×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
25. februāris, 2017
Drukāt

Jauna politiskā partija sola pielīdzināt Latviju Ziemeļvalstīm (67)

Foto-Jānis Džerijs ŠternsFoto-Jānis Džerijs Šterns

Šodien, 25.februārī, Rīgā nodibināta kreisi orientēta partija “Progresīvie” (PP) , kura sola iestāties par Ziemeļvalstu labklājības modeļa ieviešanu Latvijā un atjaunot sociāldemokrātu labo vārdu Latvijā.

Partijas dibināšanai kopumā reģistrējās 222 cilvēki, bet organizācijas kodolu veido gadus 30 līdz 40 jauni cilvēki, kas iepriekš darbojušies biedrībā ar tādu pašu nosaukumu “Progresīvie”. Tās redzamākā aktivitāte bija centieni panākt progresīvās likmes piemērošanu Iedzīvotāju ienākuma nodoklim. Turpmāk par šo lietu viņi turpinās cīnīties ar politiskiem instrumentiem.

“Biedrībā mēs kopā strādājam kopš 2011. gada, bet pēdējos mēnešos esam pieauguši krietni kuplākā skaitā. Šajos gados radījām dažādus priekšlikumus par darba drošību, strādājošo aizsardzību, nodokļu politiku, bērnu un ģimeņu atbalstu. Šos priekšlikumus iesniedzām politiķiem un partijām, cerot šādā veidā panākt progresīvas pārmaiņas Latvijā. Diemžēl piedzīvojām nevis izaugsmi, bet stagnāciju un nespēju pieņemt sociāli atbildīgus lēmumus. Latvijā jau gadu desmitiem ir viena no sociāli nevienlīdzīgākajām sabiedrībām Eiropas Savienībā. Politiķi zina, kas jādara – jāievieš godīgāka, vienkāršāka nodokļu politika – progresīvā nodokļu politika. Partija, kas vada Ministru kabinetu un Finanšu ministriju, savā priekšvēlēšanu programmā bija skaidri ierakstījuši – Latvijā ieviesīsim progresīvu nodokļu sistēmu. Šobrīd esam 2017. gadā, bet neko tādu neesam piedzīvojuši. Tā mēs varam vēl ilgi gaidīt uz viņiem, tādēļ pienācis laiks darīt pašiem,” savā uzrunā partijas dibinātājiem teica biedrības “Progresīvie” vadītājs Ansis Dobelis. Viņaprāt, valdošie politiķi ignorē reālas problēmas, tā vietā nodarbojoties ar “bubuļu radīšanu un aktīvas darbības imitāciju”.

“Tā vietā, lai risinātu sociālos un ekonomiskos jautājumus, notiek cīņa par Satversmes preambulu, likuma grozījumus par skolotāju lojalitāti, Tieslietu ministrija par nodokļu maksātāju naudu rada laulību kursus, cīnās pret bēgļiem, kuri paši no Latvijas bēg, nevis par to, lai mūsu iedzīvotāji paliktu Latvijā,” piebilda Dobelis.

Par jaunās partijas priekšsēdētāju tika ievēlēts Stokholmas ekonomikas augstskolas lektors Māris Graudiņš. Viņaprāt, pienācis laiks patiesam sociāldemokrātu spēkam pārņemt varu Latvijā, jo kopš Gundara Bojāra valdīšanas Rīgā sociāldemokrātiskās vērtības esot kompromitētas. Viņš arī informēja, ka jaunā partija nepieņemšot lielus ziedojumus, lai saglabātu neatkarību no sponsoru diktāta. Maksimālais ziedojuma apmērs varētu tikt noteikts 1000 eiro robežās. Partijas galvenie ienākumi būšot no biedra naudām, kuras arī paredzēts noteikt progresīvi – jo lielāki ienākumi, jo lielāka biedra nauda.

