Horoskopi un mistika
Horoskopi

Eņģelis vai dēmons? Dievišķo un velnišķo horoskopa zīmju tops 16

Foto – Fotolia

1. Svari
Svari ir pati eņģeliskākā un tīrākā horoskopa zīme. Viņi ir uzticami un smalki. Viņi nezaudē paškontroli pat uztraukumā. Viņi it visur redz skaisto un uzskata, ka dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu sīkumos. Ja tava otrā pusīte ir Svari, vari uzskatīt sevi par laimes lutekli, jo viņi tavā dzīvē ienesīs līdzsvaru.

2. Vērsis
Ja vēlies atrast īstu draugu, izvēlies Vērsi. Šajā zīmē dzimušie cilvēki ir apveltīti ar tīru sirdi. Viņus dara laimīgus smaidi citu cilvēku sejā. Tie liek viņiem justies tik labi, ka arī visi apkārtējie ir laimīgi. Tas viņiem dod cerību, ka šī pasaule nemaz nav tik traka vieta dzīvošanai!

3. Zivis
Zivis vienmēr dzīvo pašas savā iztēles pasaulē. Viņas ir ārkārtīgi dāsnas, visus atbalsta un rūpējas par visu. Kad citi cilvēki nereaģē uz viņu vientulību, tās, kā likums, nedaudz satraucas. Protams, viņas saprot, ka dzīve ir gana skaista un viens nelabs cilvēks nevar sabojāt visu dienu. Zivis prot piedot, bet viņas aizmirst nebūs iespējams!

4. Strēlnieks
Šī zīme ir viena vienīga mīlestība. Nav svarīgi, vai Strēlnieks tevi pazīst vienu dienu vai divas, viņš mēģinās panākt, lai tu pasmaidi un jūties labi. Viņu acīs mīlestība ir spēks, kas liek griezties pasaulei. Vairāk par visu Strēlnieki neieredz liekulību, tāpēc liekuļi var gaidīt parādāmies viņu sātanisko pusi.

5. Ūdensvīrs
Ūdensvīra zīmē dzimušie ir visnotaļ labestīgi ļaudis. Apveltīti ar plašu sirdi, siltu smaidu un sabiedrisku raksturu, viņi burtiski pievelk apkārtējos. Viņiem patīk redzēt citus laimīgus, bet vēl svarīgāk ir tas, ka tieši viņi ir šīs laimes neizsīkstošais avots.

6. Dvīņi
Šī zīme reizēm var būt ļoti laba, bet reizēm – ļoti slikta. Pirmā versija atgādina īstu eņģeli, bet arī dēmons arī cīnās par uzmanību. Reizēm tavi mīļie Dvīņi gatavi tev noraut galvu, bet citā reizē radīsies iespaids, ka runā ar īstu svēto. Apkārtējiem visvairāk prieka sagādā Dvīņu pozitīvā enerģija un lipīgais smaids.

7. Lauva
Lauvas ir dāsni, draudzīgi, labvēlīgi un mierīgi. Bet tas viss pazūd kā aizslaucīts, ja nodarīsi viņiem sāpes. Viņi zina, kā aizsargāties, tāpēc, ja nodarīsi viņiem pāri, jābūt gatavam niknai atriebībai.

8. Vēzis
Šajā zīmē dzimušie ir nosacīti labi cilvēki, bet, ja tos sadusmosies, Vēži pārvērtīsies par nikniem meža zvēriem. Viņiem ir savi kāpumi un kritumi, bet visvairāk par visu Vēži necieš melus.

9. Jaunava
Jaunavas parasti ir ļoti simpātiski cilvēki. BET, ja kāds ir pietiekami traks, lai trāpītu uz Jaunvas dēmonisko pusi, tas tiks aprīts un sakošļāts. Neļauj Jaunavas skaistajam vārdam sevi mānīt – nespried pēc ārienes par iekšējo būtību!

Saistītie raksti

10. Auns
Auns ir katras sabiedrības un pasākuma dvēsele – kopā ar litriem alkohola. Neatkarīgi no tā, vai runājam par apmānu, piekasīšanos vai nodevību, Auns tiks galā ar visu, kas gadās ceļā īstiem profesionāļiem. Un pēc tam uzdos sev jautājumu: kāda velna pēc es nekad nenokļūstu debesīs!

11. Mežāzis
Mežāži vienkārši nevēlas visu laiku būt labi un darīt labu, tāpēc ka daudz aizraujošāka ir pretējā nometne.

12. Skorpions
Šī zīme pastāvīgi liesmo, it kā nupat būtu iznākusi no elles. Labie darbi, skaidra lieta, nav viņu rūpju lokā. Katru reizi, tiekoties ar Skorpionu, jābūt gatavam lieliem priekiem un lieliem straukumiem. Ar vidusceļu ir grūti!

Sagatavots pēc mirror-venus.com

LA.lv