu
  Lai sanāca kustībā,
  Lai važotu tautas gribu,
  Tautas domu krājumiņu.
  …..

  Nu man prieks, nu man laime,
  Savažoju tautas gribu.
  Uz četriem gadiņiem
  Sasaliku iemauktos.


  Es bij ļoti liela sieva,
  Vēl lielāka iedomā.
  Sevi cēlu saulītē
  Ļoti augstos amatos.

 37. Kas tie bija, kas tur nāca,
  Dziļi man klanījās.
  Sasanesa tautas dziesmu,
  Tēvu zemi dziedināt.
  Es paņēmu katru dziesmu,
  Nesējiņu lielīdama.
  Dziesmu slēdzu pagrabā,
  Lai neredz mani kungi,
  Kas sāpēja tautiņai.
  Lai iecēla tai vietā,
  Kur man ļoti gribējās.

 38. Visi mīļi kustībā,
  Varat tautas gribu spriest.
  Partijā es noteikšu,
  Kas būs mūsu sakāmais.

  Man bij labs naudas maiss,
  Pats krūmiņš nēsātājs.
  Es varēju skaļi kliegt,
  No visiem plakātiem.


  Taisa man frizūriņu,
  Jauku sejas vizāžiņu,
  Lai tautiņa nebijās,
  Ievel mani priekšstāvjos.

 39. Kam tu nāci, kam tu sauci,
  Ko tu pati nesaproti?
  Tautu gribi kontrolēt
  Amerikas pavadā.
  …..

  Skaļi sauca sudrabiņa,
  Savu vien konferenci.
  Tautu dikti mudināja,
  Nezināja, ko sacīt.
  Ne tā zina ceļu teikt,
  Ne tai bija vezumiņš.
  Nāciet ļaudis sekojiet,
  Es nolēmu tauta būt.
  Celiet mani Saulītē,
  Prezidente gribu būt.

 40. Tarkšķi vien sudrabiņa,
  Sistēmas mainītāja.
  Ne tev bija gudrībiņa,
  Ne tautas tikumiņš.
  Svešu kungu padomiņš,
  Augsts postenis iegribā.


  Kas tur nāca tarkšķēdams,
  Pa visu tēvzemīti,
  Sistēmu mainīt grib
  Pat vārdu nezinot,
  Tā bij valsts kontroliere
  ASV ieliktene.

 41. Kas tas bija par krūmiņu,
  Kas sudrabu sponsorēja,
  Kas sudrabu sponsorēja,
  Grigulei naudu deva.


  Vai tu grabi, vai negrabi,
  Ne sudrabs nepabira.
  Troksni vien sataisīji
  Vecus suņus modināji.

  ….
  Kas tur nāk tarkšķēdams,
  Visu druvu biedēdams.
  Tā bij mūsu sudrabiņa,
  Tautu kontrolēt solījās.

 42. Paldies par rakstu!
  Tādus tautas mānītājus vajag sodīt!
  Ir sudrabs, nav sudrabs,
  Nevar īsti saskatīt,
  Kas pielika savu aci
  Tukšumā izbijās.

  Pati nāca, pati kliedza,
  Kustēties sagribēja.
  Ja nav gudrs padomiņš,
  Kustībiņa nesanāks.

  • Nu Alma – ir ‘tā sakrājušies tie negatīvie lādiņi ,ka gribas pat laist dzejā ,bet tad vajag par puķītēm ,par rudeni – tikai ne par konkrētiem cilvēkiem . Var taču normāli pateikt ,kas patīk ,kas nē – nepazemojiet sevi ALMA .
   Es cienu Sudrabas kundzi un viņas līdzšinējas darbības . Balsošu par SUDRABAS kundzi 04.10.2014.

   • :)) Vai tikai jūs pats sevi nepazemojiet, tik zemu balsodams?
    Man ne prātā nenāk kādam izpatikt.
    Un arī ne šai tautas mānītājai un viltus saucējai.
    Vai tiešām tik grūti redzēt, ka viņa ir kārtējais ASV liberalizācijas projekts Latvijai ar kontrolieres pieredzi??????
    Bet katra tauta jau ir pelnījusi savus cirpējus valdības rindās. Muļķi no muļķības neatturēsi.
    Un tādām tautas kontrolierēm tic tie, kuri paši negrib ne nieka darīt, pat ne domāt.
    Ir taču patīkamām noticēt Finka glābējai un pēc tam būs arī uz ko ar pirkstu parādī! :))
    Tipiska latvieša rīcība! :)) …
    Ka tik pats savas baltās rociņas nesasmērētu :))
    Vieglāk taču ir ticēt, nekā darīt! :))
    Un ticēt idiotismam ir pavisam jauki, jo logikas vienkārši nav :))

