Gorkšam vārti sezonas priekšpēdējā spēlē 0

Vārtus Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas – “Championship” – priekšpēdējās kārtas spēlē sestdien guva Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, bet viņa pārstāvētā “Reading” komanda savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Londonas “Crystal Palace” vienību.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim

Gorkšs, kā jau ierasts, nospēlēja visas 90 minūtes, 20.minūtē pēc precīza sitiena panākot izlīdzinājumu 1:1.

Vēl šajā mačā uzvarētājiem vārtus guva Adams le Fondre, bet “Crystal Palace” rindās ar precīziem sitieniem izcēlās Vilfreds Zaha un Glens Marejs.

Pēdējās 28 spēlēs tagad “Reading” izcīnījusi 22 uzvaras, divas reizes spēlējusi neizšķirti un četrās cīņās zaudējusi. “Championship” turnīra kopvērtējumā Redingas klubs pēc sestdienas spēles ar 89 punktiem 45 mačos ieņem pirmo vietu, un sev jau ir garantējis vietu premjerlīgā. Savukārt otrajā pozīcijā ar 85 punktiem 44 spēlēs atrodas “Southampton” futbolisti, bet trešo vietu ar 80 punktiem šobrīd ieņem Vesthemas “United”.

Pēc sezonas pirmo divu vietu ieguvēji automātiski iekļūs premjerlīgā, bet komandas, kas ieņems 3.-6.vietu, pārspēlēs sadalīs atlikušo ceļazīmi.

Ceturtajā vietā ar 74 punktiem atrodas Latvijas biznesmenim Valērijam Belokoņam piederošā “Blackpool” komanda, kurai ir ļoti labas izredzes kvalificēties pārspēlēm un arī censties atgriezties premjerlīgā.

Kā ziņots, Gorkšs “Reading” komandai pievienojās neilgi pēc sezonas sākuma, kad viņu pārdeva premjerlīgas vienība Londonas “Queens Park Rangers” (QPR). Zīmīgi, ka pagājušajā sezonā Gorkšs palīdzēja QPR komandai sasniegt premjerlīgu. Ar aizsargu noslēgts līgums uz trim gadiem.