Jautāts par iespējamo sadarbību ar “Saskaņu”, kas arī sevi sauc par sociāldemokrātisku partiju, jaunais PP priekšsēdētājs norādīja, ka PP gatavi sadarboties ar ikvienu politisko spēku, kuram pieņemamas sociāldemokrātu vērtības. “Tomēr “Saskaņas” gadījumā neredzu sadarbības iespējas, kamēr viņiem spēkā ir sadarbības līgums ar “Vienoto Krieviju”. Igaunijas sociāldemokrāti līdzīgu sadarbības līgumu šobrīd iesaldējuši, neesmu dzirdējis, ka “Saskaņa” to būtu izdarījusi,” viņš teica.

Bez Graudiņa PP valdē darbosies arī  “Iespējamās misijas” skolotāja Antoņina Ņenaševa, nevalstiskā sektora aktīviste un skolotāja Ieva Lazda, SIA “MikroTik” elektroniķis Guntis Laurins, biedrības “Progresīvie” vadītājs Ansis Dobelis, uzņēmēji Ervīns Labanovskis un Mārtiņš Kossovičs.

Kā jau liecina nosaukums, partija iestāsies par progresīvās nodokļu sistēmas ieviešanu, kā arī kopumā par “zaļu, resursus saudzējošu tautsaimniecību”, ēnu ekonomikas apkarošanu, kopdzīves reģistrāciju. Partijas programmā atrodami arī solījumi piešķirt pašvaldību vēlēšanu tiesības ikvienam 16 gadu vecumu sasniegušam pastāvīgajam iedzīvotājam neatkarīgi no pilsonības, ja vien viņš attiecīgajā pašvaldībā nodzīvojis vismaz piecus gadus. Tāpat “Progresīvie” iestājas par automātisku pilsonības piešķiršanu visu Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju bērniem. Vienlaikus gan tiek solīts stiprināt latviešu valodu. Ārpolitikā PP sola  saglabāt līdzšinējo kursu, atbalstot Latvijas aktīvu dalību ANO, ES, NATO.

Vasarā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās PP plāno startēt Jūrmalā, Aizputē un Ropažos, iespējams, arī Rīgā, Baldonē un citās pašvaldībās. Tāpat partija gatavošoties nākamajām Saeimas vēlēšanām. Līdz tam laikam gan biedru skaits būs jāpieaudzē vismaz līdz 500 cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (67)

 1. tukšs numurs, nebalsos latvieši par šito švaki maskēto “saskaņu-2”

 2. vienotibas bardaka turpinataji, sapno tikt pie siles

  • Ko tu murgo, shitaa jaunpartija tak zocikji. Suunu ciemaa taadi jau ir bijushi un izgaazushies. marginaalji karoche, ar 0,05% balsiim.
   Un slavenaakais apbizhojies zocikjis ir diivaans, zhurnaalistinsh. Un apbizhojies shis ir uz tautinju, ka taa sho neieveel pie siles.

   • Tie ir SOROSISTI. Welkamisti un transvestītu miļi. Neomarksisti.
    tā ka abiem jums taisnība. Vienotiba apkārusies ar sīm “vērtībām” jau nosprāga. sorosam vajag meklet jaunu kanālu savai musulmanizēšanas un dzimummaiņas politikai

 3. Kāda jauna politiska partija Atbildēt

  vai TĀ, tagad jau visiem zināmā, jaunā politiskā partija?

 4. Ja kādam nav skaidrs Atbildēt

  Saskaņas latviskais spārns.

 5. vai tad nevienam cilvēkam neienāk prāta, ka vajadzētu attītīt savu Latviju, bet nevis dzīties pakaļ igauņiem , pielīdzināties skandināviem, vai apdzīt ASV. Sava prāta jau laikam vairs nav. Mērkaķosimies pakaļ citiem.Nez kāpēc neviens nevgrib saprast, ka pasaule mainās un skandināvi savu modeli izstrādāja vismaz pirms 50 gadiem. Tātad nolemsim savu valsti atpalicībai.
  ,

  • ojaarinj, vajag saakt ar tiesiibsargjelja jansona un vinja visa kantora likvidaaciju.

   Tas tika uzmakareets tiiri un pilniigi tikai kaa maazhoshanaas pakalj sliktaakajiem ziemeljvalstu paraugiem, un rezultaataa tiesiibsargjelis ir pilniigi bezjeedziigs siles iereednis, kas neveic absoluuti neko lietderiigu.

