Latvijā
Sabiedrība

FOTO. Ar kažoku akciju pie Saeimas “Progresīvie” norāda uz populisma riskiem0


Partija “Progresīvie” pie Saeimas rīkoja akciju par godīgu politiku, kurai devuši nosaukumu “Apgriezto kažoku akcija”,  06.12.2018.
Partija “Progresīvie” pie Saeimas rīkoja akciju par godīgu politiku, kurai devuši nosaukumu “Apgriezto kažoku akcija”, 06.12.2018.
Foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avīze

Partija “Progresīvie” šodien no plkst.9.30 pie Saeimas rīkoja akciju par godīgu politiku, kurai devuši nosaukumu – “Apgriezto kažoku akcija”, tā aģentūru LETA informēja politiskajā spēkā.

Tādējādi “Progresīvie”, kuras pārstāvji startēja, bet 13.Saeimā neiekļuva, vēlas norādīt uz, viņuprāt, partiju intrigās iestrēgušo valdības veidošanas procesu un nesen notikušās priekšvēlēšanu kampaņas maldinošo raksturu.

Saistītie raksti

“Progresīvie” uzskata 13.Saeimā ievēlēto partiju priekšvēlēšanu solījumi tikuši pārkāpti jau pirmajās pēcvēlēšanu dienās.

“Ar šo akciju partija vēlas vērst vēlētāju uzmanību uz augstas diskusiju kultūras vērtību demokrātijā, kā arī norādīt uz populisma riskiem, kas grauj uzticēšanos politikai un demokrātiskajai valsts iekārtai,” pauž politiskajā spēkā.

LA.lv