Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
28. decembris, 2013
Drukāt

“Hipotēku banka” pakāpeniski pārtaps par “Altum” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banka" Doma laukumā.

Valstij piederošā “Latvijas Hipotēku un zemes banka” (“Hipotēku banka”), kura no 1.janvāra mainīs nosaukumu pret Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”, zīmola nomaiņu plāno veikt pakāpeniski 2014.gada pirmajā pusgadā, pavēstīja “Hipotēku bankas” sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Eglīte.

Viņa atzīmēja, ka “Hipotēku bankas” darbības mērķis saglabāsies nemainīgs. “Ar jauno nosaukumu “Altum” finanšu institūcija turpinās īstenot valsts atbalsta programmas, finansējot mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, veicinot uzņēmējdarbības uzsākšanu un atbalstot citas uzņēmējdarbības jomas ar mērķi uzlabot Latvijas ekonomikas efektivitāti un līdz ar to arī iedzīvotāju dzīves līmeni,” teica Eglīte.

Jau vēstīts, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 19. decembrī nolēma no 2014. gada 1. janvāra anulēt “Hipotēku bankai” izsniegto licenci kredītiestādes darbībai un atļaut reorganizēt to par attīstības finanšu institūciju.

Tāpat ziņots, ka valdība atbalstījusi vienotās attīstības finanšu institūcijas izveidošanu kā holdingu, apvienojot “Hipotēku banku”, Latvijas Garantiju aģentūru un Lauku attīstības fondu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. …un LATVIJAS VALSTS “pakāpeniski” pārtaps par ES KOLONIJU…

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+