  • Tā jau varētu, vienīgā problēma, ka visa līdzšinējā ekonomika ir panākta, dzenoties pakaļ Krievijas modelim… tāpēc drusku uz skandināvu pusi atgriezties galīgi nekāktu par skādi!

 6. Kārtējais ur lu kantoris , jā jā tad redzēsiet!!!

 7. Man tie solījumi no jaunizceptām partijām ir apnikuši, īpaši pirms vēlēšanām.

 8. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 9. Ja padomā, šis “jaunveidojums” PP ir tas pats vecais okupantu un kolborantu organizēts maskētu kremlinu šķēlējspēks, kas , ja nedod dievs tiktu ievēlēti, pēc tam obligāti pievienosies saviem radītājiem – “saskaņai” ,vai to visādi atbalstīs, kā Rīgā čekista dēla amerika banda – GKL

 10. PP = lienošā "saskaņa" Atbildēt

  Vārds 25. februāris, 2017 17:49
  Atbildēt

  Tieši otrādi, šī lieliskā partija ir kaitīga Saskaņai. jo sašķels tieši tās vēlētājus – atņemot tas, kas pirms tam balsoja par Saskaņu tāpēc, ka nebija citas izvēles cīņā pret labējiem kampējiem. Tagad ir!
  =========================
  Jā, PP ir tikpat kaitīga ušaka “saskaņai”, kā amerika GKL -gods krāpt Latviju

 11. Kārtējais fufels.

 12. Par lienošo "saskaņu" Atbildēt

  Kā jau liecina neko faktiski neizsakošais nosaukums, partija “PP -progresīvie” iestāsies par progresīvās nodokļu sistēmas ieviešanu, kā arī kopumā par “zaļu, resursus saudzējošu tautsaimniecību”, solījumu solījumus ēnu ekonomikas apkarošanā un KOPDZĪVES reģistrāciju (VIENDZIMUMU pāru “laulības”?). Partijas programmā atrodami arī solījumi piešķirt pašvaldību vēlēšanu tiesības IKVIENAM 16 gadu vecumu sasniegušam pastāvīgajam iedzīvotājam neatkarīgi no PSRS vai LATVIJAS pilsonības, ja vien viņš attiecīgajā pašvaldībā nodzīvojis vismaz piecus gadus. Tāpat “Progresīvie” iestājas par AUTOMĀTISKU pilsonības piešķiršanu VISU Latvijas PASTĀVĪGO IEDZĪVOTĀJU bērniem. Vienlaikus gan tiek solīts stiprināt kaut kā latviešu valodu. Ārpolitikā PP sola pagaidām saglabāt līdzšinējo kursu, atbalstot Latvijas aktīvu dalību ANO, ES, NATO. Deklaratīvi norobežojoties no kremļa “saskaņas”, tomēr faktiski PP ir tās pagaidām maskēts piedēklis, bet ar “saskaņas” mērķiem un programmu samazinātā formātā!

 13. Ak tu jeezinj… Vel viena partija… :((( vai tiesam nekad nepieleks, ka nevajag sadalities????!!!! Vajag tak atkal uzlekt augstak par savu pakalu… Vajag tak vel saskelt veletajus, ka tik tikt pie teiksanas….. naivie cilvecini ar lielajam ambicijam!

 14. Kā lai atgūst cerību pēc 26 gadiem? h Atbildēt

  odien, 25.februārī, Rīgā nodibināta kreisi orientēta partija “Progresīvie” (PP) , kura sola iestāties par Ziemeļvalstu labklājības modeļa ieviešanu Latvijā un atjaunot sociāldemokrātu labo vārdu Latvijā.

