×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
25. aprīlis, 2017
Drukāt

Mākslinieciskais dzīves baudītājs. Iepazīsties ar Vērša astroloģisko portretu! (1)

Ilustrācija - Gatis ŠļūkaIlustrācija - Gatis Šļūka

Saule caur Vērša Zodiaka zvaigznāju iet no 20. aprīļa plkst. 00.27 līdz 20. maijam plkst. 23.31.

Cilvēks, kurš zina, ko grib

Vērša zīmē dzimušais sevi uzskata par cilvēku, kurš zina, ko grib. Sev izvēlas vienmēr to labāko, jo patīk dzīvot komfortā un baudīt labas lietas.

Sevi uzskata par kvalitātes noteikšanas lietpratēju, tāpēc uzticas tikai tam, ko pats pārbaudījis. Nereti apkārtējiem rodas priekšstats, ka Vērsis ir skops, jo katru pirkumu vispirms izvērtē. Tomēr tā nav, jo, lai iepriecinātu tuvus cilvēkus, ir gatavs izdot prāvas naudas summas.

Toties ikdienas pirkumus izvēlas pēc principa – es neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas (zemas kvalitātes) lietas. Vērsis prot gan strādāt un pelnīt, gan atpūsties un baudīt dzīvi. Viņš bieži uzņemas aizbildņa lomu par saviem radiniekiem un ģimenes locekļiem, lai grūtā brīdī tos atbalstītu un palīdzētu, bet par to pretī prasa, lai tie ievērotu viņa noteikumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ja vajag Vērsis dzīvos arī bez komforta …Vērsis viegli piemērojas apstakļīem ,nemaz nekāds ģimenes galva tas būt negrib ,vērsis grib vienlīdzību ,mieru ..bez kašķīem un intrigām ,Vēršītis grib tikai MĪLESTĪBU SAŅEMT UN DĀVĀT ..AR I NAUDA ERSĪTIM KOPA AR BRILJANTIEM NEMAZ VIŅUS TĀ NEINTERESĒ ,JA VAJADZĒS PIEVILKS AR JOSTU …TIKAI LUUDZU MILIET VERŠITI NO SIRDS UN NEDARIET PĀRI

Draugiem Facebook Twitter Google+