×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
13. jūnijs, 2014
Drukāt

Gaismas pilī iesprūdušajam liftam – programmatūras kļūda (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Gaismas pilī (Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) jaunā ēka) ceturtdien starp stāviem iesprūdušajam liftam bijusi programmatūras kļūda, sarunā ar ziņu aģentūru BNS, sacīja LNB pārstāvis Augusts Zilberts.

Viņš norādīja – ticis konstatēts, ka programmatūras kļūda radusies rūpnīcas defekta rezultātā. Patlaban uzsākti bojātā lifta remontdarbi, kuru izmaksas segs apdrošinātājs. Speciālisti pārbaudījuši pārējos LNB liftus, kuru darbībā kļūmes nav atklātas. Piektdien LNB turpinās visi iecerētie pasākumi un lifti tiek izmantoti. LNB pauž atvainošanos par ceturtdienas incidentu, kā arī izsaka pateicību glābējiem, kas strādāja notikuma vietā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pirmās atvēršanas dienas laikā Gaismas pili apmeklējuši teju 2000 cilvēku. No 12.līdz 15.jūnijam LNB rīko īpašu jaunās ēkas stāvu atvēršanas pasākumu “Kaskādes”, kura laikā apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar Gaismas pili – gan organizētās ekskursijās un individuāli, gan iesaistoties radošās aktivitātēs – katru dienu tematiski izceļot kādu no stāviem un tā saturu.

Ceturtdien LNB starp stāviem iesprūda lifts ar ekskursantu grupu, kurā bija 22 cilvēki. Glābēji nelaimē nokļuvušos atbrīvoja un tika izveidota komisija notikušā iemeslu izpētīšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. A kuru tas interesē, izņemot slieņainos pāķus? Tam šķūnim jau ir negatīva enerģētika, kuru nevar izlabot neviens mācītājs. Laimīga būs tā paaudze kura to pretīgo būdu nojauks!

  2. tikai nesaprogrammējiet tā, ka nogāžas

Draugiem Facebook Twitter Google+