  Partijas dibināšanai kopumā reģistrējās 222 cilvēki, bet organizācijas kodolu veido gadus 30 – 40 jauni cilvēki, kas iepriekš darbojušies biedrībā ar tādu pašu nosaukumu “Progresīvie”. Tās redzamākā aktivitāte bija centieni panākt progresīvās likmes piemērošanu Iedzīvotāju ienākuma nodoklim. Turpmāk par šo lietu viņi turpinās cīnīties ar politiskiem instrumentiem.
  =============================
  Jaukie cilvēki – uzņēmumu/ firmu vadītāji – 26 gadi jau pagājuši, ka nu NAV ticības, ka šis VRAKS kādreiz spēs iepeldēt Jūsu deklarētās Ziemeļvalsts līmenī …
  Aizbraucēju lielais skaits arī par to liecina …
  Un Jāņa Dombura filma “4.maija republika” ar liecina, ka jau no paša sākuma ar pastalnieku – komunistu/vvk aģentu rokām viss salaist galīgā dēlī … Viņu rokām valsts ir izvarota un piesmieta kā jauna līgava, kas cerēja uz laimi …

 15. sarkanie pārdalītāji, jau tā smird visa Rīga, no tiem ko barojam, ēnu ekonomiku ieskaitot…nezin kāpēc barojam?????? Lai nu paši sāk ražot.

 16. Sociālās programmas vēl nav ir tikai nostādnes, dibinot partiju. Tematiskās programmas tiks izstrādātas kopā ar partijas biedriem. Tad varēsiet salīdzināt ar citām partijām. Tā nav domāta vienu vēlēšanu partija.!

 17. Randy, BR-Deutschland & Latvija, €U. Atbildēt

  Kaarteejaa idiotu kopa kura censhas veel vairaak sashkjelt latvisko elektoraatu. Kaa interesees?

 18. Uz Ropažiem varat nenākt, mums pašiem savi dīvainīši ir vairākas buntītes.

 19. pašu ieguldījums ekonomikā????????? atņēmēji parastie, parazīti . Kauns izmantot nekauņas stulbeņus sliņķus politiskajās spēlēs. Kur jūsu nākotne: savairot parazītus vēl vairāk? Cik vairāk? Viņi jūs baros?????????????? Vai kāds cits????????

 20. Atklāti sakot man ir alerģija pret sarkano krāsu-tas no padomju laiku sarkanā karoga. Domāju,ka tas nezin vai veicinās partijas popularitāti. Latviešiem būtu jāpieslienas progresīvām, jeb godīgām jau esošām partijām nevis jāsadrumstalojas. Tā jau pārsvaru nevarēs iegūt – paskatieties ,kas pēc vēlētāju aptaujas soļo priekšgalā…

 21. Ušakovs ar Ameriku var atkorķēt šampānieti. Iespēja – ar mazāk balsīm iegūt vairāk deputātu mandātu, jo procentu barjeru šie nepārvarēs, kaut vai nobalsotu partijas dibinātāji ar visiem radiniekiem.

 22. Atkal kada grupa, kura cīnīsies, lai tiktu pie putras bļodas.

  • un ko iesaki?

   • Atcelt visus nodokļus .
    Atstāt tikai vienu nodokli, procents no ienākumiem. Valdībai tikai viens darbs, rūpēties lai cilvēkiem būtu ienākumi.
    Nodokļu nauda tiek tērēta tikai par kvalitatīvu darbu. Ja skolotājs bērnam nav neko iemācījis un mums pa vakariem ir jādara viņu darbs, tad skolotājam algā 0.- euro. Ja dakterītis nevar iemācīt cilvēkam pareizi dzīvot un neslimot, tad algā 0.- euro. Ja kādā pilsētā tirgo krutku vai narko, tad cik mēs maksājam policistam, pareizi 0.- euro. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  • Tās partijas valdē nav neviena, kuram vajadzētu bļodu vai sili, visi tāpat normāli dzīvo. Pārstāvji no Latvijas praktiski neesošās vidusšķiras.

 23. Tātad,ja “Saskaņai” vairs nebūs spēkā līgums ar “Vienoto Krieviju”,pat atkārtots referendums par otru valsts valodu netraucēs?

  • Arī ja saskaņieši zvērētu, ka viņiem nav nekādas saistības ar nacistisko “Vienota Krievija”, viņiem ticēt nevarētu. Jo krievs meloja, melo un melos. Kamēr vien pastāvēs Impērija.

