Kokteilis
Mīli

Kāpēc tev nevajag vīrieti, kurš aizgāja. Atklāta sievietes vēstule 16

Foto-Shutterstock

Tu esi pelnījusi kādu, kurš nekad nesaraus tavu sirdi gabalos, iesaka attiecību padomdevēja Moira Bergmane.
Lūdzu, lūdzu, izturies pret sevi ar cieņu.

Neatgriezies pie kāda, kurš aizbēga no tavas skaistās mīlestības. Neatgriezies pie cilvēka, kurš samina tavu sirdi kā trotuāru.

Neatgriezies pie cilvēka, kurš nekad neturēja savus solījumus.

Tu esi pelnījusi kādu, kurš nekad pat nesapņotu par aiziešanu no tevis. Kurš nekad pat nedomātu par kaut kā tāda nodarīšanu tev. Par tik daudz sāpju un ciešanu radīšanu.

Es saprotu. Tas ir viegli izdarāms, mīļotais lūdzās, lai ņem viņu atpakaļ. Ir viegli uzticēties pat tad, kad to nevajadzētu. Un ir viegli mīlēt, kad nevajadzētu mīlēt.

Bet ieklausies, kad viņi lūdz tevi atgriezties, un uzrodas, sakot visu, ko vienmēr esi vēlējusies dzirdēt, lūdzu, netici viņiem.

Viņi, tevi pametot jau ir pierādījuši, kas viņi patiesībā ir. Viņi ir parādījuši savas patiesās krāsas, kad aizgriezās no tevis.

Viņi jau ir parādījuši, ka nav tevi pelnījuši, kad pateica ardievas.

Neesi muļķe.

Es zinu, ka izmisīgi vēlies būt mīlēta, kā mēs visas. Es zinu, ka izmisīgi vēlies tikt pielūgta un lai par tevi parūpējas, tā ir mums visām. Bet cilvēks, kurš tevi pameta iepriekš, pametīs tevi vēlreiz. Tas, kurš jau reiz tevi pameta, nebūs tas, kurš paliks pavisam.

Tāpēc nedzenies viņam pakaļ, kad viņš tevi sauc atpakaļ. Neaizpildi savas skumjas ar viņa melno sirdi. Neuzdrīksties samierināties ar viņu puspatieso mīlestību, kas tevi tikai salauzīs atkal un atkal.

Pati nostādi sevi atkal uz kājām. Skrien pretējā virzienā, kad viņš parādās uz tavu durvju sliekšņa. Skrien un nekad neatskaties. Tāpat, kā viņš darīja ar tevi.

Tevi ir iespējams mīlēt, pat ja tam vēl netici. Tu esi lielas mīlestības vērta, pat ja vēl to nespēj saprast. Un tu esi pelnījusi, lai tevi pielūdz visos iespējamajos veidos.

Tu esi pelnījusi mīlestību, kas nekad tevi neapšauba. Un tu esi pelnījusi mīlestību, kura nekad nevēlēsies tev nodarīt pāri.

Tāpēc nemaz nesāc apšaubīt savu lēmumu. Neaizmirsti, ko šis cilvēks tev nodarīja. Nekad neaizmirsti, kā viņš izrāva tavu sirdi. Tu esi pelnījusi daudz vairāk nekā tādu, kuram bija vēlme aiziet un bezkaunība atgriezties.

Lūdzu, neatgriezies pie tās viltus cerības. Lūdzu, neatgriezies pie meliem un nepiepildītiem solījumiem un asarām.

Neatgriezies pie šaubām, jautājumiem un bailēm. Neatgriezies atpakaļ pie spēlītēm.

Tu esi pelnījusi daudz vairāk. Un man šķiet, ka tu jau to zini.

Saistītie raksti
LA.lv