Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
20. maijs, 2015
Drukāt

Gruzijas prezidents: Krievija grib sagrābt bijušās PSRS valstis (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievija ir gatava izmantot savus bruņotos spēkus tālākai bijušo padomju republiku sagrābšanai, paziņojis Gruzijas prezidents Giorgijs Margvelašvili.

Pēc viņa teiktā, Krievijas karš ar Gruziju 2008. gadā un Krimas aneksija parādīja, ka Maskava ir gatava izmantot jebkādu nestabilitāti kaimiņvalstīs, lai palielinātu savu ietekmi. “Var teikt, ka puse Eirāzijas kontinenta dzīvo nemitīgās bailēs. Ja kādā atsevišķā valstī, suverēnā valstī ir nestabila vide, kaimiņš (Krievija) ātri atrisinās problēmu ar Kalašņikova automāta palīdzību,” paziņoja Margvelašvili.

Gruzija arī redz draudu visai Eiropai no Kremļa propagandas mašīnas puses, kas strādā pie tā, lai izmainītu uztveri par Krievijas un īpaši par tās iesaisti notikumos Ukrainā. Turklāt Margvelašvili uzsvēra, ja Rietumi šobrīd nepalielinās spiedienu uz Krieviju, līdzīga aina kā Ukrainas austrumos var atkārtoties citās valstīs pie Krievijas robežām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labi pateikts, nav ko piebilst. Pamazām Krievijas nodomus un plānus sāk saprast Krievijas tuvākie un tālākie kaimiņi visā pasaulē.

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+