Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
28. decembris, 2013
Drukāt

“Hipotēku banka” pakāpeniski pārtaps par “Altum” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banka" Doma laukumā.

Valstij piederošā “Latvijas Hipotēku un zemes banka” (“Hipotēku banka”), kura no 1.janvāra mainīs nosaukumu pret Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”, zīmola nomaiņu plāno veikt pakāpeniski 2014.gada pirmajā pusgadā, pavēstīja “Hipotēku bankas” sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Eglīte.

Viņa atzīmēja, ka “Hipotēku bankas” darbības mērķis saglabāsies nemainīgs. “Ar jauno nosaukumu “Altum” finanšu institūcija turpinās īstenot valsts atbalsta programmas, finansējot mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, veicinot uzņēmējdarbības uzsākšanu un atbalstot citas uzņēmējdarbības jomas ar mērķi uzlabot Latvijas ekonomikas efektivitāti un līdz ar to arī iedzīvotāju dzīves līmeni,” teica Eglīte.

Jau vēstīts, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 19. decembrī nolēma no 2014. gada 1. janvāra anulēt “Hipotēku bankai” izsniegto licenci kredītiestādes darbībai un atļaut reorganizēt to par attīstības finanšu institūciju.

Tāpat ziņots, ka valdība atbalstījusi vienotās attīstības finanšu institūcijas izveidošanu kā holdingu, apvienojot “Hipotēku banku”, Latvijas Garantiju aģentūru un Lauku attīstības fondu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. …un LATVIJAS VALSTS “pakāpeniski” pārtaps par ES KOLONIJU…

Inkubators biznesa grūdienamBiznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+