Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
28. oktobris, 2016
Drukāt

Jākrusto ne tikai dzīvnieki, bet arī inovācijas!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Inovācijas nav tehniskas?

Inovācijām ne vienmēr jābūt saistītām ar tehnoloģiskiem brīnumiem un jaun­ievedumiem. “Inovācijām jāsaved cilvēki kopā. Jā, inovācijas bieži vien iet roku rokā ar tehnoloģijām, taču ne obligāti, jo inovācijas var būt arī sociālas u. c. veidu, kas neiekļauj tehnoloģiskus jaunumus,” 20. starptautiskajā inovāciju konferencē “Baltic Dynamics”, kas šogad 15. un 16. septembrī norisinājās Rīgā, norādīja Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas viceprezidente Kitija Tigule.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+