  • Ja esi tāds korifejs, iesaki citu darbības plānu. Jeb brauksi ratos, no kuriem tikai ilksis palikušas pāri. Ar diegiem – korumpētajām partijām nav aršana. Visas vecās partijas jātriec prom ar sūdainu koku. Ja jaunās neatbalstīsim – kāds cits risinājums būtu rodams. Jeb atkal brauksim ar vecveco saukli, ”tie jau ir sazagušies un vairāk nezags”. nebūs taisnība, zags vēl rafinētāk. Apetīte rodas ēdot neierobežotā izmērā.

  • 15 min. intervijā katra situācija nav izspēlēta. “Progresīvie'” strādās ar tiem, kas atbalsta mūsu mērķus. Viens no mūsu principiem ir :”(..) latviešu valodu, tās lomas stiprināšana visās dzīves jomās…”

  • Progresīvo dibināšanas nostādnes akcentē LR lomas stiprināšanu ES un NATO. Tas nav pro-Putina virziens, lai kādas ēnas jau nemēģinātu profilaktiski piesiet politiskie konkurenti.

 24. Ja jau pilsonību,kā sīknaudu,automātiski,pat nepajautājot pašiem nepilsoņiem,vai viņi to vēlas,tad es labāk automātiski nobalsošu par KPV.LV,kurā vismaz nav visādi bijušie,no partijas uz partiju staigājošie daudzsolītāji!

 25. Jūs to tikai soliet, bet es to paveicu.

 26. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =====

  ;)))

  Ir sacīts: “No sū#a pīrādziņu neizcepsi.” 😉

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): “Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi pārsvarā ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, ārstus, ģimenes, pensionārus, tā dēvētā “šovbiznesa” darboņus u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto “minoritāšu” pārstāvjus.” ( apt.cit.aut. – A. Graudiņš, ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” )
  —–
  .
  “Mēs ‘taisām’ SAVU “partiju”!…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 19.08.2008., Nr.6. )
  .
  Starp reklāmām par pamperiem,
  Un “diskrētajiem spārniņiem”,
  Tiek “masmēdekļos” sludināts:
  “Jauns ‘politspēks’ top dibināts!
  .
  Mums – čupām brīvas vakances,
  Priekš tiem, kas “valsti” ‘kalnā nes’:
  Nāc barā, ‘biedri, nebremzē’ ~
  Pa visiem ‘prodžekts jāforsē’!

  Jums ‘nespīd’ beņķi padomēs,
  Un – treknu “algu” izredzēs,
  ‘Pa tukšo na…(fig) slienoties’:
  Tur “vadošāki” ‘biedri’ ies…
  .
  Jūs ‘pašvaldoņu barotnēs’,
  ‘Pēc SILES “shēmas” neriktēs’ ~
  Jau sen tur ‘robi aizsisti’:
  ‘Smeļ piķi’ mūs “dižbiedri”…
  .
  Uz “tautas kalpiem” ziepēties’,
  Jums ‘nespīdēs’: tur ‘biedri’ ies,
  Ar ‘polit-(kl)aunu’ pieredzi,
  Kas (pašreiz) ‘malā nostumti’…
  .
  Jums “stipendijas” ‘nepiķos’,
  Bet – pašus fiksi ‘attārpos’:
  Bez “biedru naudām” partija,
  Nav “ilgtspējīgi” ‘velkoša’…
  .
  Šmaukt “antiņus” ‘nav iekšā’ jums?
  Tas “gods” būs ekskluzīvi mums!
  (Jo – ‘shēmojam’ tak’ “partiju”
  Uz SAVU ‘privāt-kabatu’…)
  .
  Jums, ‘biedri’, dosim iespēju,
  Likt lietā savu “veiktspēju”,
  Iekš MŪSU ‘polit-prodžekta’ ~
  Lai dzīvo “jaunā” partija!!!…”

  Smīn “bauri”, redzot reklāmu:
  “Mēs ‘taisām’ SAVU “partiju”!
  (Šis ‘sludeklis’ ir apmaksāts)
  ‘Mož’, grib par bal(a)stu nākt kāds?…”

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • Muļķa Mazpisāns ("Ontūns") Atbildēt

   Nezinātājiem: Man Maskava maksā par vārdu skaitu, nevis par to saturu.

