Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
4. novembris, 2013
Drukāt

Jauna šoseja (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar premjers Valdis Dombrovskis un satiksmes ministrs Anrijs Matīss atklāja jaunizbūvēto ātrgaitas autoceļa posmu no Tīnūžiem līdz Koknesei.

Pasākumā piedalījās arī LVC un ceļa posma būvētāju – SIA “Binders” un pilnsabiedrības “Kokneses ceļš” – pārstāvji. Autoceļa būvniecība tika sākta 2009.gadā. Kopumā tika izbūvēti un rekonstruēti 60 kilometri autoceļa, desmit divlīmeņu satiksmes mezgli, izbūvēti un rekonstruēti tilti un blakus ceļi. Tādejādi šajā ceļa posmā ievērojami paaugstināta satiksmes drošība, kā arī atslogots autoceļš Daugavpils-Krāslava-Baltkrievijas robeža. Projekta kopējās izmaksas ir ap 66 miljoniem latu, no kurām 85% tika līdzfinansēti no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+