Mobilā versija
+0.8°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
13. novembris, 2014
Drukāt

Iedzīvotājus aicina pārbaudīt savas zināšanas par elektrības tirgus atvēršanu (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir izstrādājis īpašu testu, ar kura palīdzību ikviens interneta lietotājs interaktīvā veidā var pārbaudīt savas zināšanas par gaidāmo elektroenerģijas tirgus atvēršanu, informē SPRK.

Apmeklējot “www.elektribastirgus2015.lv” un atbildot uz desmit jautājumiem, ir iespējams ne tikai pārliecināties par to, cik daudz cilvēks ir izglītots par minēto jomu, bet arī saņemt pareizās atbildes gadījumos, ja jautājums atbildēts nepareizi.

Testa jautājumi ir izstrādāti, balstoties uz būtiskākajiem aspektiem, kas ikvienam elektroenerģijas lietotājam būtu jāzina par gaidāmo elektroenerģijas tirgus atvēršanu un to, kam būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties sev aktuālo piedāvājumu.

“Visticamāk, gaidāmā elektrības tirgus atvēršana ir aktuāla tiem iedzīvotājiem, kuri ir slēguši elektrības piegādes līgumus un norēķinās par elektrību. Tomēr ir pamatjautājumi, uz kuriem atbildes būtu jāzina ikvienam, neatkarīgi no vecuma un elektrības lietotāja statusa, tostarp, studentiem. Tāpēc esam izstrādājuši interaktīvu rīku, kas dod iespēju pārbaudīt savas zināšanas un vienlaikus izglīto jautājumos, uz kuriem testa veicējs atbildi nav zinājis,” stāsta SPRK Komunikāciju nodaļas vadītāja Inese Krūmiņa.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ja vienu un to pašu preci bez citu ražotāju piedāvājuma pārdod dažādos iesaiņojumos, un par to pieprasa būtiski augstāku cenu, tad to var saukt par visu ko, tikai ne par tirgus atvēršanu.

  2. uzlaidisim hesu gaisa tad vares sakt visu no gala

  3. Ja cenu paceļšanu par 44% sauc tirgus atvēršana emu pateicīgs!

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+