Kultūra
Māksla

Izgatavo neparastu eglītes rotājumu Porcelāna muzejā 16

Publicitātes foto

Sestdien, 16. decembrī, plkst. 12 un 14 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz radošu nodarbību, kurā mākslinieces Tamāras Čudnovas vadībā ikkatrs varēs izgatavot brīnišķīgu eglītes rotājumu – eņģelīti, LA.lv uzzināja muzejā.

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” interesentiem piedāvā brīnišķīgu iespēju radoši un interesanti pavadīt sestdienu, iepazīstot 20. gadsimta sākumā Polijai raksturīgus Ziemassvētku eglītes dekorus. Svētku laikā muzeja interjers ir rotāts vairākām Ziemassvētku eglītēm, kas pušķotas ar Polijā jūgendstila periodā raksturīgiem ornamentiem – salmu un papīra dekoriem. Radošajā darbnīcā tiks veidoti svētku dekori no papīra – Polijā tik ļoti iemīļotie eņģeļi. Darbnīcas dalībnieki iegūs paša radītu eglītes rotājumu, kas tapis muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”. Pēc radošās darbnīcas apmeklētāji ir aicināti pakavēties svētku gaisotnē un apskatīt muzeja ekspozīciju un izstādi “Polijas Ziemassvētki jūgendstila noskaņās”

Pasākums paredzēts dažādām vecuma interesentiem, ģimenēm ar bērniem. Ieejas biļete darbnīcā 2 eiro, iepriekš piesakoties, tā kā vietu skaits ir ierobežots.

LA.lv