×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Gruzijas prezidents: Krievija grib sagrābt bijušās PSRS valstis (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievija ir gatava izmantot savus bruņotos spēkus tālākai bijušo padomju republiku sagrābšanai, paziņojis Gruzijas prezidents Giorgijs Margvelašvili.

Pēc viņa teiktā, Krievijas karš ar Gruziju 2008. gadā un Krimas aneksija parādīja, ka Maskava ir gatava izmantot jebkādu nestabilitāti kaimiņvalstīs, lai palielinātu savu ietekmi. “Var teikt, ka puse Eirāzijas kontinenta dzīvo nemitīgās bailēs. Ja kādā atsevišķā valstī, suverēnā valstī ir nestabila vide, kaimiņš (Krievija) ātri atrisinās problēmu ar Kalašņikova automāta palīdzību,” paziņoja Margvelašvili.

Gruzija arī redz draudu visai Eiropai no Kremļa propagandas mašīnas puses, kas strādā pie tā, lai izmainītu uztveri par Krievijas un īpaši par tās iesaisti notikumos Ukrainā. Turklāt Margvelašvili uzsvēra, ja Rietumi šobrīd nepalielinās spiedienu uz Krieviju, līdzīga aina kā Ukrainas austrumos var atkārtoties citās valstīs pie Krievijas robežām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labi pateikts, nav ko piebilst. Pamazām Krievijas nodomus un plānus sāk saprast Krievijas tuvākie un tālākie kaimiņi visā pasaulē.

Draugiem Facebook Twitter Google+