Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 3. jūnijam. Atļaujies bērnišķīgu prieku!0

Dienas noskaņa

Šodien tu varētu atgriezties pāris desmitus gadu vecā pagātnē un atkal piedzīvot, kā tas ir – būt bērnam. Šajā svētdienā vajadzētu komunicēt, izklaidēties, spēlēties ar bērniem un atcerēties, ka kaut kur tavas dvēseles dziļumos dzīvo bērns. Komunicē ar viņu, mīli viņu, centies ar viņu iedraudzēties. Patiesībā šī tava “es” daļa ir mūžīgs dzinējs, kas grūž tevi uz priekšu, liek sapņot un neļauj iestrēgt vienmuļā rutīnā.

Auns

Aunam šodien ieteicams būt enerģiskam. Rīkojies un nestāvi uz vietas. Šis padoms attiecas uz tavu uzvedību darbā un visu to, ko plāno darīt vakarā. Sarīko grandiozu ballīti visai ģimenei, neaizmirstot par jaunākajiem radiniekiem. Starp citu, spēles un komunikācija ar bērniem šovakar būtu vislabākais scenārijs. Ja tev vēl nav bērnu, padomā, kā tu varētu iepriecināt tavu draugu vai ģimenes locekļu jaunāko paaudzi.

Vērsis

Vērsim šī diena varētu nest nelielas skumjas. Tu vasaru sagaidīsi šajā noskaņojumā, jo cilvēks, par kuru sapņo, joprojām nevēlēsies doties uz randiņu. Tu, protams, vari klauvēt pie šīm aizvērtajām durvīm, izniekojot vērtīgo laiku un enerģiju. Vai arī tev ir kāda cita iespēja – nodzēst šo neveselīgo kaisli sevī un pieņemt, ka nebūsi kopā ar šo cilvēku. Paskaties sev apkārt. Šodien tu varētu satikt cilvēku, kurš ir piemērots attiecībām.

Dvīņi

Dvīņiem šodien ir lemts veiksmīgi pabeigt projektu. Šis pienākums pieprasīja daudz spēka un radīja daudz raižu. Šīs dienas notikumi apstiprinās, ka tavas bažas bija nepamatotas. Tavs priekšnieks spēs novērtēt šo projektu un novērtēs tavas pūles. Saņemtais bonuss būs tikai maza daļa no tavas balvas. Vissvarīgākais ir tas, ka tu varētu iegūt prestižu pozīciju.

Vēzis

Vēzim šodien nevajadzētu būt pārlieku agresīvam savā pieejā praktiskiem jautājumiem. Jā, tu, iespējams, vari neitralizēt savu galveno sāncensi, bet tava sirdsapziņa to nepiedos. Rīkojies, nepārkāpjot nevienu ētikas kodeksu, un cīnies godīgi. Tavs izteiktais profesionālisms palīdzēs uzvarēt šajā cīņā.

Lauva

Lauvas šodien ļoti mierīgi izturēsies pret dzīvi. Protams, nevar apgalvot, ka šodien tavā dzīvē nebūs nevienas problēmas. Tās ik pa laikam uzradīsies, bet tev tām nav jāpievērš daudz uzmanības. Tā ir lieliska pieeja, kas palīdzēs tev saglabāt emocionālo līdzsvaru. Tomēr tevi varētu satricināt pavisam nenozīmīgs starpgadījums (kāda produkta neesamība veikalā vai tavas mīļākās manikīres aiziešana no darba).

Jaunava

Šī diena Jaunavai nesīs miera sajūtu. Tevi visvairāk iepriecinās fakts, ka saspringtā darba nedēļa ir noslēgusies. Vakarā tu bezrūpīgi varētu atpūsties ar savu labāko draugu vai otru pusīti. Vakar palidos garām vēja spārniem, un tik un tā tas būs neaizmirstams. Šodien tu varētu satikt cilvēku, kas tev nesīs patiesu laimi.

Svari

Svari šo dienu varētu pavadīt, pazuduši paši savu domu virpulī. Tu pārdomāsi, kādai patiesībā vajadzētu būt tavai personīgajai dzīvei un vai tajā ir vieta kādam konkrētam cilvēkam. Domā ar sirdi, neņemot vērā visu to, ko tev saka loģika. Mīlestībā loģika parasti nav nepieciešama, un ar loģiku vien tu negūsi personīgo laimi. Tev it īpaši nevajadzētu klausīties cilvēkos, kuri tikai daļēji saprot tavas problēmas.

Skorpions

Skorpionam šodien ir jāizglābj pašam sevi no slikta noskaņojuma. Viens no taviem tuvākajiem ģimenes locekļiem to sabojās, un tu visu dienu pavadīsi, mēģinot to izlabot. Tāpēc tevi patīkami pārsteigs zvans no drauga, kurš tevi uzaicinās uz kādu pasākumu. Ierodoties tur, tu no sirds izklaidēsies un neviens nevarēs apgalvot, ka esi pārāk nopietns.

Strēlnieks

Strēlnieks šodien būs it īpaši dzīvespriecīgs un jauks. Tas būs kāda agra telefona zvana dēļ. Ar šo zvanu tavs partneris informēs, ka priekšlaicīgi atgriezīsies no sava biznesa ceļojuma. Ar satrauktu sirdi tu gaidīsi, kad atvērsies durvis un tava mīļotā otra pusīte parādīsies durvju ailē. Jūsu tikšanās attaisnos cerības, un jūs kopā pavadīsiet neaizmirstamu vakaru.

Mežāzis

Mežāzi nogurdinās šīs dienas izteikti neparedzamais raksturs. Tu būsi apņēmies šodien novest līdz galam ļoti sarežģītu projektu, bet augstākstāvošie tev uzticēs citu pienākumu. Vakarā tu varētu nolemt uzsākt vasaru, ciemojoties pie kāda no radiniekiem. Tomēr pašā pēdējā brīdī tevi informēs, ka šis pasākums tomēr nenotiks, jo tā organizētājs ir apslimis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien uzstājīgi izvairīsies no sarunas ar savu otru pusīti. Tevi apvainos par romantikas un kaisles trūkumu jūsu attiecībās. Tu nolemsi, ka tas patiesi nav domāts tev, jo tu esi apmierināts ar esošo situāciju jūsu attiecībās. Tev būs tikai viena doma – meistarīgi noslēpt šo pozīciju. Vai arī tu varētu būt daudz godīgāks un tiešā veidā paust viedokli par šo tēmu.

Zivis

Zivis šodien sagaida lielas kaislības. Tu ļausi sev tajās piedalīties, aizmirstot par visu, pat to, ka šim cilvēkam jau ir attiecības. Ja tev patiesi rūp šis slepenais romāns, cīnies par to līdz galam, bet neaizmirsti par iespējamajām sekām. Pastāv risks, ka šī krāpšana drīz nāks gaismā, kas nozīmē, ka gan tev, gan tavam sirdsāķītim varētu būt lielas nepatikšanas.

LA.lv