Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. aprīlis, 2014
Drukāt

Izrāde par slaveno pīlēnu Timu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

27. aprīlī Valsts leļļu teātrī gaidāma šīs sezonas pēdējā pirimzrāde – režisora Māra Koristina iestudētā Enidas Blaitones pasaka. “Slavenais pīlēns Tims”, liecina informācija teātra mājaslapā.

Mazs, nebēdnīgs pīlēns, kurš izmanto katru izdevību, lai sastrādātu nedarbus, vai tomēr savas nelielās pasaules īstens varonis, kurš uzdrīkstas būt drosmīgs, taisnīgs un patiess, nebaidoties tādēļ iekulties nepatikšanās? Slavenais pīlēns Tims nāk no visai parastas pīļu ģimenes, kas dzīvo visai ierastā mājdzīvnieku sabiedrībā ar savu ikdienu, paražām, tenkām un attiecībām. Taču Tima ziņkāre un dzīvesprieks ir spēcīgāks par mātes aizliegumiem – tā var nokļūt gan jautros, gan visai bīstamos piedzīvojumos. Kurš no tiem izkulsies ar veselu, bet kurš ar apskādētu ādu?

Leļļu stāsts par slaveno pīlēnu Timu gaidīs skatītājus no divu gadu vecuma!

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+