×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
3. jūlijs, 2017
Drukāt

Kāpēc vīrietim vajadzīga mīļākā? Beidzot noskaidrojam atbildi! (6)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Mīļākās meklēšanai var būt daudz iemeslu. Visbiežāk vīrieši apprecas nevis tāpēc, ka to apzināti vēlas, bet gan tāpēc, ka “ir laiks precēties”. Precētie draugi sāk vīpsnāt, varbūt pat pārmest, mudināt. Neatpaliek arī tuvinieki. Tā rezultātā vīrietis nemanāmi sāk izjust tādu kā nepilnvērtības sajūtu, domāt, ka viņam patiešām kaut kas pietrūkst. Un tad situācija strauji jālabo. Viņš satiek jauku meiteni un apprec viņu.

Sākumā viss rit gluži normāli, viņš pat pierod pie jaunā stāvokļa, saskata tajā pievilcīgās izpausmes, draugi un tuvinieki arī ir priecīgi. Taču pēc kāda laika vīrietis sāk izjust neizskaidrojamu trauksmi, varbūt pat grūtsirdību. Kaut kā tomēr pietrūkst. Un parasti pietrūkst faktiski paša galvenā – mīlestības, jo ne jau tās dēļ viņš apprecējās. Turklāt ja pamatā tomēr ir bijusi mīlestība, ilgam laikam tās vienalga nepietiek. Dzīvē viss strauji mainās.

Iespējams, vīrieti iekšēji satrauc tas, ka viss tik ļoti mainās, un turklāt arī sieva gluži objektīvi nevar visu mūžu palikt tāda, kāda bija pirms apprecēšanās. Teju vai neviļus vīrietis sāk aizvien biežāk lūkoties uz citām, domājot labi saprotamas domas. Un tādā situācijā uzplaukst nepieciešamība pēc mīļākās. Sieva ir, bērni ir, ar ģimeni kopumā viss pat ir kārtībā, taču viņam vienalga kaut ko vajag ārpus tās. Un parasti ir tā – kas meklē, tas arī atrod.

Jebkurā gadījumā vadošais motīvs ir mīlestības trūkums. Kad sadzimuši bērni, sieva gluži objektīvi visu savu enerģiju velta viņiem, savukārt seksam viņai bieži vien neatliek ne laika, ne arī saglabājas spēki un gribēšana. Vīrietis varbūt arī to visu novērtē, taču vienalga viņā pamazām uzkrājas apvainojums par to, ka viņam velta mazāk uzmanības.

Savukārt pasaulē iekārtots tā, ka visapkārt ir gūzma līdzīgu skumstošu meiteņu, no kurām iespējams gūt to devu, ko vīrietim vairs nespēj sniegt sieva. Vēl jo vairāk tāpēc, ka mūsdienās lielāko daļu sieviešu absolūti neuztrauc tas, ka vīrietis jau ir precējies un varbūt pat nedomā šķirties mīļākās vai vispār kāda cita iemesla dēļ.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Muļķības!!! Tā ir daba! Cilvēki no dabas nav monogāmi! Tam nav iespējams pretoties. Monogāmiju izdomāja kristieši….
  Musulmaņi palika pie dabas kārtības.

 2. Atkal jauns murgs…..ja priecies bez mīlestības vai tu vīrietis vai sieviete tev tās vienmēr lailībā pietrūkst,Mediķi jau sen saka , šodien vīriešu potence saiet grīstē jau ap 40….tad kurš tur īsti paliek bez pilnvērtīga seksa,,Nu reiz jābedz škirot vīrietis , sieviete….. cik var to muļļāt.Abi dzimumi šai situācijā jūtas vienādi…..un puikas ticiet men sievas Jūs krāpj ne mazāk kā jūs viņas…tikai viņas ir daaaaaudz viltīgākas, to atkost ir daudz grūtāk,Sievete nenovēŗs acis , kad totāli,brutāli melo,,vītietis novēŗš,

  • A kurš tad tic ka sievietes nekrāp? Man visi sānsoļi ir tikai ar precētām bijuši. Tā kā līdz 40 vīriešu ir vairāk kā sieviešu, tad sievietēm lielākas iespējas ko dabūt.

 3. vīrietim gribas pārmaiņas un sievietei arī …. tas ir dabiski bez īpašiem iemesliem

 4. ..tu gan esi muļķis….

 5. TIKAI šie iemesli tam, ka vīrietis meklē sev mīļāko!? Izmaiņas sievietē notiek tieši pēc menopauzes iestāšanās. Tā vietā, lai baudītu intīmās tuvības burvību ar iemīļoto vīrieti, viņa atsalst. Tas nekas, ka bērni lieli un sargāties vairs nav no kā!? Arvien biežāk viņa kavējas pie spoguļa, raujot vai skujot uz sejas uzradušos matiņus – tātad HORMONI MAINĀS…. VIŅA NESAPROT, KA VĪRIETIS ARĪ IR CILVĒKS!? VIŅA PĀRSTĀJ PILDĪT SIEVAS PIENĀKUMUS…
  LAI NESASLIMTU, VĪRS MEKLĒ SEV CITU SIEVIETI…. UN TAD NU SĀKAS JAMPADRACIS, KAS NOVED PIE ŠĶIRŠANĀS. VAINOTS TIEK VĪRS. NELAIMES” SAKNE” KLUSĒ, VIŅAI TAS IZDEVĪGI…

Draugiem Facebook Twitter Google+