×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Horvātu zvejnieks noķer “zelta zivtiņu”

zelta_zivtina

Horvātu zvejnieks vairākkārt noķēris lielu, zeltītu zivi, kas izpildot jebkuru vēlēšanos pateicībā par ielaišanu atpakaļ ūdenī, vēsta ziņu portāls “Orange News”. 25 gadus vecais zvejnieks Vlatko Pecavors jau vairākas reizes noķēris 10 kilogramus smago zivi un piepildījis savas vēlēšanās.

“Visu dienu nebiju ēdis ne kumosa un gribēju doties mājās, kad pieķērās zivs,” viņš teica. “Iepriekš nebiju redzējis nevienu, kas tai līdzinātos. Tā ir skaistā, zeltainā krāsā.”

“Zivi nofotografēju un ielaidu atpakaļ ūdenī, sakot, ka ceru to vēl kādreiz noķert. Un tā arī notika. Draugs teica, ka tā droši vien izpildījusi manu vēlēšanos, tāpēc pa jokam iedomājos kaut ko neiespējamu, taču arī tas piepildījās,” stāsta zvejnieks.

“Zivi esmu noķēris jau septiņas reizes. Katru reizi kaut ko vēlējos, un tas piepildījās,” viņš atklāj. “Es nedrīkstu teikt, ko vēlējos, jo tad tas nepiepildīsies, tāpēc paturu savas vēlēšanās noslēpumā. Taču tā patiešām ir maģiska zivs.”

Vietējais zivju pārzinātājs Mutimirs Hrvats norādīja, ka neparastā zivs pieder karpu dzimtai, taču nav sastopama šajā reģionā. “Es nezinu, kā tā šeit nokļuvusi. Iespējams, kāds no zivs atbrīvojās, kad tā kļuva pārāk liela dīķim,” viņš pieļauj.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+