Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
28. jūnijs, 2016
Drukāt

KNAB sola 1647 eiro algu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) konkursā meklē vairākus izmeklētājus un citus speciālistus, kuriem algā var maksāt līdz 1647 eiro pirms nodokļu nomaksas.

KNAB izsludinājis konkursu uz divām vakantām Izmeklēšanas nodaļas izmeklētāja amata vietām. Izmeklētāji var rēķināties ar algu no 808 līdz 1382 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakanta ir arī Politikas plānošanas nodaļas galvenā speciālista starptautiskās sadarbības jautājumos amata vieta, kur alga tiek solīta 1006 līdz 1647 eiro mēnešalga. Uz šādu pašu atalgojumu var pretendēt Politikas plānošanas nodaļas galvenais speciālists.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tādu algu pelna skolas direktors un var lāgā neko nedarīt – te laikam par maz….

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+