   • tu, totāli nozombētais deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga Atbildēt

    izēd ateju, kārtējo reizi. Kā jau ierasts, vari to darīt arī par brīvu un pat bez tavu dermoliberastu pidarskapja saimnieku nicinoši atsviestajiem Jūdasa grašiem – tikai dēļ sava ģenētiski izdzimušā truli nemainīgā “lojālpatrEJotiskā” stulbuma.

    Un, kas arī vismaz tik pat būtiski priekš tevis un taml. garīgajiem kroplīšiem – ja jau tu riskē atļauties tēlot tādu personāžu, kāds tu neesi un nekad arī nebūsi, bet kuru tu nu jau gadiem “ilgtspējīgi” un ieciklēti nemainīgi apskaud ar truli lumpenisku melnu skaidrību, tad – papūlies tomēr apgūt saviem bezjēgas vāvuļojumiem izmantoto latviešu valodu kaut vai vismaz necilā pamatskolas līmenītī, sākotnēji. tevis publiski demonstrētais, ģenētiski aprobežotiem izdzimteņiem tipiski raksturīgais truli bezcerīgais analfabētisms ir vienkārši nožēlojams, bezdzimuma / bezvārda deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga.

 27. kaut kāds vājprāts! Atbildēt

  ATKAL PARTIJA!?? Traki solījumi, kurus NEIZPILDĪT!? Vai tad kungi dzīvo LEIPUTRIJĀ jeb sabrukušajā LATVIJĀ??? Kāds politiski domājošs un ZINOŠS var būt BĒRNS 16 GADOS KĀ PAŠVALDĪBAS VĒLĒTĀJS??? NONSENSS pie attieksmes, kad pats SEV nenovēl MĀCĪTIES, jo NESAPROT ŠĀ VĀRDA JĒGU!? Pusaudži taču citur neganās kā VIENĪGI spēlītēs internetā!? Vecāki nerunā ar saviem bērniem, jo pašiem ar daudzu jautājumu saprašanu ir kā ir! KAS TAD – VAI TAD NAV VAIRS VĒLĒTĀJU AR DOMĀJOŠU GALVU??? Visus 26 gadus JAU REDZAM NEIZPILDĪTOS SOLĪJUMUS UN ESAM TINTĒ LĪDZ AUSĪM?! Tagad VĒL bērnu dārzs turpinās valsti dzīt lejupslīdē? CIK TĀLU un CIK ILGI????????????

 28. Musu paaudze dzivos komunisma,ta solija kompartija,tad ko piedava sis partijas sekotaji?Varbut tikai progresivi gaisu bojat?

 29. Musu paaudze dzivos komunisma,ta solija kompartija,tad ko piedava sis partijas sekotaji?Varbut tikai progresivi gaisu bojat?

 30. Daudz tadas partijas pie siles nakusas,pamielojas un laizas lapas.Pasaki vienu partiju,kura savus solijumus pildijusi,jo solits maka nekrit.

 31. Pēdejā brīdī, knapi trīs mēnešus pirms vēlēšanām kurās gatavojas piedalīties dibināta partija. Kāda cieńa tādai pret publiku? Pret to daudzināto demokrātiju? Atkal partija uz ātro. To mēs redzam katrās vēlēšanās. Pēdejā brīdī uzlec jauna šāda radība lai aizrautu kādus nevērīgus, viegli iespaidojamus vēlētājus. Šai bandai gan interesants noslieciens– pusaugu partija. Meklē patsmitnieku palīdzību ar kuru jaukt gaisu. Gatavosies vervēt pat pie skolas vārtiem!

  • Būtu bijusi klāt, zinātu, ka tā nav. Cilvēki bija vākti pamazām un reāli iesaistījās darbā, nebija kā citās partijas viens lielais onkulis, kas visu uzraksta priekšā, un pārējiem tik’ jābalso. Un tā būs arī tālāk!

   • Vārdam jānāk palīgā, tad jau šī banda noteikti populistisko kreiso – solīsim sauli un mēnesi un visas zvaigznes – nometnē lai tiktu pie gaisa jaukšanas ja ne pie pašas varas ekstāzes šprices.

