Sports
Basketbols

Jēkabpils dome nolemj atbalstīt basketbola klubu augstākajā līmenī0

foto: BK Jēkabpils

Jēkabpils komanda nākamajā sezonā startēs Latvijas un Igaunijas apvienotajā vīriešu basketbola čempionātā, ceturtdien paziņoja kluba prezidents Leonīds Salcevičs.

Tādējādi bez Jēkabpils komandas nākamajā sezonā apvienotajā čempionātā no Latvijas startēs “Ventspils”, “VEF Rīga”, “Jūrmala”, “Ogre” un “Latvijas Universitāte”, “Liepāja”.

Sagaidāms, ka Jēkabpils vienība nākotnē vērsīs uzmanību uz jauno basketbolistu attīstību.

“Vakar saņēmām Jēkabpils pašvaldības atbalstu, jo koalīcijas deputāti saprata, ka tas projekts, kas tika realizēts iepriekšējos sešus gadus, ir nopietns, stabils un pareizs. Varbūt, šo basketbola klubu attīstot tālāk, mainīsies koncepcija un liksim akcentu vairāk uz jaunajiem. Tas būtu pareizi. Ticiet man, pēc pāris gadiem visi būs lepni, jo šo klubu saglabājām. Latvijas kodolu basketbolā veidos jaunieši, kuri būs spēlējuši zem šī kluba karoga,” uzskata Salcevičs.

Saistītie raksti

“Paldies visiem, kas domās šo projektu atbalstīja. Domāju, izveidosies tāds produkts, par ko mums nebūs kauns. Loģiski, ka pirmajā gadā neceram iegūt medaļas vai iekļūt izslēgšanas turnīrā, bet augsta līmeņa basketbols, ko pārstāvēs Latvijas un Igaunijas klubi, Jēkabpilī būs. Tas būs produkts, uz ko tiekties mūsu jaunajiem,” uzsvēra kluba prezidents.

Bez gados jauniem basketbolistiem vienībā gan tikšot iekļauti arī pieredzējuši spēlētāji.

Iepriekš par Jēkabpils klubu bija liela neskaidrība un vēl jūnijā izskanēja informācija, ka tas tuvāko sezonu laikā negrasās startēt valsts augstākajā līgā. Tiesa, pēcāk Latvijas Basketbola savienība (LBS) saņēma komandas pieteikumu dalībai jaunizveidotajā čempionātā.

LA.lv