Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
28. decembris, 2013
Drukāt

“Hipotēku banka” pakāpeniski pārtaps par “Altum” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banka" Doma laukumā.

Valstij piederošā “Latvijas Hipotēku un zemes banka” (“Hipotēku banka”), kura no 1.janvāra mainīs nosaukumu pret Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”, zīmola nomaiņu plāno veikt pakāpeniski 2014.gada pirmajā pusgadā, pavēstīja “Hipotēku bankas” sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Eglīte.

Viņa atzīmēja, ka “Hipotēku bankas” darbības mērķis saglabāsies nemainīgs. “Ar jauno nosaukumu “Altum” finanšu institūcija turpinās īstenot valsts atbalsta programmas, finansējot mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, veicinot uzņēmējdarbības uzsākšanu un atbalstot citas uzņēmējdarbības jomas ar mērķi uzlabot Latvijas ekonomikas efektivitāti un līdz ar to arī iedzīvotāju dzīves līmeni,” teica Eglīte.

Jau vēstīts, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 19. decembrī nolēma no 2014. gada 1. janvāra anulēt “Hipotēku bankai” izsniegto licenci kredītiestādes darbībai un atļaut reorganizēt to par attīstības finanšu institūciju.

Tāpat ziņots, ka valdība atbalstījusi vienotās attīstības finanšu institūcijas izveidošanu kā holdingu, apvienojot “Hipotēku banku”, Latvijas Garantiju aģentūru un Lauku attīstības fondu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. …un LATVIJAS VALSTS “pakāpeniski” pārtaps par ES KOLONIJU…

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (9)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (9)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+