 43. Egīl, nu, nevajag pārcensties, it īpaši, nemitīgi ar dažādiem eifēmismiem apsaukājot vēlētājus par muļķiem.

 44. Un kur tad raksts ” Pamācības tiem,kas klausās egila līcīša murgos”?Sudraba ir viena no retajām,kas nav sasmērējusies politiskajā zaņķī,tad kādus rakstus šis kungs veltīs Vienotības,NA,un citiem,kas gadiem maļas pa to zaņķi ,kuriem blusu pilni kažoki.Kauns uzklupt vienai sievietei,kura bija gana laba,kad strādāja VK?Pēkšņi viņa tiek pasniegta bez maz vai par pašu sliktāko cilvēku Latvijā.Te acīmredzams,ka baidās patreizējie šeptmaņi no viņas un pat ļoti.Neesmu dzirdējusi nevienu tik nomelnojošu kampaņu par esošajiem,laikam viss ko viņi dara,liekas pareizi un ideāli.Tikai nezin kāpēc tā dzīve valstī pat netaisās uzlaboties.

 45. Cik maksā Sudrabas konkurenti par šo rakstu, kādu var uzrakstīt par daudziem Vienotības, NA , nerunājot par Zaļo zemnieku partiju biedriem? 25 gadi pagājuši, bet ne no viena solījuma NEKAS nav izpildīts. Latvija pārvērsta par ubagu valsti, kur krāšņi un NESODĪTI plaukt korupcacija, izzagto miljonu īpašnieki zeļ un zied, bet latvieši tiek iznīdēti visiem spēkiem, iedarbojoties gan ekonomiski, gan politiski.

 46. Visādas padibenes ceļas lai nomelnotu Sudrabu jo tas ir ļoti nepieciešams valdošajai labējai zaglīgajai bandai kura tikko kā par pilnīgu velti uzdāvināja ASV saimniekiem valsts banku,kurā ieguldīja sociālā budžeta miljardu.Trakums jau ir tādēļ ka nav pret viņu neviena kompromata ne zagta valsts nauda,ne doti,ņemti kukuļi ne bī’dītas privatizācijas lietas utt,amerikāņu ložņām tādi ir paši bīstamākie cielvēki jo tos nevar turēt pavadā un pateikt ja tā nedarīsi tad iesaqldēsim tavu kontu,vai publicēsim presē labos darbus,vēl ir iespēja piedraudēt ar pazušanu,mūžīgu.Ļoti traucē valdošiem tādēļ visi metas pamācīt.

  • Tāpēc jau uzdāvināja, jo jūt, ka var vairs nebūt pie varas pēc vēlēšanām… Un gan jau kādu kapeiku ASV atmeta.. bet tas jau ASV tāpat nepaglābs no 17. oktobra bankrota.. procesi sākušies. Un cilvēkiem acis veras vaļā:)

  • Ak, naivā vientiesība, ceri,ceri, ka tikai pamošanās no saldā sapņa par Sudrabu neizrādās smaga.

   • Dita, nu ja neievēlēs, nekad neuzzinās, kas un kā! Es tikai brīnos, kāpēc presē neesmu udūrusies šādiem apķengājošiem rakstiem, piemēram, par Vienotību, tur viss vienmēr “korekti” tiek uzrakstīts, pat skaisti, bet par Sudrabas kundzi pat pārāk uzkrītoši daud ķengu un visādu nomelnojumu, tas jau jebkuram pat neko nezinošam, bet spējīgam spriest objektīvi liek padomāt, kas un kā, un kas PATIESĪBĀ aiz tā visa slēpjas… Un kāpēc tieši TAGAD viņu censas parādīt kā par nez kādu “jukušo un tautai bīstamo”, ja pirms pāris gadiem presei bija pavisam cits viedoklis un viņa pasniegta pavisam citā gaismā. Man atmiņa laba.:) Nu nevar cilvēks tik ļoti mainīties, un faktu arī nav īpašu vai argumentu, kāpēc Sudrabas kundze tiek šādi apmelnota… Tak politiskā reklāma ir politiskā reklāma, un visi reklamējas, kāpēc šajā rakstā konkrētā gadījumā kārtējo reizi atkal izcelts tikai 1 personāžs.??? Tas atkal tikai liek domāt, KAM tas ir izdevīgi… un tikai…

