Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
4. maijs, 2016
Drukāt

FOTO, VIDEO: Pasniedz augstākos apbalvojumus; arī Raimondam Paulam (2)

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

“Mūsu valsts lielākā bagātība ir cilvēki. Mūsu cilvēki, viņu devums un neatlaidīgs darbs ir visu mūsu sasniegumu un valsts pamatā. Latvijai ir vajadzīgi cilvēki ar cildenu raksturu. Pateicoties šādiem cilvēkiem pirms divdesmit sešiem gadiem bija iespējams atjaunot Latvijas neatkarību. Pateicoties šādiem cilvēkiem, mūsu valsts turpina attīstības ceļu,” sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien, 4.maijā, pasniedzot valsts augstākos apbalvojumus.

Cildinot valsts augstāko apbalvojumu saņēmējus, Valsts prezidents pateicās ikvienam par pašaizliedzīgo ilggadējo darbu un devumu Latvijas un līdzcilvēku labā. Valsts augstākos apbalvojumus saņēma 47 dažādu profesiju un amatu pārstāvji no visiem Latvijas reģioniem, kā arī Latvijas Goda konsuls Beļģijā. Valsts augstākie apbalvojumi tika pasniegti par nozīmīgu darbu kultūrā, mākslā un mūzikā, sasniegumiem zinātnē, pašaizliedzīgu un mūža darbu pedagoga profesijā, profesionālu dienestu bruņotajos spēkos, nozīmīgu devumu lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, uzņēmējdarbībā un vides aizsardzībā.

Svinīgā valsts augstāko apbalvojumu ceremonijā Raimonds Vējonis atgādināja Kārļa Skalbes vairāk kā pirms septiņdesmit pieciem gadiem teiktos vārdus “Latvija ir mūsos pašos, jo Latvija ir tie cilvēki, kas viņā dzīvo. Cik lieli un cēli būs šie cilvēki, tik skaista un dižena būs Latvija”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Modris no Krimas Atbildēt

    Cilveku ciena par vina darbiem.

  2. Nevaru cienīt Latvijā dzimušu un dzīvojošu cilvēku, kura mazbērni nerunā latviski.

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (12)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+