Ekonomika
Nauda

Jaunās Nordea un DNB apvienotās bankas nosaukums būs “Luminor” 16

Apvienoto banku jaunais logo

Jaunās “Nordea” un DNB apvienotās bankas Baltijā nosaukums būs Luminor. Zīmola paziņošana ir vēl viens nozīmīgs solis ceļā uz jaunās bankas izveidi, informēja bankā.

“Šodien mēs izziņojam apvienotās bankas jauno zīmolu. Zīmola nosaukums “Luminor” ietver solījumu klientiem un darbiniekiem – būt mūsdienīgai un uzņēmīgai bankai, kas veidota, balstoties uz dzīves stilu un biznesa pieeju Baltijā ar mērķi veidot labāku rītdienu. Mūsu vīzija ir kļūt par labāko uz klientiem orientēto banku Baltijā,” komentē Nils Melngailis, jaunās bankas Padomes priekšsēdētājs.

Jaunās bankas zīmols radīts, ciešo sadarbojoties ar Londonā bāzētu, starptautiski atzītu zīmolu konsultāciju aģentūru “FutureBrand”, skaidroja bankas pārstāvji.

“Jaunā zīmola nosaukums “Luminor” apvieno divas mūsu kā zīmola, biznesa un bankas visspēcīgākās iezīmes. Pirmā jaunā nosaukuma vārda daļa izsaka mūsu mērķi – veidot labāku rītdienu. Lumin- ir vārda sakne latīņu vārdam ar nozīmi “gaisma”. Tieši tādi mēs vēlamies būt mūsu klientiem – privātpersonām, uzņēmumiem, sabiedrībai kopumā un valstīm, kurās mēs būsim pārstāvēti un strādāsim – redzama zīme pozitīvām pārmaiņām, norādot ceļu uz labāku nākotni. Bankas nosaukuma vārda daļa -nor atsaucas uz dziļajām saknēm mūsu mātes organizācijās, Ziemeļvalstu bankās, un plašākā nozīmē – uz valstīm, kurās mēs dzīvojam un strādājam. -Nor ir atvasināta no vārda Ziemeļvalstis,” skaidro “FutureBrand” Vecākais stratēģiskais direktors Fredijs Bavejstoks.

Banku apvienošanās ir atkarīga no regulatoru pieņemtajiem lēmumiem un nosacījumiem. Plānots, ka apvienošanās darījums varētu notikt 2017. gada otrajā ceturksnī. Līdz brīdim, kad tiks saņemti visi nepieciešamie apstiprinājumi un lēmumi, bankas turpinās strādāt kā neatkarīgi un savstarpēji konkurējoši uzņēmumi.

Līdz apvienošanās darījuma brīdim abas bankas turpina darbu ar esošajiem zīmoliem; jaunais zīmols pēc apvienošanās tiks ieviests pakāpeniski.

Saistītie raksti
LA.lv