   • Dita, nu ja neievēlēs, nekad neuzzinās, kas un kā! Es tikai brīnos, kāpēc presē neesmu udūrusies šādiem apķengājošiem rakstiem, piemēram, par Vienotību, tur viss vienmēr “korekti” tiek uzrakstīts, pat skaisti, bet par Sudrabas kundzi pat pārāk uzkrītoši daud ķengu un visādu nomelnojumu, tas jau jebkuram pat neko nezinošam, bet spējīgam spriest objektīvi liek padomāt, kas un kā, un kas PATIESĪBĀ aiz tā visa slēpjas… Un kāpēc tieši TAGAD viņu censas parādīt kā par nez kādu “jukušo un tautai bīstamo”, ja pirms pāris gadiem presei bija pavisam cits viedoklis un viņa pasniegta pavisam citā gaismā. Man atmiņa laba.:) Nu nevar cilvēks tik ļoti mainīties, un faktu arī nav īpašu vai argumentu, kāpēc Sudrabas kundze tiek šādi apmelnota… Tak politiskā reklāma ir politiskā reklāma, un visi reklamējas, kāpēc šajā rakstā konkrētā gadījumā kārtējo reizi atkal izcelts tikai 1 personāžs.??? Tas atkal tikai liek domāt, KAM tas ir izdevīgi… un tikai….

 47. Trāpīgs un pamatots raksts,bez pasūtījuma. Es arī tāpat domāju,kā raksta autors.Bet aitiņas, jūs variet blēt tālāk. Tāpat varēsiet čīkstēt arī pēc vēlēšanām. Ne par velti Ušakovs teica,ka pēc vēlēšanām viss mainīsies.Ne par velti šie reklāmas batoni tiek bāzti ausīs un acīs visur, kur vien ejam un braucam.Tā jūs arī apmuļķos.

  • Domāt ir pavisam kas cits,nekā zināt patiesību.Domāt mēs varam diezin ko,es varbūt domāju,ka neesat īpaši gudra,bet vai tā ir patiesība,bez pierādījumiem,tie ir tikai minējumi,un es smagi kļūdos.Jūs Sudrabu pažistiet personīgi?Vai veidojiet savus spriedumus pēc šāda veida rakstiem?

 48. Tak noģībs tā vārgā sieviete, fui, piedodiet, jaunava.Ko tad darīsim?

  • Rublīt -Tu pagalam – es Latiņš ar pa galam ,bija arī repšītis un arī pagalam . Viss pagalam ! Brīvība
   ir , naudas nav , labklājības nav . . . Balsosim par SUDRABU – vienīgā cerība ,kas var glābt Valsti !

 49. Labais! Cik stulbam ir jābūt lai balsotu par tādiem atkritumiem?!

 50. Kaarteejais un absoluuts murgs,vienkaarsha lasiitaaja praatam neuztverams…nez kura partija,Jums cieniitais, sonsoreeja sho garagabalu…

 51. Man pie kājas, par ko jūs balsosiet.Kāpēc visur reklamē tikai Sudrabu, tikai viņu? Vai esiet aizdomājušies? Kremļa ieliktene, lai savu tautu ievestu purvā.Tikai pēc tam nevaimanājiet, kad būs jāmācās un jārunā vēl vecumdienās krievu valodā un tamlīdzīgi. Ko tad viņa dara Maskavā, katru nedēļu turp braukdama? Muļķi jūs.

  • ta jau ir paranoja, ja visur tikai Sudraba tev radas. laikus apmekle specialistus, kas arste tadas lietas. ne Sudraba tev liek macities krievu, ne angļu, ne vacu valodu. pasam tikai dzive noder vairaku valodu zinasanas. mes ar draugiem balsosim par Sudrabu, jo vina daudz ko ir atklajusi un vel ne mazums atklas.

  • Paldies, Līcīti, ka beidzot man nav šaubu, par ko balsot – tikai un vienīgi par Ingūnu Sudrabu!

 52. Es ziņas, mēdijus nemaz neklausos ne pa tv, ne pa radio, bet, kad izdzirdēju netīšām vienā veikalā Sudrabas reklāmu, skudriņas noskrēja pa ķermeni, tāda kā informācijas, mīlestības (sievišķās intuīcijas) plūsma, ka… Valstī sekos pārmaiņas beidzot, un uz labu. Pat nešaubos, ka viņa tiks ievēlēta un cilvēki dos viņai iespēju.

