Reklāmraksti

Jūsu uzņēmums aug un attīstās, ļaujiet grāmatvedības programmai iet tam līdzi!0

Uzsākot uzņēmējdarbības gaitas, viens no svarīgākajiem soļiem ir labu un pareizu grāmatvedības pārvaldes principu izveide un ievērošana visā uzņēmuma darbības laikā, jo tas nodrošinās vieglu sadarbību ar valsti, kura no uzņēmuma saņems nodokļu maksājumus, bet uzņēmums, savukārt, varēs iegūt valsts nodrošināto atbalstu un dažādas garantijas.

Vislabākais veids, kā parūpēties par efektīvu grāmatvedības darbu ir izmantot kādu grāmatvedības programmu gratis regnskabsprogram. Protams, ka tādas mūsdienās ir ļoti daudz, bet vietnē regnskabspiloten.dk ir iespējams aplūkot pāris no jaunākajām un ekspertu atzītākajām programmām, no kurām var izvēlēties sev un savam uzņēmumam vispiemērotāko, balstoties uz dažādiem kritērijiem.

Interneta vietne regnskabspiloten.dk Jūs nodrošinās ar dažāda veida noderīgu informāciju par un ap grāmatvedību, piemēram, lapas apmeklētājiem tiek piedāvāts rēķina paraugs, kuru bez maksas var lejupielādēt un tālāk izmantot savā darbībā.

Šāda veida rēķinus pavisam vienkārši var izgatavot arī kādā no četrām grāmatvedības programmām, par kurām vairāk var uzzināt vietnes pirmajā lapā. Izmantojot Web Accounting, Dinero Starter, Billy vai Dinero Pro Jūsu rēķini tiks sastādīti automātiski, kas nozīmē, ka vairs nebūs jāraizējas par iespējamām cilvēku pieļautām kļūdām.

Vēl šī interneta vietne lasītājiem piedāvā informāciju par PVN, kura var lieti noderēt jebkuram jauna uzņēmuma īpašniekam, jo tas ir viens no jebkura veida uzņēmējdarbības pamatiem, bez kura iztikt nav iespējams.

Pievēršot uzmanību šīs interneta vietnes lapai, kurā ir uzskaitītas dažādās grāmatvedības programmas, sākumā tiek uzrādītas četras galvenās, tomēr turpinot lapas apskati ir iespējams ievērot vel divas – E-Conomic un Dynaccount. Šajā sadaļā ir iespējams iepazīties ar noderīgiem padomiem, kas palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko grāmatvedības programmu, lai tā nodrošinātu Jums visoptimālākās funkcijas.

Saprotams, ka daudzi uzņēmēji nevēlas veikt lielas investīcijas grāmatvedības programmās uzņēmējdarbības pašos pirmsākumos, kad vēl nav īsti izkristalizējušās paša uzņēmuma vajadzības un grāmatvedības specifika, tādēļ ir ieteicams izmantot kādu no bezmaksas programmām, kas ļaus gūt ieskatu šo programmu darbībā un izprast, vai esat ar to apmierināts.

Pārsvarā jaundibinātu uzņēmumu grāmatvedības nepieciešamības nav tik plašas un sarežģītas, tādēļ pilnībā pietiek arī ar kādu no vienkāršajām grāmatvedības programmām, piemēram, Dinero Starter.

Šī programma būs laba alternatīva tiem, kuri domā, ka sava uzņēmuma grāmatvedību var turēt arī vienkāršā excel failā, kas nebūt nav tas labākais risinājums, jo gadījumā, ka Jūsu datoram kaut kas notiek, visa uzņēmuma grāmatvedības uzskaite aiziet nebūtībā, turpretī, ja izmantojat kādu no specializētajām grāmatvedības programmām, tad Jūsu ievadītie dati tiek dublēti vairākas reizes dienā, lai nodrošinātu to uzglabāšanu kādā neatkarīgā serverī, kuram varat piekļūt no jebkuras vietas un būt drošs, ka ar datiem nekas nenotiks.

Jāpiemin ir arī fakts, ka šajās grāmatvedības programmās ir iekļautas arī dažādas papildus funkcijas, piemēram, automātiskā rēķinu sagatavošana vai iespēja iegūt un nosūtīt visas grāmatvedības uzskaites datus un vēsturi kādai trešajai personai, ja tas ir vajadzīgs. Programma Dinero Starter izceļas ar iespēju veikt atjauninājumu un turpināt lietot šīs programmas attīstītāko versiju Dinero Pro, kurā ir iekļautas daudz vairāk funkcijas, kas var būt svarīgi uzņēmumiem, kuru darbība jau ir uzņēmusi apgriezienus.

Ja izlemsiet par labu Dinero Pro, tad šī programma vairs nebūs par brīvu, bet par to būs jāmaksā zināma naudas summa katru mēnesi. Arī E-Conomic ir programma, kura ir pieejama vairākās versijās, tomēr visas no tām ir maksas, bet jāatzīst, ka dārgākā versija ir ārkārtīgi jaudīga, tādēļ to ir vērts izmantot lielos uzņēmumos. Dynaccount un Billy lietotājiem piedāvā gan bezmaksas, gan maksas versijas, kurās ir iespējams arī automātiski sagatavot rēķinus.

Web Accounting ir makam draudzīga grāmatvedības programma, kura nodrošina visas nepieciešamās funkcijas, neprasot no uzņēmēja pārāk lielu finansiālu investīciju. Apmeklējot interneta vietni regnskabspiloten.dk Jūs varat uzzināt vairāk par katru no šīm programmām un izvēlēties sev piemērotāko!

LA.lv