Mobilā versija
+2.1°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
28. decembris, 2013
Drukāt

“Hipotēku banka” pakāpeniski pārtaps par “Altum” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banka" Doma laukumā.

Valstij piederošā “Latvijas Hipotēku un zemes banka” (“Hipotēku banka”), kura no 1.janvāra mainīs nosaukumu pret Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”, zīmola nomaiņu plāno veikt pakāpeniski 2014.gada pirmajā pusgadā, pavēstīja “Hipotēku bankas” sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Eglīte.

Viņa atzīmēja, ka “Hipotēku bankas” darbības mērķis saglabāsies nemainīgs. “Ar jauno nosaukumu “Altum” finanšu institūcija turpinās īstenot valsts atbalsta programmas, finansējot mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, veicinot uzņēmējdarbības uzsākšanu un atbalstot citas uzņēmējdarbības jomas ar mērķi uzlabot Latvijas ekonomikas efektivitāti un līdz ar to arī iedzīvotāju dzīves līmeni,” teica Eglīte.

Jau vēstīts, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 19. decembrī nolēma no 2014. gada 1. janvāra anulēt “Hipotēku bankai” izsniegto licenci kredītiestādes darbībai un atļaut reorganizēt to par attīstības finanšu institūciju.

Tāpat ziņots, ka valdība atbalstījusi vienotās attīstības finanšu institūcijas izveidošanu kā holdingu, apvienojot “Hipotēku banku”, Latvijas Garantiju aģentūru un Lauku attīstības fondu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. …un LATVIJAS VALSTS “pakāpeniski” pārtaps par ES KOLONIJU…

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (10)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+