  Man vecāmamma šaubās par viņu (es ne), bet viņa uzsver, ka par to partiju apsver iespēju balsot, jo tajā esot cilvēki, kas jau cīnījušies par pensijām valstī un cilvēku labklājību, jau sevi pierādījuši darbībā. Pašai Sudrabai tikai nav bijusi iespēja! 🙂

 53. Es uzskatu,ka Sudraba,nav darijusi neko sliktu,pret tautas labklajibu,vina godigi ir gan runajusi ,un pieradijusi savus darbus kad bija valts kontroliere,bet ja kadam vina ir iegriezusi,tad lai nu vaino pats sevi.ES noteikti balsosu par Sudrabu.

 54. Neesmu Subrabas kdzes piekritēja, ja vispār balsošu, tad tikai par to sarakstu, kurš kaut ko dara un var izdarīt manā tuvākajā apkārtnē, bet visi šie dubļi, kuri tiek izgāzti par Sudrabas kdzes galvu, nāks atpakaļ to radītajiem un pasūtītājiem. Nekas šajā pasaulē nenotiek tikai tāpat vien.

 55. Egīl,kā tev nav kauna ,izrādās,ka tu esi tas kristāl tīrais,taisni riebjas lasīt tavus murgus,ej izgulies

 56. Kāpēc raksta autors uzskata, ka viņš ir tas gudrākais, tas pamācītājs, un citiem akli jāseko viņa dīvainajām “pamācībām”? Katrs pieaudzis cilvēks ir spriest un domāt spējīgs patstāvīgi. Nevajag par varēm citiem uzbāzties ar savām “pamacībām”. Tā var sasniegt arī pretēju efektu. Mana balss tiks atdota par Sudrabas partiju.

 57. Es par Sudrabu! Nepadodieties!

  • Lasu komentārus un šausminos —- vai tiešām Latvijā ir tik daudz trulu ,aklu vai vienkārši apdauzītu cilvēciņu ??? Vai tad nav redzams ar ko Sudraba kopojas ??? Ar krievnacistiem un kremļa slepkavām ! Vai tiešām šie trulie cilvēciņi grib dzīvot kā Krievijā ??? Kaut uz vienu dienu aizbrauciet uz Krieviju un jums būs jāārstējas pie psiho terapeita. Pat tāds kremļa mīlētājs kā Mamikins,pabijis Maskavā un atgriezies Rīgā , bija šokā par piedzīvoto un to atklāti stāstīja TV.

 58. Ko Latvijas labā ir izdarījis tāds līcītis???!!! Paskvilu cepējiņš:)

 59. pilnīgi piekrītu Egilam. Ja jau tik traki liela nauda grozās ap šito kontrolierieti, tad tur lieta netīra. Rēzeknē visas pilsētas autobusu pieturas ar šitās sievas portretiem aplīmētas, nemaz nevar redzēt, kāds autobuss nāk. Braucu autobusā no rēzeknes uz rīgu , tur ik pēc 5 km šīs spartakietes portreti ceļa malās lieli kā kādreiz Ušakovam rīgā vai staļinam pirms 70 gadiem.

 60. Spēku un izturību Jums, Sudrabas kundze! Tagad līdz vēlēšanām šādi ķengājoši raksteļi birs kā no pilnības raga. Nepadodieties, esiet stipra, arī mūsu ģimene balsos par Jums!

 61. Interesanti, ja atnemtu sitai zosij kreslu, ko vina prastu dariit?

 62. Muusu lielaa gimene gan balsos par Sudrabu,jo mes neesam aitinas kas klausa ko káds aptuna,mums ir savs personigais viedoklis.un netaisamies klausities kautkadus Licisus{riebjas taadi>

 63. Labi buutu, ja Sudraba pati pateikto, ko vinja grib. Vai grib latvisku Latviju? Vai grib droshu Latviju NATO ietvaros? Vai grib sociaalu Latviju, kur gaadaa labaaku dziivi truuciigiem? Jeb vai Sudrabas partija buus tikai Saskanjas piekabe?

 64. Katrā ziņā Sudraba ir labāks skolmeistars par Jums. Viņa muļķības negvelž.

 65. PALDIES , egīl, par šo rakstu ! Esi panācis pretēju Efektu ! Es, kā Spartaka Skrandaine, tagad 100% balsošu par Ingūnu Sudrabu ! Vai neapvēmies no galvas līdz kājām Sudrabu ķengādams ? Vai pats esi ,, balts,, kā papīra lapa ???

 66. Jābalso par Sudrabu! Atbildēt

  Acīmredzot, Sudrabas kundze kādam ir kā skabarga pakaļā.

