Mobilā versija
+4.6°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
29. septembris, 2015
Drukāt

Floridā policisti aiztur mērkaķi, kurš apēdis kaimiņa vēstules (1)

Foto: Floridas policijas departamenta Facebook kontsFoto: Floridas policijas departamenta Facebook konts

ASV Floridas štatā policija aizturējusi mērkaķi, kurš notiesāja pastkastē ievietotās vēstules, raksta CBS News.

Portāls atgādina, ka Floridas policija jau pieradusi atsaukties uz lūgumiem palīdzēt saistībā ar dažādiem faunas pārstāvjiem – aligatoriem, lāčiem, pīlēm un citiem, – taču mērkaķis, kurš sēž uz sava īpašnieka kaimiņa pastkastes un ēd tajā ieliktās vēstules, bijis kas vēl nepiedzīvots.

Notikuma vietā ieradās pieci policijas virsnieki, kā arī Floridas zivju un savvaļas dabas saglabāšanas komisijas pārstāvji. Kārtības sargi ar mašīnām bloķēja visnotaļ dzīvo ielu un centās dzīvnieku pievilināt ar ūdens pudeli. Taktika izrādījās veiksmīga, un mērkaķis pārvietojās uz policijas auto jumtu.

Pēc kāda laika policistiem pievienojās dzīvnieka īpašnieks, kuram izdevās mīluli paņemt rokās. Izrādījās, ka īpašniekam ir visas nepieciešamās atļaujas mērkaķa, kura vārds ir Zīks, turēšanai. Policijas departaments dalījās neparastajā ziņā savā Facebook kontā, gūstot lielu atsaucību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vajadzēja piespiest, lai visu rakstīto atstāsta mutiski…

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+