×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Jūrmalā atkal notiks skrituļslidošanas festivāls

Skritulslidosanas_01

2. augustā Jūrmalā norisināsies skrituļslidošanas festivāls, kurā būs pieejamas trīs distances: 42km “Turkish Airlines” Sporta distance nopietnam izaicinājumam, 14.5km Tautas distance skrituļošanas entuziastiem un 4.5km Ģimenes aktīvai svētdienas atpūtai, turpretī mazākie skrituļslidošanas piekritēji līdz 12 gadu vecumam varēs sacensties LEGO bērnu distancēs (500-1000m) atbilstoši savai vecuma grupai.

“Kaimiņvalstīs tik populārais sporta veids strauji gūst atzinību arī Latvijā,” pauž sacensību organizators, baltijasmaratoni.lv pārstāvis Kaspars Tupiņš. “Skrituļslidošana ir demokrātisks hobijs, ko īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem, jo tā ir iespēja kopīgi aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā. Skrituļslidošanas festivāls ir lieliska iespēja izrauties no vasaras tveices pilsētā un izbaudīt svaigo jūras gaisu un patīkamo ēnu.”

Jūrmalas Skrituļslidošanas festivāla sacensību trasi visā tās garumā sedz asfaltbetona segums. No sacensību sākumpunkta pie jaunatklātās Dzintaru koncertzāles, trase dalībniekus vedīs pa Jūrmalas skaistākajām ielām – Meža prospektu, Bulduru prospektu līdz Dzintaru prospektam, sniedzot iespēju baudīt pilsētas arhitektūras pērles un koku paēnu. Tikmēr dalībnieku atbalstītājus finišā priecēs mūzika, izklaides, atrakcijas un bērnu iecienītā LEGO pilsētiņa.

“Jūrmalas pilsētvide, sākot no infrastruktūras un dabas klātbūtnes, līdz svētku atmosfērai, ir izcili piemērota sporta festivālu rīkošanai. Jau pērn, aizsākot skrituļslidošanas, skriešanas un velobraukšanas maratonu sezonu, pārliecinājāmies, ka kūrortpilsēta kā aktīvās atpūtas pasākumu norises vieta piesaista ļoti daudz interesentu – gan profesionāļus, gan arī entuziastus. Turklāt tā ir lieliska iespēja iepazīt Jūrmalu no cita skatu punkta – vien pārdesmit kilometru attālumā no galvaspilsētas burzmas,” uzsver Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Reģistrēties Jūrmalas Skrituļslidošanas festivālam var elektroniski mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv, kā arī visos sporta preču “Fans” veikalos, kā arī skrituļslidu veikalā “Taktika.lv” līdz 29. jūlijam. Dalības maksa “Turkish Airlines” Sporta distancei ir 10 eiro, “Taktika.lv” Tautas distancei 7 eiro, bet Ģimenes distancei 5 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, reģistrējoties mājas lapā līdz 29. jūlijam, dalība LEGO bērnu distancēs ir bezmaksas. Festivālam iespējams reģistrēties arī uz vietas sacensību dienā par paaugstinātu dalības maksu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+