 67. ne pletīzeri, ne vešmašīnu jau vairs nevar slēgt iekšā!

 68. Ieteiktu līcītim paskatīties pašam spogulī, pirms apķengāt sievietes izskatu tā vietā, lai politisko satīru veltītu politiskiem faktiem. Līcītis ir lauķenes akcionārs, ja kas

 69. Man tāda pārliecība ,ka mucā dzimušie ir tie kuri no reizes uz reizi grib tikt deputātos.Kā nevar celt un nest tā nevar!

 70. Izskatās, ka Līcītim kāds ĻOTI labi samaksājis.

  • Līcītim maksāts vai nemaksāts, Sudrabai gan brangi samaksāts, lai latviešiem,kas laukos, veciem pensionāriem aizmālētu acis un pieskandinātu ausis ar saviem meliem un muļķīgajiem solījumiem.Lai tikai par viņu balsotu.Tik nodevīgu sievieti.Kā nav kauna,nu nemaz nav kauna, un vēl kaunu dara savam dzimtajam Gulbenes novadam.Man tiešām kauns un nekad mūžā par viņu nebalsotu.Gribētu, lai arī citi ierauga viņas viltības un redz, kas stāv aiz viņas muguras.

 71. Riebīgs un ķengājošs raksts,tai vietā,lai runātu par VISU partiju nespēju un negribēšanu strādāt valsts interesēs.Lai skaidri un gaiši pateiktu,ka vēlētājiem ir NOZAGTAS iespējas lemt savu likteni.Fui,jums,liels FUJ,bet tādi jau jūs esat visi pērkami žurnālisteļi,ar retiem izņēmumiem 🙁

 72. Jocīgi sanāk – parasti ir tā, ka, ja kādu visvairāk pirms vēlēšanām gāna un “noliek”, tātad no tā visvairāk baidās un tam ir vislielākās reālās izredzes iegūt labu rezultātu iznākumā. Drīzāk jau nu gan es ticēšu “Gulbenes pojenei”, nekā tiem, kuri jau līdz šim ir savu grēku kuli tik smagu sakrājuši, ka knapi var pastiept un tik melni samērējušies, ka pat Egils Līcītis nespēs viņus baltus mazgāt. Izskatās, ka tie, kuri nu nekādi nespēj atteikties no “varas siles” labumiem, ir gatavi ar zobiem un nagiem turēties, izmantojot visus iespējamos līdzekļus. Es, Egil, līdz šim biju par Jums labākās domās, bet tagad sāku šaubīties – kā rupors tad īsti Jūs esat.

  • Kas te ko baidīties – jabūt galīgi tērētam, lai balsotu par Sudrabu. Viņai simpatizē Kremlis. Tas ir nenoliedzami, to viņa ir skaidri parādījusi.

   • A,kas teicis,ka kāds baidās?Ja līdz šim varbūt kāds nezināja, kas ir Sudrabas kundze, tad tagad, pateicoties tādiem līcīšiem,sāk ievākt informāciju. Un tad uzzina, ka viņa ir ieņēmusi augstu amatu valsts kontrolē. Diemžēl, valsts kontroles pienākumos nav kādu sodīt, tikai norādīt uz atklātajiem pārkāpumiem, un tālāk jārīkojas attiecīgām amatpersonām, kas,visbiežāk, laikam neko arī nedarīja. Citādi jau nebūtu tagad “veiksmes”stāsta aplaimoti. Sudrabas kundze zin, kas notiek valstī, tapēc daudzi izrāda apbrīnojamu nervozitāti, tai skaitā arī raksta autors.

   • Piedod, bet tu, izskataas, esi vienkarši stulba.K ur tu redzi Sudrabas sakaru ar Kremli? Par to ka viņa kontaktējas ar krievu tautibas cilvēkiem?Tikpat stulbs ir arī Līcītis, kurš atļaujās publiski noķengaat sievieti.

 73. līcīt, tā jau ir d i a g n o z e… diemžēl tev (lielos burtus neesi pelnījis!!!)…

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Katram savi instrumenti

Izdevniecība “Latvijas Mediji” izdevusi karikatūrista Gata Šļūkas grāmatu “Karikatūra LV”, kurā apkopotas gandrīz 300 karikatūras par ikvienam latvietim svarīgām un saprotamām tēmām. Daudzi no grāmatā redzamajiem zīmējumiem bijuši publicēti “Latvijas Avīzē”. Šodienas karikatūru Gatis velta savai profesijai.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+