Proktologs: Hemoroīdi ir labdabīga saslimšana – jūs no tās nemirsiet nost! 8

“Hemoroīdi ir izplatīta saslimšana. Daudziem cilvēkiem ir uzreiz priešstats, ka, ja ir hemoroīdi, tad uzreiz ir kāda operācija, kaut kāds lāzers un kaut kas nepatīkams,” tā savu komentāru TV24 raidījumā “Dr.Apinis” iesāka Paula Stradiņa Klīniskās universitātes (PSKUS) slimnīcas ķirurgs, proktologs un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) asociētais profesors Andris Gardovskis, diskutējot kopīgi ar citiem raidījuma viesiem – mediķiem – par taisnās zarnas saslimšanām, hemoroīdiem un zarnu vēzi.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

“Bieži vien varbūt tikai pamainot diētu, dzīvesveidu un palietojot zāles, mēs varam konservatīvi tikt vaļā no šīs problēmas. Atšķirībā no resnās zarnas vēža, hemorīdi ir labdabīga saslimšana. Kā es saku pacientiem: jūs nemirsiet nost no šīs saslimšanas, visdrīzāk! Tās agrīnās stadijas mēs varam palīdzēt ārstēt medikamentozi, pamainot šo dzīvesveidu, un, protams, pieaugot šai stadijai, tad mēs lēnā garā ejam uz pa pusei ķirurģiskām metodēm vai uz pilnām ķirurģiskām metodēm, ārstējot šos hemoroīdus,” tā skaidroja PSKUS slimnīcas ķirurgs, proktologs Gardovskis.

Pilnu TV24 raidījumu “Dr.Apinis” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.