Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. februāris, 2016
Drukāt

Kašķīgs mola īpašnieks gandrīz izraisa katastrofu Baltijas jūrā (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Šā gada 4. februārī sākts kriminālprocess pret Engures mola īpašnieku, informēja Valsts policijā (VP).

Policija skaidro, ka šis īpašnieks jau iepriekš bija aizkrāvis ar betona paneļiem vienīgo piebraucamo ceļu ūdens kanalizācijas attīrīšanas iekārtām, tomēr strīdā starp ostas pārvaldi un mola īpašnieku līdz šim tika nodrošināta attīrīšanas iekārtu personāla piekļuve iekārtām un to apkalpošana.

4.februārī attīrīšanas iekārtu apkalpošanai bija nepieciešams tām piekļūt ar traktortehniku, kam mola īpašnieks patvarīgi lika šķēršļus, neievērojot likuma “par ostām” un “aizsargjoslu likuma” prasības.

VP bija spiesta iesaistīties šī strīda risināšanā, jo mola īpašnieka darbības apdraudēja gan Engures iedzīvotāju intereses – normālu kanalizācijas darbību, gan draudēja izraisīt ekoloģisko katastrofu Baltijas jūrā – neattīrītu kanalizācijas ūdeņu ieplūšanu tajā.

Kriminālprocesa ietvaros VP izmantos visus nepieciešamos kriminālprocesuālos piespiedu līdzekļus, lai aizsargātu iedzīvotāju intereses un nodrošinātu normālu attīrīšanas iekārtu darbību, uzsver policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. trako māja latvija Atbildēt

    man patīk jau moli ir privātīpašums. jūrā arī kādu pleķi uz kuģu ceļu paņēmis.

  2. Sodien 8.februaris un bloki sakrauti celam prieksa… kada jega likumam ja neko nevar Dzenitim padarit?

  3. Uzvārdu,lūdzu!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+