Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
13. novembris, 2014
Drukāt

Iedzīvotājus aicina pārbaudīt savas zināšanas par elektrības tirgus atvēršanu (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir izstrādājis īpašu testu, ar kura palīdzību ikviens interneta lietotājs interaktīvā veidā var pārbaudīt savas zināšanas par gaidāmo elektroenerģijas tirgus atvēršanu, informē SPRK.

Apmeklējot “www.elektribastirgus2015.lv” un atbildot uz desmit jautājumiem, ir iespējams ne tikai pārliecināties par to, cik daudz cilvēks ir izglītots par minēto jomu, bet arī saņemt pareizās atbildes gadījumos, ja jautājums atbildēts nepareizi.

Testa jautājumi ir izstrādāti, balstoties uz būtiskākajiem aspektiem, kas ikvienam elektroenerģijas lietotājam būtu jāzina par gaidāmo elektroenerģijas tirgus atvēršanu un to, kam būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties sev aktuālo piedāvājumu.

“Visticamāk, gaidāmā elektrības tirgus atvēršana ir aktuāla tiem iedzīvotājiem, kuri ir slēguši elektrības piegādes līgumus un norēķinās par elektrību. Tomēr ir pamatjautājumi, uz kuriem atbildes būtu jāzina ikvienam, neatkarīgi no vecuma un elektrības lietotāja statusa, tostarp, studentiem. Tāpēc esam izstrādājuši interaktīvu rīku, kas dod iespēju pārbaudīt savas zināšanas un vienlaikus izglīto jautājumos, uz kuriem testa veicējs atbildi nav zinājis,” stāsta SPRK Komunikāciju nodaļas vadītāja Inese Krūmiņa.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ja vienu un to pašu preci bez citu ražotāju piedāvājuma pārdod dažādos iesaiņojumos, un par to pieprasa būtiski augstāku cenu, tad to var saukt par visu ko, tikai ne par tirgus atvēršanu.

  2. uzlaidisim hesu gaisa tad vares sakt visu no gala

  3. Ja cenu paceļšanu par 44% sauc tirgus atvēršana emu pateicīgs!

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+