×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
22. jūnijs, 2015
Drukāt

Kādēļ vecākas sievietes pavedina jaunus puišus? (3)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Visbiežāk dzirdēti gadījumi, kad vīrieši pavedinājuši jaunas meitenes. Bet kā tas ir ar vecākām sievietēm un jaunākiem puišiem?

Sabiedrības uztvere ir dīvaina un nenoteikta, kad runa ir par seksuālajiem maniakiem. Cilvēki reizēm pat atsakās par to runāt un izliekas to neredzam. Bet ir svarīgi noskaidrot, kāpēc cilvēki pavedina pusaudžus, lai varētu saprast, kā to izskaust, vēsta izdevums “The Daily Telegraph”.

Kādam 28 gadus vecam vīrietim bija sekss ar 14 gadus vecu meiteni. Tas notika četras reizes, kamēr viņš strādāja skolā, bet tagad viņš ir notiesāts.

Lasot šādu stāstu, daudzi, ļoti iespējams, nodomā: “Nabaga meitenīte. Tā tam perversulim arī vajag! Viņš 100% ir pelnījis savu sodu.”

Bet, kas notiek tavā prātā, kad tu uzzini, ka patiesībā pavedinātāja bija sieviete un četrpadsmitgadīgais pusaudzis bija puisis?

Visticamāk, tu uzreiz nepieņem, ka viņa ir “seksa maniaks”, bet gan tāda mazliet dīvaina, romantiska mīlestība, kurā vecums tikai ir šķērslis. Cilvēkiem ir grūtības saskatīt sievieti kā pavedinātāju, bet puisi kā upuri. Tomēr tas tā arī ir. Šī sieviete ir seksuāla vardarbe, bet puisis ir upuris.

Sievietes tēls ir laipns, gādīgs un mīlošs, tāpēc tas “neiet kopā” ar varmākas tēlu. Ir tendence nodomāt, ka “tas taču nevarēja būt tik slikti” un “drīzāk būtu priecājies”, it īpaši, ja tā ir pievilcīga skolotāja.

Sievietēm patīk domāt par “lielo” mīlestību un romantiku, tāpēc viņām šķiet: ja jau viņas ir iemīlējušās jaunākā puisī, tas noteikti ir “likteņa pirksts” un “tas noteikti nav bez iemesla”. Viņas to uztver kā mīlošas attiecības, kurās primārais nav seksa meklējumi. Bet attiecības nonāk arī līdz tam.

Pašas sievietes, kuras ir bijušas manipulētas un izmantotas, dara to arī ar citiem, maskējot un aizbildinoties par to kā “mīlestību”. Ja tu esi skolotājs, tev šķiet, ka skolā tu esi viena no svarīgākajām personām, tāpēc drīksti darīt visu, ko vēlies. Pat iet un skūpstīt skolēnus.

 

zeltene

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nu un tad??? … kur ir “Z”? Visu mūžu neciešu skolotājus – vīriešus, kas lien pie skolniecēm. Domāju, ka tādiem vīriešiem trūkst kaut kas vīrišķīgs. Dažreiz pat tāds pāris apprecās, bet galarezultātā viss izjūk paliek viens posts. Katrā gadījumā man citu piemēru nav.

  2. Ļoti dīvains,nesaprotams raksts.Kas ar to ir gribēts pateikt?

Draugiem Facebook Twitter Google+