Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 30. aprīlim. Nededzini tiltus, tie var vēl noderēt!0

Dienas noskaņa

Šodien nav nepieciešams kļūt par varoni ne sev, ne citiem. Šī diena nav piemērota varoņdarbiem, bet gan mierīgai apsvēršanai un pārdomām par visu, kas notiek tev apkārt. Padomā par savas eksistences jēgu, centies izprast, kas ir tava misija uz šīs planētas. Šodien varētu būt noderīgi palasīst pasaulē atzītu filozofu darbus, jo tie svarīgus konceptus padara daudz vieglāk saprotamus.

Auns

Aunam šodien nebūs daudz problēmu, bet nepiedzīvosi arī izteiktu prieku. Tevi nodarbinās rutīnas pienākumi, tikai laiku pa laikam izlaužoties no to dzelžainajām skavām, lai pieskartos kāda cita radošumam. Šodien tu atklāsi jaunu autoru vai mākslinieku, kura darba stilu iepriekš vēl neesi redzējis. Šī radošuma pētīšana kļūs par visaizraujošāko un atmiņā paliekošāko vienmuļās dienas notikumu.

Vērsis

Vērsim šo dienu ir lemts pavadīt kādā eksotiskā vietā. Tu tur nokļūsi saskaņā ar savas priekšniecības norādījumiem, un tev pietiks laika ne tikai biznesa darīšanām, bet arī vietu apskatei un spēcīgu emociju izbaudīšanai. Lielākā daļa no tām nāks no kāda jauna cilvēka (pretējā dzimuma, protams). Vispirms, viņš stādīsies priekšā ar vispārēju informāciju par sevi, bet jau pēc pāris stundās jūs runāsiet itin par visu. Pie kā tas novedīs – tas atkarīgs no tevis.

Dvīņi

Dvīņiem šodien būs nosliece uz dramatisku rīcību. Kolēģi būs satriekti, redzot, kā tu izsvied svarīgu atskaiti, zinot, ka priekšniecība būs dusmīga. Un tu par to neuztrauksies, tāpat kā par visu citu, kas šodien notiks darbā. Zinot, ka drīz aiziesi no šī darba, tu atļausies ne to vien, bet varbūt tomēr nevajadzētu pārspīlēt? Nekad nevar zināt, vai šie nodedzinātie tilti netraucēs tev nākotnē.

Vēzis

Vēzis šodien mēģinās izbēgt no apkārtējā drūmuma, slēpjoties savas iekšējās pasaules dziļumos. Tev tas noteikti izdosies, bet citiem tava uzvedība varētu izskatīties dīvaina. Tu atteiksies atbildēt pat uz vienkāršāko jautājumu, izliekoties, ka neesi ieinteresēts un nevēlies komunicēt ar apkārtējiem civlēkiem. Lai neiegūtu reputāciju par to, ka ar tevi nav iespējams sarunāties – kad esi starp cilvēkiem, smaidi!

Lauva

Lauvām šodien ieteicams ignorēt visus citu ieteikumus. Šie cilvēki nezina visas tavas situācijas detaļas, tāpēc nespēj dot atbilstošu padomu. Tomēr internets, iespējams, spēs palīdzēt. Atrodi forumu vai blogu, kurā sarunājas cilvēki, kas ir nokļuvuši līdzīgā situācijā kā tu un dalās ar savu pieredzi. Starp citu, šī diena nesastāvēs vienīgi no problēmām – vakarā gaidāms kāds patīkams pārsteigums.

Jaunava

Jaunavas šodien leposies ar kādu no saviem vecākajiem radiniekiem. Tu, protams, būsi pārsteigts, uzzinot jaunumus, ka šis vientuļais, gados vecākais cilvēks kādu ir saticis. Tad, saprotot visu notiekošo, arī tu secināsi, ka tavs radinieks ir izdarījis pareizo lēmumu. Šis romantiskais stāsts apburs tevi ar savu skaistumu un oriģinālumu.

Svari

Svari šodien nebūs pārlieku noguruši. Oficiālajos pienākumos tevi izsauks palīdzēt kādam cilvēkam, kuru jau sen esi pielūdzis. Pieņemot šo lomu, tu piekrīti pavadīt šo vakaru ar savu asistentu vai, iespējams, jaunu draugu. Romantisks randiņš pēc darba apburs tevi ar vieglumu un vienkāršību. Atgriežoties mājās, tev nopietni vajadzētu apsvērt, vai vēlies mēģināt veidot romantiskas attiecības darba vietā.

Skorpions

Skorpioniem šodien nevajadzētu pārāk steigties. Tava karjera neprogresēs, ja skriesi no viena projekta uz otru. Izlem, kas tev ir galvenā prioritāte, un tad metodiski sāc pie tās strādāt. Vakarā tev vajadzētu aizmirst par profesionālajiem pienākumiem un visu citu, kas ir noticis darbā. Pie tevis varētu atnākt ciemiņš, kuram nepieciešams morāls atbalsts un palīdzība. Uz to tev arī vajadzētu koncentrēties.

Strēlnieks

Strēlnieks šo dienu pavadīs sliktā noskaņojumā. Tu joprojām esi neapmierināts ar sevi par to, kā novadīji pārrunas ar potenciālo investoru. Šis cilvēks nedos tiešu atraidījumu, bet no viņa toņa tu sapratīsi, ka viņš nevēlas sadarboties. Tu, protams, nemēģināsi lūgties vai viņu pārliecināt (tavs lepnums to neļauj). Tev ir tikai viena izeja – šovakar, kad tev atkal būs labāks noskaņojums, sāc meklēt jaunus partnerus!

Mežāzis

Mežāzis šodien lieliski īstenos sarežģītu projektu, izmantojot kādu jaunu metodoloģiju. Lai arī cik ģeniāla un vienkārša, šī metode nepatiks tavam konservatīvajam priekšniekam. Necenties viņu pārliecināt, ka tev ir taisnība. Labāk izpēti darba tirgu un atrodi vakanci, kas neierobežo tavu domu un ideju plašumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien nespēs pārāk labi komunicēt ar pretējā dzimuma cilvēkiem. Tu pat varētu neievērot, ka kāds interesants cilvēks mēģina piesaistīt tavu uzmanību, izrādot lielu interesi. Tu nebūsi pārāk runīgs, bet tik un tā iedosi savu kontaktinformāciju. Vakarā tavs fans atsūtīs tev ziņu, no kuras tu daudz ko sapratīsi – arī to, ko dienas laikā palaidi garām.

Zivis

Zivīm šī diena paies ļoti pozitīvā un arī produktīvā gaisotnē. Tu itin viegli vari paveikt visus ar darbu saistītos pienākumus (ar to tev palīdzēs draugi un kolēģi). Kad darba diena būs beigusies, tu izlemsi pavadīt laiku kafejnīcā. Šī nebūs ierasta pasēdēšana, bet gan diskusija par vairākiem svarīgiem jautājumiem. Pastāv iespēja, ka varēsi iesaistīties ļoti daudzsološā biznesa projektā, kuru ierosinās viens no taviem partneriem.

LA.lv