×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
25. aprīlis, 2016
Drukāt

Gribu makšķerēt! Kādas atļaujas vajadzīgas? (7)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kas vajadzīgs, lai varētu makšķerēt un spiningot Latvijas upēs un ezeros? Vai nepieciešamas licences, atļaujas vai varbūt pietiek ar makšķerēšanas karti? Cik maksā karte un licence? ANDRIS M. ALŪKSNĒ

Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta direktora vietnieks Jānis Lagūns atgādina Makšķerēšanas noteikumos rakstīto: “Makšķerēt Latvijas Republikas ūdeņos ir tiesības fiziskai personai (makšķerniekam), kas makšķerēšanas laikā var uzrādīt derīgu makšķerēšanas karti, kurā norādīts makšķernieka vārds, uzvārds un personas kods, vai arī nosaukt elektroniski (internetā) iegādātas makšķerēšanas kartes numuru un uzrādīt dokumentu, kurš ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods). Vietās, kur noteikta licencētā makšķerēšana, papildus jāuzrāda licence, ko arī var iegādāties elektroniski (internetā).”

Makšķerēšanas gada karte maksā 14,23 eiro, bet trīs mēnešu karte – 7,11 eiro. To var iegādāties makšķernieku veikalos, “Latvijas pastā”, “Maxima” veikalu tīklā un citur (sk. www.makskeresanaskarte.lv). Licenču cenu nosaka individuāli katrā licencētās makšķerēšanas vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vai 3 grupas invalīdam vajag makšķerēšanas licenci un vai to iegādājoties nav atlaides?

  2. Un kur paliek naudiņa?
    Ja makšķernieks ir samaksājis par to ka viņš zvejo,tad es gribētu zināt vai to naudiņu neapēd kāds cits.Ja es konkrētā ezerā makšķerēju,tad gribu lai mana naudiņa tur arī paliek,nevis kaut kur kur gaisā .Es zvejoju konkrētā ezerā vai novadā un gribu lai tur tiktu arī ielaisti zivju mazuļi.

  3. a kadas atjaujas vajag 2 grupas invalīdiem

    • Pamodies tiko !? Invalīdiem nekas nav jāpērk ej makšķerē tikai apliecību paņem līdzi. Ja esi 2 gr. i. Tev vēl virkne ar atlaidēm ja nemaldos starppilsētu autobusos braukšana pa brīvu auto apskate reģistrācija ceļa nodoklis bija samazināti.

  4. a kādas atļaujas vajag 2 grupas invalīdiem

  5. A bērni un pensionāri bez atļaujas nedrīkst?

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18
Alūksne +15.7
Daugavpils +18.8
Saldus +18.6
Liepāja +18.8
Jelgava +17.6
Ventspils +19.7
Limbaži +15
Madona +17.0
Rēzekne +16.9
Draugiem Facebook Twitter Google+