Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.martam. Svinam Māras dienu!0

Dienas noskaņa

Latviešu tradīcijās 25. marts ir Māras diena, kad mostas kukainīši. Ar to saistīta arī dienas noskaņa – kāda dzīva būtne šodien iepriecinās tevi?

Auns

Šodien vari izbaudīt negaidītus notikumus, uz kuriem arī reaģēsi sev neraksturīgā veidā. Uz visu šo cirku būs interesanti paskatīties, tiesa gan, labāk skatīties no malas, neiesaistoties tiešajā darbībā.

Vērsis

Svētdienu vari pavadīt svētlaimīgā neziņā, kas sāksies jau no rīta un netraucēti turpināsies līdz pat dienas beigām. Tajā ir arī plusi, turklāt visai lieli un brīvdienai samērā piemēroti – neviens nespēs traucēt tavu mieru.

Dvīņi

Nevajadzētu būt pret citiem tikpat prasīgam, kā pašam pret sevi, galu galā – neviens neesam pati pilnība. Šodien būs jāizrāda teju eņģeliska pacietība, citādi gaida sadursme ar kādu aprobežotu, bet sevi ļoti mīlošu cilvēku.

Vēzis

Šodien būsi nešpetnā noskaņojumā un stipri nepaveiksies tam nabadziņam, kas nelaikā trāpīsies tev ceļā. Pacenties vismaz nenodarīt nevienam smagus miesas bojājumus ar neatgriezeniskām sekām!

Lauva

Nav nekā sliktāka, kā darba nodošanas termiņš, kas strauji tuvojas. Neļauj steigai sabojāt šedevru, kas varētu izdoties tavu pūliņu rezultātā. Ja vajadzīgs, padarbojies arī brīvdienā, lai nebūtu jāstrādā naktī pirms nodošanas.

Jaunava

Jebkurā stulbā situācijā pacenties saskatīt smieklīgo pusi. Tev tas izdosies, un labi, ka tā, jo šādu brīžu šodien netrūks.

Svari

Iespējams, šodien saņemsi piedāvājumu iesaistīties kādā jaunā projektā, kamēr vēl nav pabeigts vecais. Pacenties visu nokārtot tā, lai reizē nebūtu jāpilda divi steidzami pasūtījumi.

Skorpions

Šodien beidzot būs ilgi gaidītā iespēja atvilkt elpu, tomēr vērts atpūtu rūpīgi saplānot… lai neattaptos svētdienas vakarā pirms gulētiešanas! Piekrīti, tādas izredzes tevi šoreiz neapmierina?

Strēlnieks

Šodien tevi nodarbinās morālas un ētiska rakstura problēmas. Esi saprātīgs. Atceries, ka pasaule vismaz daļēji ir tieši tāda, kādu mēs paši to veidojam.

Mežāzis

Šodien tev, visticamāk, nāksies piekrist kompromisam. Tas tomēr ir labāk nekā iesaistīties atklātā konfliktā. Vēl jo vairāk, sastrīdēties paspēsi vienmēr, bet diplomātija ir smalka māksla!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Runā, ka dāvināt ir gandrīz tikpat patīkami kā saņemt dāvanas. Tā tiešām varētu būt: ja netici, pārbaudi šodien pats, aplaimojot kādu tuvu cilvēku ar sengaidītu lietu!

Zivis

Pagaidām vēl neredzi pareizo risinājumu, bet vari sevi mierināt ar domu, ka atrodies uz pareizā ceļa. Bet neuzticies tam, kas šķiet acīmredzams!

LA.lv