Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
4. novembris, 2013
Drukāt

Jauna šoseja (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar premjers Valdis Dombrovskis un satiksmes ministrs Anrijs Matīss atklāja jaunizbūvēto ātrgaitas autoceļa posmu no Tīnūžiem līdz Koknesei.

Pasākumā piedalījās arī LVC un ceļa posma būvētāju – SIA “Binders” un pilnsabiedrības “Kokneses ceļš” – pārstāvji. Autoceļa būvniecība tika sākta 2009.gadā. Kopumā tika izbūvēti un rekonstruēti 60 kilometri autoceļa, desmit divlīmeņu satiksmes mezgli, izbūvēti un rekonstruēti tilti un blakus ceļi. Tādejādi šajā ceļa posmā ievērojami paaugstināta satiksmes drošība, kā arī atslogots autoceļš Daugavpils-Krāslava-Baltkrievijas robeža. Projekta kopējās izmaksas ir ap 66 miljoniem latu, no kurām 85% tika līdzfinansēti no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (5)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+