Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. jūnijs, 2016
Drukāt

KNAB sola 1647 eiro algu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) konkursā meklē vairākus izmeklētājus un citus speciālistus, kuriem algā var maksāt līdz 1647 eiro pirms nodokļu nomaksas.

KNAB izsludinājis konkursu uz divām vakantām Izmeklēšanas nodaļas izmeklētāja amata vietām. Izmeklētāji var rēķināties ar algu no 808 līdz 1382 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakanta ir arī Politikas plānošanas nodaļas galvenā speciālista starptautiskās sadarbības jautājumos amata vieta, kur alga tiek solīta 1006 līdz 1647 eiro mēnešalga. Uz šādu pašu atalgojumu var pretendēt Politikas plānošanas nodaļas galvenais speciālists.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tādu algu pelna skolas direktors un var lāgā neko nedarīt – te laikam par maz….

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (1)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+