Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
5. februāris, 2016
Drukāt

Kašķīgs mola īpašnieks gandrīz izraisa katastrofu Baltijas jūrā (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Šā gada 4. februārī sākts kriminālprocess pret Engures mola īpašnieku, informēja Valsts policijā (VP).

Policija skaidro, ka šis īpašnieks jau iepriekš bija aizkrāvis ar betona paneļiem vienīgo piebraucamo ceļu ūdens kanalizācijas attīrīšanas iekārtām, tomēr strīdā starp ostas pārvaldi un mola īpašnieku līdz šim tika nodrošināta attīrīšanas iekārtu personāla piekļuve iekārtām un to apkalpošana.

4.februārī attīrīšanas iekārtu apkalpošanai bija nepieciešams tām piekļūt ar traktortehniku, kam mola īpašnieks patvarīgi lika šķēršļus, neievērojot likuma “par ostām” un “aizsargjoslu likuma” prasības.

VP bija spiesta iesaistīties šī strīda risināšanā, jo mola īpašnieka darbības apdraudēja gan Engures iedzīvotāju intereses – normālu kanalizācijas darbību, gan draudēja izraisīt ekoloģisko katastrofu Baltijas jūrā – neattīrītu kanalizācijas ūdeņu ieplūšanu tajā.

Kriminālprocesa ietvaros VP izmantos visus nepieciešamos kriminālprocesuālos piespiedu līdzekļus, lai aizsargātu iedzīvotāju intereses un nodrošinātu normālu attīrīšanas iekārtu darbību, uzsver policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. trako māja latvija Atbildēt

    man patīk jau moli ir privātīpašums. jūrā arī kādu pleķi uz kuģu ceļu paņēmis.

  2. Sodien 8.februaris un bloki sakrauti celam prieksa… kada jega likumam ja neko nevar Dzenitim padarit?

  3. Uzvārdu,lūdzu!

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (10)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+