Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
7. oktobris, 2015
Drukāt

Ieskandina Karjeras nedēļu

Foto - LETAFoto - LETA

Karjeras nedēļa 20 Latvijas pilsētās norisināsies no 12. līdz 16. oktobrim, taču jau šonedēļ notiek pasākumi, kas šo nedēļu ieskandina.

Lai jauniešos raisītu interesi par profesiju daudzveidību un radītu vēlmi tās tuvāk iepazīt, vakar Vecrīgā atklāta interaktīva instalācija “Atver profesijas durvis!”. Instalācija iepazīstina ar konditora, mikrobiologa, ārsta, programmētāja, ugunsdzēsēja, modes dizainera un būvinženiera profesijām.

Atklāšanas pasākumā simboliski durvis uz šīm profesijām atvēra septiņi profesionāļi, kas iedvesmoja jauniešus iepazīt dažādas profesijas. Piemēram, ar konditora profesiju iepazīstināja kafejnīcas “Lapsas Māja” īpašniece Liene Zemīte, bet ar modes dizainera amatu – Natālija Jansone.

Instalācija apskatāma Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā, tā būs apskatāma līdz 16. oktobrim. Karjeras nedēļas vadmotīvs šogad ir “Atver profesijas durvis!”, tāpēc tā būs veltīta nākotnes profesijas iepazīšanai radošā un atraktīvā veidā. Nedēļas laikā skolēni tiksies ar dažādu profesiju pārstāvjiem, viesosies dažādos uzņēmumos. Pasākumu programma pieejama interneta vietnē: www.viaa.gov.lv/karjeras_nedela. Karjeras nedēļu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (5)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+