Ekonomika
Nauda

Izsniegti pirmie mācību kredīti “airBaltic” Pilotu akadēmijas studentiem0


“airBaltic” Pilotu akadēmija saņem “Diamond” lidojumu simulatoru.
“airBaltic” Pilotu akadēmija saņem “Diamond” lidojumu simulatoru.
Publicitātes foto

“Norvik banka” sadarbībā ar Latvijas nacionālo lidsabiedrību “airBaltic” ir izsniegusi pirmos kredītus mācību maksas segšanai “airBaltic” Pilotu akadēmijas studentiem, aģentūru LETA informēja bankā.

“Esam pārliecināti, ka ilgtermiņā šī sadarbība sniegs lielu ieguvumu aviācijas nozarei, un “airBaltic” varēs papildināt savas rindas ar talantīgiem jaunās paaudzes pilotiem,” sacīja “Norvik bankas” valdes priekšsēdētājs Olivers Ronalds Bramvels.

Mācību maksa Integrētajam aviokompānijas transporta pilotu kursam ir 69 000 eiro, un pirmos mācību kredītus studiju sākšanai ir saņēmuši septiņi studenti.

Bankā atzīmēja, ka sadarbībā ar “airBaltic” Pilotu akadēmiju “Norvik banka” ir sagatavojusi speciālu piedāvājumu kredīta saņemšanai mācību apmaksas veikšanai topošajiem pilotiem no visas Baltijas, kas ļauj saņemt kredītu līdz 50 000 eiro vērtībā ar atmaksas termiņu līdz 10 gadiem, ļaujot atmaksāt pamatsummu pēc mācību pabeigšanas.

Saistītie raksti

Mācības Pilotu akadēmijā sākušas pirmās divas studentu grupas ar 24 studentiem. Kopumā “airBaltic” saņēma 650 studēt gribētāju pieteikumus.

Pēc aktīvu apmēra “Norvik banka” 2018.gada jūnija beigās bija sestā lielākā banka Latvijā. “Norvik bankas” akciju kontrolpaketes īpašnieks ir Grigorijs Guseļņikovs.

LA.lv