Ginekoloģe: Ļoti bieži sievietei blakus ir tāds vīrietis, kuram nekas “netikšķ”! Viņš nejūt tādu steigu radīt bērnus 32

TV24 raidījumā “Dr.Apinis”, diskutējot par seksuālo un reproduktīvo veselību, ginekoloģe un dzemdību speciāliste Lāsma Līdaka vērsa uzmanību uz vīriešiem.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Lasīt citas ziņas

“Es šoreiz par puišiem, vīriešiem… Mūsdienās sievietes apmēram 30 gadu vecumā ir pietiekami izglītotas un zina, ka ir šis bioloģiskais pulkstenis un dzird to tikšķam. Protams, katrai ir šīs te izvēles un tā tālāk, bet ļoti bieži nemaz šis vīrietis blakus nav vai viņš ir tāds, kuram nekas netikšķ! Viņš nejūt tādu steigu…Visiem tur ap 40 dzimst, kāpēc tad mēs nevaram pagaidīt?!” tā TV24 raidījumā sacīja ginekoloģe Līdaka, runājot par vīriešu attieksmi pret bērnu radīšanu.

Tā ir viena lieta, ko Līdaka vēlējās uzsvērt, bet otra lieta ir pētījuma dati par Latvijas iedzīvotāju reproduktīvo veselību. “Neauglīgi pāri pie mums ir divreiz mazāk nekā vidēji Eiropas valstīs. Tas nozīmē atkal to, ka mēs vienkārši kaunamies, nerunājam, nemeklējam palīdzību. Mēs nesakām: klau, gads ir pagājis, bērniņš nav pieteicies, ir jāiet abiem un jāizmeklējas… Un es domāju, ka tā arī ir viena liela problēma,” uzskata Līdaka.

CITI ŠOBRĪD LASA

TV24 raidījumā “Dr.Apinis” diskusijā iesaistījās arī ginekoloģe un dzemdību speciāliste Andra Apine-Levite, papildinot Līdakas sacīto, ka, viņasprāt, arī esot ļoti svarīgi, lai abi pārbauda savu reproduktīvās veselības stāvokli. “Ir sievietes, kuras ir ar mieru darīt visu, kuras iet līdz operācijai. Kad es pajautāju, vai viņš ir izmeklēts, tad viņa atbild: “Nē, viņam viss ir kārtībā!” Ja pāris grib bērnus, tad arī viņam kaut kas ir jādara,” mudināja Levite.Pilnu TV24 raidījumu “Dr.Apinis” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.