×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. marts, 2014
Drukāt

Iedvesmojoša intervija: “Sāku jauno gadu ar pārmaiņām – nedēļas laikā zaudēju 7kg liekā svara!” (5)

NHAijaZeltina1

“Vienmēr atliku dienu, kad sākšu tievēt. Šoreiz nolēmu neatkārtot vecās kļūdas!” – stāsta Aija Zeltiņa (46), kurai gada sākumā izdevās nomest septiņus kilogramus liekā svara tikai nedēļas laikā. Aijas stāsts patiesi iedvesmo!

NHAijaZeltina2-2

– Aija, tikai vakar pabeidzāt notievēšanas programmu. Izskatāties vienkārši lieliski!

– Paldies! Pašai prieks, ka to paveicu. Sajūta, dzirdot komplimentus, ir pasakaina!

– Pastāstiet – kas jūs mudināja pieteikties programmai? Iepriekš bijāt mēģinājusi notievēt?

– Tāda apaļīga esmu bijusi kopš sevi atceros. Vairāk vai mazāk, bet tendence uz lieko svaru man bijusi visu mūžu. Līdz šai programmai biju izmēģinājusi daudz ko – gāju uz ūdens aerobiku, vasarās braucu ar velosipēdu, nūjoju, bet ziemā – slēpoju. Tāpēc nevarētu teikt, ka pie liekā svara bija vainojams tas, ka dzīvoju mazkustīgi. Bet līdz pat nesenai pagātnei acīm saredzami rezultāti izpalika. Jau sāku samierināties, ka manos gados vairs notievēt nav iespējams. Tomēr lūzuma punkts, ja tā varētu teikt, notika tieši Vecgada vakarā. Sapratu, ka atkal gads pagājis, bet nebiju zaudējusi ne kilogramu. Nezinu kā citām, bet zaudēt svaru man vienmēr ir bijusi galvenā apņemšanās jaunajā gadā… ko līdz šim biju atlikusi gadu no gada.

– Un ko tad šoreiz darījāt citādāk, lai beidzot notievētu?

– Līdz šim problēma bija tā, ka vienmēr atliku to dienu, kad sākšu tievēt. Piemēram, uz nākamo pirmdienu vai nākamo mēnesi utt. Tā pagāja pāris gadi – nekad nebiju sākusi. Šoreiz nolēmu neatkārtot vecās kļūdas. Kad ieminējos meitai par savu ideju apmeklēt dietologu, viņa pasmējās – sak, 60 eiro var iztērēt arī gudrāk, un dietologs nav nekāds lētais prieks. Būšot vajadzīgas vismaz divas konsultācijas. Apsolīja atrast ko piemērotu tieši man. Janvāra otrajā nedēļā – pašā gada sākumā – saņēmu no meitas e-pastā saiti uz zviedru programmu svara samazināšanai. Bez nogurdinošiem treniņiem vai neveselīgas badošanās, bet vajadzēja atbildēt uz jautājumiem. Programma tiek sastādīta katram cilvēkam atsevišķi. Katru dienu saņēmu norādījumus. Manuprāt, nekā sarežģīta gan tur nebija. Jutu, ka svars krītas, formās kļuvu pievilcīgāka. Kopā septiņi kilogrami ir nost kā nebijuši! Tagad, apskatoties nedēļu vecas fotogrāfijas, nespēju noticēt, ka tā biju es. Esmu tagad cits cilvēks. Šodien pa ceļam uz šejieni paspēju jau nopirkt pirmās bikses jaunajai figūrai!

– Ko jūs ieteiktu citām sievietēm, kas arī vēlas nomest liekos kilogramus?

– Nekad neatliec uz rītdienu to, ko tu vari atlikt uz parītdienu! (smejas) Ja nopietni, tad – vienkārši sāc!

NB! Lai izveidotu savu notievēšanas plānu, dodies uz NordenHealth.com

NordenHealth ir unikāla notievēšanas metode, un kopš pagājušā gada jūlija tā pieejama arī Latvijā. Līdzīgi apņēmīgajai Aijai Zeltiņai, ar šo metodi jau 42 tūkstoši sieviešu visā Latvijā atbrīvojušās no liekā svara. Metode septiņās dienās sniedz redzamus rezultātus bez fiziskiem treniņiem, bez badošanās un bez notievēšanas tabletēm. Metodes pamatā ir katram lietotājam personīgi sastādīts individuāls notievēšanas plāns septiņām dienām. Visā notievēšanas programmas laikā Jums bez maksas pieejamas arī NordenHealth notievēšanas un uztura speciālistu konsultācijas.

Liekais svars atstāj iespaidu ne tikai uz izskatu, bet palielina arī sirds un asinsvadu saslimšanas risku. Tāpēc NordenHealth.com piedāvā Tev sastādīt individuālu notievēšanas plānu un atbrīvoties no liekā svara. Pirmajām 50 interesentēm šodien diētas sastādīšanu apmaksā NordenHealth (pašai jāsedz tikai reģistrācijas maksa 9.95€).

Lai izveidotu savu notievēšanas plānu, dodies uz NordenHealth.com

Lai pasargātu intervētās personas privātumu, identitāte ir mainīta.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. reiz -aiz nekā darīt-sāku aizpildīt to anketu,bet nepabeidzu,un tā tas palika.Tikai tagad man neatlaidīgi tiek sūtīti aicinājumi pabeigt to anketu un nemitīgi tiek stāstīts kādas man esot apbrīnojamas potences sekmīgai novājēšanai.Reiz gan bija pārcentušies un atsūtīja foto,kurā redzamā sieviete nedēļas laikā esot sekmīgi zaudējusi 36 kilogramus un izskatījās satriecoši.Tā kā biju redzējusi kā izskatās tās,kuras zaudējušas 20-30 kg gada laikā,tad man vairāk ilūziju nebija.

  2. Mostaties, mollīgās latvju draiskules; stājaties rindā – ar LA gādību SLAUCĒJI ir klāt!

  3. Vai tad žēl veikliem cilvēkiem uzdāvināt 10 eirikus? Visi, jādomā, zin, ka jātievē lēnām un dažiem nav jātievē vispār, jo viņi nekad nebūs tievi. Visi nekad nebūs tievi.

  4. man tomēr nav īstas ticības , ka tā var notievēt ar to diētu

    • man viena paziņa ar šo tievēja, bija sajūsmā – pašai nav jādomā, ko drīkst vai nedrīkst mutē bāzt, programma sarēķina, cik tavam augumam vajag, lai notievētu… sliņķu diēta!

Draugiem Facebook Twitter Google+