Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 10. maijam. Dod jūtām iespēju!0

Dienas noskaņa

Šī diena, visticamāk, neizcelsies ar ko īpašu. Izjūtot pavasara enerģiju, daudzi priekšroku dos šīs atmodas svinībām mājās. Šodien būs jūtama apbrīnojuma skumju, mīlestības un žēlastības atmosfēra, it īpaši pret vecākiem cilvēkiem. Ja tavā ģimenē ir šāds cilvēks, neaizmirsti pavadīt laiku ar viņu.

Auns

Aunu šodien pildīs gaišas cerības par savu tuvāko nākotni. No rīta tev uz e-pastu atnāks ziņa no potenciālā darba devēja, un jau rītdien tev iespējams būs tikšanās. Tas notiks vēlāk, bet tagad tu vari un tev vajadzētu pievērst savu uzmanību kaut kam citam. Tomēr vajadzētu izvairīties no ilgiem pasākumiem vakara pusē – neaizmirsti par rītdienas pārrunām.

Vērsis

Vērsim šodien vajadzētu mazliet aizmirst par ikdienas dzīvi. Pavadi šo dienu, godinot citus, slavinot un apsveicot jubilārus. Tāpat neaizmirsti paust pateicību saviem radiniekiem un draugiem. Vakarā pievērs uzmanību projektam, kas cieši saistīts ar tavu darbu. Pavadot kādu laiku pie tā, tu gūsi pārliecību, ka spēsi paveikt šo uzdevumu pirms noteiktā laika.

Dvīņi

Dvīņiem šodien nevajadzētu uzticēties pat savam labākajam draugam. Viņa atklāto informāciju nepieciešams kārtīgi pārbaudīt. Tas ir vienīgais veids, kā pasargāt sevi no ļoti bīstama soļa. Kopumā tu šo dienu spēsi pavadīt uz pozitīva viļņa. Tev it īpaši patiks tās emocijas, kuras redzēsi savu bērnu sejās, aizvedot viņus uz kādu bērnu pasākumu.

Vēzis

Vēzis šodien apdomās savu mīlestības dzīvi. Nevēloties zaudēt savus fanus vai pielūdzējus, tu piekritīsi doties uz randiņu ar katru no šiem cilvēkiem. Maldinot šos labsirdīgos cilvēkus, tevi mocīs sirdsapziņas pārmetumi. Vēlu vakarā tu sevi piespiedīsi tikt skaidrībā par šo sarežģīto problēmu, un šīs analīzes beigās tu nonāksi pie vienīgās īstās atbildes.

Lauva

Lauvas šodien piesaistīs lielu pretējā dzimuma interesi. Ja tu meklē sev otru pusīti, izmanto šo brīdi. Neaizmirsti apmainīties ar kontaktiem ar ikvienu, kurš ir ieinteresēts tevī, un ignorē tos, kuri jau ir attiecībās. Vakarā tu varētu saņemt jauku dāvanu no slepena pielūdzēja. Tā nebūs dārga, bet drīzāk simboliska dāvana, kas kaut kādā veidā ir saistīta ar tavu pagātni.

Jaunava

Jaunava lielu daļu šīs dienas varētu pavadīt, ceļojot ar mašīnu. Ceļš tevi nenogurdinās, jo tev blakus būs cilvēks, kurš daudz stāstīs anekdotes un atgadījumus. Sasniedzot galamērķi, tavs garastāvoklis manāmi uzlabosies. Šeit tu varētu satikt cilvēku, kuru neesi redzējis jau vairākus gadus. Jūs vairākas stundas sarunāsieties, aizmirstot, ka jau pavisam drīz atkal jādodas ceļā.

Svari

Svariem šodien nevajadzētu aizmirst par uzvedības etiķeti sabiedrībā. Pirms tu uzsāc lielu scēnu publiskā vietā, padomā vēlreiz par sekām. Tikai iztēlojies – noteikti tuvumā būs kāds, kas varētu to nofilmēt. Ja tu nevēlies būt “zvaigzne”, kuru visi apspriež, padomā, kā tu vari to novērst.

Skorpions

Skorpions šo dienu pavadīs mākoņos, nepievēršot lielu uzmanību apkārt notiekošajam. Tev pat izdosies apiet lielāko daļu darba un ģimenes sarunu. Tu ieslēgsies sevī, bet tas tev būs vislabākais solis. Līdz šīs dienas beigām tu beidzot izpratīsi sevi un atradīsi īstos iemeslus savām grūtībām. Kad būsi to apkopojis, būs daudz vieglāk tikt galā ar problēmām.

Strēlnieks

Strēlnieks šajā enerģiskajā dienā piedalīsies daudzos notikumos un pasākumos. Pēc launaga nebūtu slikti, ja tu izlemtu apciemot kādu no saviem vecākajiem radiniekiem. Komunikācija ar vecāku cilvēku sniegs jums abiem gan prieku, gan mazliet skumjas. Tu pat aizdomāsies par savu eksistenci uz šīs planētas. Mazliet vēlāk tu beigsi filozofēt, jo tevi nodarbinās kaut kas daudz ierastāks, piemēram, iepirkšanās.

Mežāzis

Mežāzis šodien dzirdēs daudz komplimentu par savu lielisko izskatu. Tevi it īpaši glaimos interese no cilvēka, kuru vienmēr esi cienījis. Tu viņam, protams, neteiksi, ka viņš tev ir kā paraugs, kāds tu dzīvē vēlētos būt. Dzirdot šo slavināšanu, tu nolemsi, ka sasniedzi vēl vienu svarīgu mērķi savā dzīvē. Tomēr šīs dienas notikumu gaismā tev nevajadzētu ļaut savai iedomībai gūt virsroku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien varētu saņemt zvanu no krāpniekiem. Tu brīnumainā kārtā spēsi izvairīties no šī “āķa”. Pēc visa notikušā tu vispirms informēsi radiniekus un draugus par šo atgadījumu un, iespējams, arī plašāku publiku. Tu ierakstīsi un publicēsi attiecīgo informāciju sociālajos tīklos, papildinot to ar nozīmīgu foto.

Zivis

Zivīm šodien nav ieteicams steidzīgi pieņemt svarīgus personīgās dzīves lēmumus. Pirms plāno pateikt savam esošajam pielūdzējam, lai atmet ar roku, padomā vēlreiz – vai tu vari iztikt bez viņa regulārajiem zvaniem un ziņām ar skaistiem komplimentiem? Varbūt nonāksi pie kāda interesanta secinājuma. Varbūt daudz labāk būtu, ja tu šim cilvēkam dotu vēl vienu iespēju.

LA.lv