Latvijā
Politika

Finanšu ministre apmeklēs VID pēc Ilzes Cīrules aiziešanas mūžībā3


Dana Reizniece-Ozola
Dana Reizniece-Ozola
Foto – Valdis Semjonovs

Šodien plkst.9 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) telpās finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) tiksies ar VID vadību, lai spriestu par dienesta ģenerāldirektora amata vietas izpildītāja noteikšanu, aģentūru LETA informēja finanšu ministres pārstāvis Arno Pjatkins.

Sapulces laikā plānots pārrunāt arī turpmāko VID darbību. Pēc sapulces ministre un VID vadība ap plkst.10.30 sniegs komentārus medijiem, informēja VID pārstāve Aļona Zandere.

Jau vēstīts, ka naktī uz sestdienu negaidīti mirusi VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule, kura vadīja VID kopš 2016.gada novembra. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece aģentūrai LETA apliecināja, ka Cīrule atrasta mirusi savā dzīvesvietā bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm. Atbilstoši procedūrai nozīmēta tiesu medicīnas ekspertīze nāves cēloņa noteikšanai.

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) negaidīto vēsti pārrunājis ar finanšu ministri Reiznieci-Ozolu, un viņi vienojušies, ka tiks nozīmēts VID vadītāja vietas izpildītājs.

LA.lv