  • Nemaz nerunājot par biedru vecumu. Pilnīgi skaidri redzams, ka nezini, kas vispār notika kongresā, tikai te gānies ar pašas fantāzijām 😀

  • Biedrība ” Progresīvie” darbojas septiņus gadus. Ar savu manabalss.lv iniciatīvu tā savākusi 12 000 balsis progresīvā nodokļa izskatīšanai Saeimā. “Progresīvā” partija turpinās šo darbu.

 32. Sarkanais murgs un velkamisti. Nekas šausmīgaks Latvijas politikā līdz šim nav bijis.

 33. Vēl vieni glābēji uzradušies, nekas nesanāks, vēlētāji vairs nav tik stulbi.

 34. Kārtējie caurbiras ir uztaustījuši ‘trendu’ un, piesaistot bariņu naivos, cenšas atgriezties pie siles. Viņiem dziļi nospļauties par idejām, galvenais lai tās var veiksmīgi ‘marketizēt’.
  Ja jau pārmala jaunos VL ideālistus, tad šitie nu būs tie, kas mainīs sistēmu paši no sistēmas nākuši un tajā auguši.
  Sociālisms jebkurā formātā ir noziedzīgs un prettautisks: nacionāl, vai padumjais. Jebkura hipertrofēta kopējā labuma vairošana un pārdale, rada parazītiski agresīvu birokrātiski represīvo mašinēriju, kas ‘tautas’ vārdā un tās labā to arī apspiež un iznīcina. Neideāli cilvēki nevar radīt ideālu iekārtu. Labumu sadali un vēl trakāk – pārdali nevar uzticēt tiem, kas to nerada.
  Ko darīt?
  Ir jāaug, jāizslimo nebīstamas slimības, bet nedrīkst pieļaut sociālisma mēra atkārtošanos nekādā formātā!

 35. Lai šķeltu vēlētājus, pēc kāda iniacatīvas nodibina partiju. Un kam tas būtu izdevīgi? Saprotams valdošajiem( Rīgā tie ir “Saskaņa”. Kam šī partija pieslējusies? Nu tak Kremlim.

  • Tieši otrādi, šī partija ir kaitīga Saskaņai. jo sašķels tieši tās vēlētājus – atņemot tas, kas pirms tam balsoja par Saskaņu tāpēc, ka nebija citas izvēles cīņā pret labējiem kampējiem. Tagad ir!

 36. Jauna izvirtuļu un velkomistu banda! Vēl tik vajag Latviju pārvērst par Zviedrijas atklātu kājslauķi, it kā tāpat jau par maz nelaimju ar Swedbank ietekmi visās jomās? Solot ziemeļvalstu labklājību, nāksies pieņemt arī viņu “progresīvos tikumus”!

 37. Vienotība uztaisījusi sev rezerves partiju?

 38. Bijušais finanšu ministrs Andris Vilks Latviju nosauca pat par Eiropas Savienības paraugvalsti! Vai tad kāda no partijām to apšaubīja? Vai tad kādu no partijām uztrauca,ka bijušais premjers Valdis Dombrovskis neizpildīja savu solījumu,no 2010.gada pilnībā pāriet uz progresīvo ienākuma nodokli? Un,kur tad palika Ivara Godmaņa apsolītā valdības sašaurināšana jau tuvākajā nākotnē līdz 11 ministrijām,tās apvienojot? Kur palika “Visu Latvijai” rosinātā 12% PVN likme pārtikai?

 39. Priekšā sēdošais rāda vidējo pirkstu.

 40. Izbijuši kompartijas un komjaunatnes aktīvisti un tāda paša domāšanas veida jaunie censoņi atkal raujas pie varas?

  • tas izbijušais “komunistu un bezpartejisko bloks” ir spējīgs transformēties daudzpartiju sistēmā bezgalīgi.

  • Interesanti, Apollo komentars burts burtā. Troļļi slinko ar “cut un paste”. Neviens no mūsu valdes locekļiem nav pietiekami vecs, lai būtu bijis Komjaunatnē 🙂 Savukārt, man ASV nodaļas vispār nebija. “Progresīvie'” strādās ar tiem, kas atbalsta mūsu mērķus. Viens no mūsu principiem ir :”(..) latviešu valodu, tās lomas stiprināšana visās dzīves jomās…”

Draugiem Facebook Twitter Google+